Magda Gessler zachwycona decyzją Jurka Owsiaka. "Moje serce rośnie, by nadążyć za twoim"

Magda Gessler i Jurek Owsiak

Magda Gessler i Jurek Owsiak (KAPiF/Instagram)

Jurek Owsiak po pogrzebie Pawła Adamowicza poinformował, że nadal będzie prezesem WOŚP. Ta wiadomość ucieszyła wielu Polaków. Magda Gessler skomentowała ją w radosnym tonie.

Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza Jurek Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP. Kilka minut po pojawieniu się tej informacji błyskawicznie powstała akcja "#muremzaOwsiakiem", której celem było nakłonienie Owsiaka do powrotu. Nic dziwnego, w końcu od 27 lat styczniowa zbiórka pieniędzy była kojarzona właśnie z jego osobą. Niespodziewanie po pogrzebie prezydenta Pawła Adamowicza twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmienił zdanie. Jedną z pierwszych osób, które mu pogratulowały, była Magda Gessler.

Jurek Owsiak wraca, Magda Gessler wspiera szefa WOŚP

Najpopularniejsza polska restauratorka na swoim facebookowym profilu opublikowała post, w którym nie kryła radości z powrotu Owsiaka do WOŚP.

Kochany. Zawsze wiedziałam, że tylko kolorowi ludzie mogą zmienić ten świat, a kolory znów są intensywne. Jurku, moje serce rośnie, by nadążyć za twoim. Nie wątpiłam, że potrzebujący są najważniejsi dla ciebie" - czytamy we wpisie Magdy Gessler.

Jurek Owsiak nie mógł pozostać obojętny na apel milionów Polaków

Po uroczystości pogrzebowej Pawła Adamowicza Jurek Owsiak nagrał krótki filmik, w którym poinformował, że "bierze się do roboty" i nadal będzie prezesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bierzemy się za robotę, wracam do roboty, powiem krótko: Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem fundacji. Dlatego, że zobaczyłem co się dzieje tutaj obok. Miliony Polaków weźmie sobie do serca to, żeby każdej nienawiści powiedzieć: nie. Wracamy do roboty. Dziękuję wszystkim tym, którzy puścili w naszą stronę ten nieprawdopodobny sygnał - mówił Owsiak na nagraniu.

Cieszymy się z decyzji Jurka Owsiaka!

AD

Zobacz także
Komentarze (21)
Magda Gessler zachwycona decyzją Jurka Owsiaka. "Moje serce rośnie, by nadążyć za twoim"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ika67

  Oceniono 6 razy 2

  jestem z Jurkiem.

 • Gość: .

  Oceniono 1 raz 1

  MATKA MORDERCY TO NASTEPNA GWIAZDA.PORZUCILA CHLOPAKOW POSZLA ZA GACHEM A TERAZ CO??? WON Z NIA!!!

 • Gość: Donald Trumpsk

  Oceniono 3 razy 1

  Towarzystwo wzajemnego picia se z dzióbków

 • Gość: Adam tadam

  Oceniono 9 razy 1

  Gdyby O rganizator zadbał lepiej o ochronę imprezy nikt by nie musiał żegnać Adamowicza.I tak samo pewnie czuł pan Owsiak dlatego w ludzkim odruchu zrezygnował z prezesury.Ale pewnie jakiś życzliwy opozycjonista zasugerował mu że możne wrócić ,bo można to ugrać przez atak na pisiorków ,że to oni winni przez mowę nienawiści (jakby ta mowa była tylko z jednej strony) ,a organizatorów nikt nie będzie oskarżał.Tylko że morderca miał jakieś swoje prywatne powody ,a nie polityczne.A środowiska wiązane z opozycją na siłę próbują interpretować to politycznie i cynicznie grać na śmierci śp.p.Adamowicza.

 • Gość: eli

  Oceniono 15 razy 1

  ale ustawka!!!do przewidzenia było.......akcje popieram ale tego pana już nie..

 • Gość: hahaha

  Oceniono 9 razy 1

  Litości

 • cezar85

  Oceniono 3 razy -1

  . "Moje serce rośnie, by nadążyć za brzuchem'

  more like

 • Gość: amp

  Oceniono 3 razy -1

  W dupie chyba ci rosnie, wez ulgix to ci ulzy, garkotluku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX