Internauta atakuje Małgorzatę Rozenek: Nie każdego stać na takie życie. Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek często pokazuje zdjęcia z wakacji oraz pozuje w drogich kreacjach. Nie spodobało się to jednemu z internautów. "Perfekcyjna" szybko jednak zareagowała na słowa krytyki. 

W jednym z ostatnich postów na Instagramie Małgorzata Rozenek zapytała swoich fanów o ich podróże oraz cele na przyszłość. 

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Jaka jest Wasza podróż? Gdzie chcecie dotrzeć? Czy robicie sobie mapę celów? - czytamy pod zdjęciem.

Niewinny post "Perfekcyjnej" stał się jednak pretekstem do dyskusji na zupełnie inny temat - pieniędzy. 

Internauta do Małgorzaty Rozenek: Nie każdego stać na takie życie

W komentarzach pod fotografią jeden z internautów zarzucił gwieździe TVN, że przesadnie chwali się swoim majątkiem. Zwrócił też Rozenek uwagę, że mogłaby pokazywać kobietom, które wzorują się na jej stylu, tańsze ubrania, np. takie z sieciówek. 

Nie każdego stać na takie życie jak pani. Dla kobiet mogłaby pani ubrać się w jakąś sieciówkę i powiedzieć, że też można. Kobiety, których nie stać na takie życie jak pani, mogłyby poczuć się atrakcyjnie. A nie tylko świecenie markami. Słabe to jest. 

Na reakcję Małgorzaty Roznek nie trzeba było długo czekać. Żona Radosława Majdana odpowiedziała na zarzuty. 

Bardzo często wybieram rzeczy z sieciówek. To na przykład kurtka z H&M - napisała.

Fani poparli celebrytkę. Pojawiły się też argumenty, że skoro Rozenek zarabia, to dlaczego nie miałaby wydawać pieniędzy na drogie i markowe ubrania. 

Zgadzacie się z tym? 

AG 

Więcej o:
Komentarze (131)
Internauta atakuje Małgorzatę Rozenek: Nie każdego stać na takie życie. Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Jożin Bażin

  Oceniono 67 razy 59

  Moim skromnym zdaniem, może Pani żyć, jak się Pani podoba i każdy dojrzały człowiek, spojrzy na Panią z przymrużeniem oka. Ale młodzi, nie uksztaltowani ludzie, mogą myśleć, że szczęście to ten pusty styl życia życia, pełen gadżetów, zdjęć ze swojej prywatności, który Pani propaguje i ja na to się nie zgadzam i zastanawiam sie tylko po co Pani musi robic?

 • Gość: 765t55

  Oceniono 59 razy 35

  Żałosna stara baba nie akceptująca swojego wieku, która za parę złotych zrobi z siebie słup reklamowy. Z siebie męża i dzieci. I jeszcze myśli że wszyscy jej zazdroszczą. Nie każdy ma za cel w życiu robienie z siebie medialnej .......

 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 31

  Ludzie!!!! Rozenkowa robi to dla pieniędzy.... była biedna jak mysz kościelna, miała urodę wiejskiej dziewuchy, dopiero po rozwodzie z Rozenkiem, dorwała się do koryta zmieniając różnych partnerów, aż złapała Majdana z charakterem równym jej. Teraz zarabia na waszych wpisach reklamując wszystko co się da ,wy łykacie o niej ,piszecie ,kłócicie się i nabijanie jej kasę, a oni z Majdanem zacierają ręce!!!! Cała filozofia R i M ,przestaniecie pisać, przestaną zarabiać!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 29

  Moim zdaniem Gocha to pusta kobieta, która w życiu nie parała się normalną pracą. Żyje tyłko z lansu w tle znanych osób. Zawsze podpiera się sławnym mężem - Rozenek, Majdan. Żenująca osoba. Nie powinna być wzorem dla nikogo, a jedynie przestrogą. nie

 • Gość: obiektywny

  Oceniono 36 razy 26

  małgoniu, niezależnie ile byś botoxu wcinęła w twarz, wieku nie oszukasz, wyglądasz nadal na 50 ; tkę ;)))) Sorrry , taka prawda.

 • Gość: as

  Oceniono 25 razy 21

  Mapa celów pani rozenek jest nastepująca: Upolowa publiczna osobe, celebryte , aktora , obojetnie, Następnie wykorzystac jego osobę , potem przerzucic się jak pasozyt na kolejne nazwisko itd itd itd itd itd itd itd itd .......

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  Naprawdę są rzeczy ważniejsze niż wygląd,wojaże,ciuchy, szmal i zaistnienie w przestrzeni publicznej.
  Jak żyć za 1400 zł może by Pani powiedziała zamiast pytań o plany

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  Można wydawać fortunę na ciuchy ale po co się tym chwalić przed całym światem mogę sobie kupić buty za 2tys.ale niechce by ktoś wiedział ile kosztowały bo po co

 • Gość: Nic

  Oceniono 26 razy 16

  Pustak jakich mało. Pustak i pustota. Nic więcej, ale pozdrawiam i życzę więcej rozumu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX