Robert Janowski wreszcie wraca do telewizji. Nowy format może zagrozić "Jaka to melodia?"

Robert Janowski po odejściu z "Jaka to melodia?" zniknął z telewizji. Jednak już wkrótce zobaczymy go w nowym programie.

Końcówka 2018 roku była dla Roberta Janowskiego niezwykle trudna. Dziennikarz i piosenkarz miał poważne problemy ze zdrowiem. Na szczęście najgorsze już za nim. Były gwiazdor TVP powoli przygotowuje się do roli prowadzącego w nowym show.

Robert Janowski poprowadzi nowy program muzyczny

Prowadzący "Jaka to melodia?" przez 21 lat zyskał ogromną sympatię widzów. Jego nieoczekiwane odejście zasmuciło wielu fanów. Szybko zaczęto plotkować, co dalej z jego karierą. Co jakiś czas jego żona i menadżerka mówiła, że obecnie trwają negocjacje z różnymi stacjami. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl, Janowski wróci do telewizji najpóźniej jesienią tego roku.

Konkretnego terminu jeszcze nie ma, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. (...) Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko - wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce - powiedziała Monika Janowska w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

Żona Roberta Janowskiego dodała też, że w nowym formacie nie zabraknie muzyki. Wiele wskazuje na to, że jej mąż ponownie będzie spełniał się w roli śpiewającego prowadzącego.

Muzyki, również w jego wykonaniu i wzruszeń nie zabraknie na pewno. Śpiewał, śpiewa i na pewno będzie śpiewać - dodała Janowska.

Przypomnijmy, że Robert Janowski zrezygnował z roli prowadzącego "Jaka to melodia?" we wrześniu 2018 roku. Zastąpił go Norbi.

AD

Więcej o:
Komentarze (119)
Robert Janowski wreszcie wraca do telewizji. Nowy format może zagrozić "Jaka to melodia?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • toskar

  Oceniono 54 razy 18

  Prowadzony przez Norbiego program JAKA TO MELODIA stał się zwyczajnie nieoglądalny, "do rzyci". Czekam na nowy program pana Janowskiego Mam nadzieję że nie w TVPiS.

 • skorpionx

  Oceniono 31 razy 17

  "Jaka to melodia" to progam licencyjny. Janowski tylko go prowadzil.

 • 5andrzejm

  Oceniono 29 razy 17

  Fajnie że wraca z nowym programem.Ciekawe w której stacji. Może być nawet TV Puls teraz powszechnie dostępna dzięki DVBT .Ale najlepiej Polsat lub TVN Przerażająca jest tylko myśl, że program jak zwykle w tych stacjach przerywany będzie reklamami.Najgorzej jest w Polsacie gdzie przerwy reklamowe trwają ponad 20 minut jak np.w Twoja twarz...

 • czernieje

  Oceniono 77 razy 15

  powrót do telewizji niby publicznej to raczej wstyd niż powód do chwały

 • num10

  Oceniono 38 razy 8

  tvpis ma swoje podróby nic więcej, liczy się wykonanie a nie komunistyczna szmira tvpis

 • kolesio2

  Oceniono 42 razy 6

  Trzeba być pozbawionym honoru aby wiązać się z takim szambem jak TVPis.

 • 3guziec

  Oceniono 9 razy 5

  Zęby sobie wstawił, to plus.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX