Edyta Pazura o hejcie, który ją spotkał po zachowaniu Cezarego. "Nie śpię i nie jestem w stanie opiekować się własnymi dziećmi"

Edyta Pazura włączyła się w dyskusję na temat hejtu i jego zwalczania. Opisała również, jak bardzo odczuła skutki mowy nienawiści na własnej skórze.

Edyta Pazura w obszernym wpisie na blogu "Mayby Baby" postanowiła podzielić się z internautami swoimi przemyśleniami na temat hejtu. Żona Cezarego Pazury, nie ukrywała, że hejt niejednokrotnie dotknął jej rodziny. 

Edyta Pazura o hejcie 

Jednym z takich wydarzeń, które spowodowało, że blogerka i Cezary Pazura poczuli hejt na własnej skórze, był udział aktora w akcji "Różaniec bez granic". Event z października 2017 roku wywołał wiele kontrowersji, głównie dlatego, że utożsamiano tę akcje z walką o obronę granic Polski przed uchodźcami. 

Edyta Pazura dokładnie opisała, jak czuła się ona i jej rodzina, kiedy w sieci zaczęły pojawiać się niepochlebne komentarze na temat udziału Cezarego Pazury w wydarzeniu. 

Chwilę później zaczyna się dla mojej rodziny prawdziwy horror… Jesteśmy wyzywani na każdym portalu społecznościowym.

Hejt odbił się wtedy również na zdrowiu Edyty Pazury:

Nie śpię przez trzy noce, nie mogę jeść i nie jestem w stanie opiekować się własnymi dziećmi. W tydzień chudnę 5 kg, a moje oczy są tak przekrwione, że ledwo widzę, co się dzieje dookoła mnie. Tracę kontakt z rzeczywistością, boję się i obmyślam plan, co w pierwszej kolejności będziemy musieli sprzedać, aby móc się utrzymać… Myślisz, że żartuję? Wyolbrzymiam? Panikuję? Nie… Wtedy ten publiczny lincz był największym koszmarem mojego życia.

Edyta Pazura o działaniach zwalczających hejt

Blogerka podzieliła się też swoimi refleksjami na temat działań mających na celu likwidację hejtu w sieci. Według Pazury przed nami jeszcze długa droga, by takie akcje zaczęły przynosić efekty. 

Można również robić akcje pod tytułem "hejt- stop". Jednak umieszczając w nich Panie z plotkarskich programów jako ambasadorki-orędowniczki dobra w sieci, to jednak lekkie nadużycie. To tak, jakbyś oczekiwał miłości od świata, którego nienawidzisz - napisała. 

Pazura zakończyła swoją wypowiedź w podobnym tonie:

Może nie róbmy marszy, koncertów i tym podobnych cyrków, tylko zacznijmy zmieniać świat od siebie samych…  Nie potrzebujemy egzaltowanych postaw, tylko po prostu dobrych ludzi. 

Zgadzacie się z Edytą Pazurą? A może widzicie inną drogę, by powstrzymać narastający wszędzie hejt?

AG 

Więcej o:
Komentarze (63)
Edyta Pazura o hejcie: Nie śpię, nie mogę jeść i nie jestem w stanie opiekować się własnymi dziećmi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: una

  Oceniono 81 razy 57

  Niech sobie przypomni kontekst tej krytyki Pazury w tamtym czasie, a nie odwija kota ogonem. Jej mężuś zaangażował się w obrzydliwą obronę niejakiego Chazana, po tym jak ten szaleniec odmówił usunięcia eugenicznej ciąży. Potem Pazura zaczął piać z zachwytu nad PiS i zaciągnął się do tych oszołomów różańcowych , którzy mieli chronić kraj , którego królem jest Jezus przed najazdem Hunów w postaci uchodźców. Śmiał się z nas cały świat. Skoro Pazura chce sam siebie ośmieszać to prosze bardzo, ale skoro ośmiesza cały kraj , to sorry, niech liczy się z tym ,że nie wszystkim to się spodoba. I jeszcze jedno, ten kryształ katolicki, zapomniał jak łupił bezczelnie , cynicznie z zimną krwią biednych i nieświadomych emerytów po to aby Edytka miała za co żyć ! Teraz na fali tragedii/zbrodni, faryzeuszka Edzia chce zrobić sobie i mężusiowi PR. Nosz kurna , krzywda się celebrytom wydarzyła.

 • Gość: Hhh

  Oceniono 70 razy 54

  "co w pierwszej kolejności będziemy musieli sprzedać, aby móc się utrzymać…" to sie uśmiałam. Moze sprzedaj dom i zamieszkaj w bloku na 60m2. To i tak duzo więcej niż inni maja. Edyto, zejdz na ziemię w koncu.

 • Gość: bzzz

  Oceniono 42 razy 38

  co sprzedać?
  odpowiedź jest prosta: GARNKI

 • czernieje

  Oceniono 47 razy 37

  pani Pazura jest dla mnie także panią z plotkarskich portali, w niczym lepsza, ani gorsza od tych, którymi sama pogardza. Hejt zabolał, gdy jej dotknął. Modlitwa przeciw komuś już nie jest dla niej niczym niewłaściwym.
  I tak możemy do końca świata trwać przy swoich opiniach

 • Gość: mor

  Oceniono 53 razy 37

  to spotyka ludzi DWULICOWYCH , którzy są HIPOKRYTAMI a tego ludzie nie lubią !!! poza tym Edzia-pkp często myli 'hejt' ze słowami prawdy, bo obie formy wypowiedzi są bolesne dla odbiorcy !!!

 • Gość: ja

  Oceniono 36 razy 26

  poza tym co tej pani w ogole przychodzi do glowy jako PIERWSZY problem? Nie ze sie boi, że ktos bedzie wyzywal jaj dzieci np, nie ze ktos ja popchnie na ulicy np, ale CO TRZEBA BEDZIE SPRZEDAC... maskra. Do roboty sie wziąć?

 • Gość: bodo

  Oceniono 31 razy 25

  Mniej lansiarstwa- mniej hejtu.
  Akurat dla tej Pani ta recepta jest dokładnie taka.
  Żyj skromnie, nie pchaj się na afisz bez żadnych ku temu tytułów - nie wzbudzisz emocji, także tych niechętnych...

  Kim Pani jest, czym się Pani zasłużyła, że usiłuje nam Pani wpychać swoje prywatne życie przed oczy????
  Jest Pani tylko czyjąś żoną - tych są miliony.
  Nie ma powodu, żeby się Pani traktowała wyjątkowo.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 25

  Może zrezygnujcie z upubliczniania prywatnego często intymnego życia, może skupie się jako osoby bardzo publiczne nie na sobie a na pokazywaniu , że można postępować inaczej, zaswieccie jakimś przykładem a nie gołym tynkiem, oczywiście tu nie mówię tylko o pani

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX