Beata Kozidrak dostanie od Polsatu aż pół miliona złotych. Wszystko dzięki jej byłemu mężowi

Beata Kozidrak wystąpi w kolejnej edycji "Śpiewajmy razem. All Together". Bajońskie wynagrodzenie dla piosenkarki wynegocjował Andrzej Pietras.

Beata Kozidrak do tej pory wystąpiła w jedynym muzycznym  show telewizyjnym - "Bitwa na głosy". Teraz wokalistka zrobiła wyjątek i pojawi się w kolejnej tego typu produkcji - "Śpiewajmy razem. All Together". Zachęciła ją do tego z pewnością stawka. Gwiazda dostanie wszak za kontrakt z telewizją Polsat aż pół miliona złotych!

Beata Kozidrak zarobi pół miliona złotych 

Beata Kozidrak ma zostać nową przewodniczącą jurorów w "Śpiewajmy razem. All Together". Do tej pory rolę tę pełniła Ewa Farna. Kozidrak wcale jednak nie wygryzła Farnej. Młodziutka piosenkarka sama odeszła z produkcji. 

Kozidrak z pewnością godnie zastąpi młodszą koleżankę. Wydaje się też, że Polsat ma sporą nadzieję, że Kozidrak podniesie oglądalność programu. Pierwsza jego edycja nie cieszyła się wielką popularności, a opinie na temat formatu były podzielone.

Powody do zadowolenia ma również sama Kozidrak. Za udział w programie dostanie aż pół miliona, a jak podaje "Super Express" nawet nie musiała walczyć o tak wysoką gażę. Zrobił to za nią jej były mąż - Andrzej Pietras

Beata odpoczywała, a w tym czasie Andrzej negocjował warunki umowy. Nie musiała się niczym stresować, Andrzej wynegocjował świetną stawkę - podaje informator tabloidu. 

Myślicie, że Beata Kozidrak sprawdzili się w tej roli? Będziecie oglądać program?

AG

Więcej o:
Komentarze (97)
Beata Kozidrak dostanie od Polsatu aż pół miliona złotych! Wszystko dzięki jej byłemu mężowi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • farcry3

  Oceniono 41 razy 29

  Widocznie Suweren lubi takie badziewiaste programy. Polsat jest spółką prywatną i jak zechcą to i 10 baniek mogą jej zapłacić . Bulwersujcie się tym, że za publiczne pieniądze jest utrzymywane tvpis

 • Gość: Kk

  Oceniono 18 razy 14

  Nie oglądam

 • Gość: jan

  Oceniono 15 razy 13

  Nie będę oglądać, polsat to coś , jak tvpiss

 • Gość: Wieka

  Oceniono 13 razy 11

  Program generalnie jest beznadziejny, dlatego zrezygnowała Farna.
  Takiej klasy piosenkarka jak Kozidrak nie powinna się zgodzić na ten projekt, ze względu na kasę, bo tak na pewno było. Dużo na tym straci jej wizerunek.

 • lizzy35

  Oceniono 25 razy 9

  Ale jak te wszystkie szwy puszczą na wizji to.............

 • micross

  Oceniono 10 razy 8

  Nie oglądam TVPiS i Polsatu który układa się z aktualną władzą pokryjomu w sanktuariach.

 • crex-crex

  Oceniono 14 razy 8

  No nie wiem, czy w tym przypadku 500.000 to aż tak dużo. Oczywiście kwota przeciętnie zarabiającemu "Kowalskiemu" wydaje się oszołamiająca (jeżeli ktoś zarabia 5.000 zł brutto miesięcznie to 500.000 zł brutto będzie zarabiał przez trochę więcej niż 8 lat - to z kolei ponad 20% zawodowego życia - ale ... :-)
  Po pierwsze to jest show-biznes i takie kwoty to nie jest coś dziwnego (uwaga to jakieś 125 tys EUR tylko - to tak w odniesieniu do produkcji zachodnich) po drugie - wiek nie wiek, ale pani Beata pracowała na to całe swoje dorosłe życie, ciężko i konsekwentnie, trzymając - przynajmniej wg mnie - pewien poziom i artystyczny i - że tak to nazwę - "moralno-sceniczny". Niektórzy ludzie po prostu na sukces sobie zapracowali.
  Oczywiście większość z nas pewnie sobie obliczyła ile miesięcy za taką kwotę by przeżyła i co po dordze by jeszcze kupiła itd. Otóż - to jest trzeci powód dlaczego ta kwota - subiektywnie, z punktu widzenia artystki - nie musi być oszołamiająca: przy pewnym poziomie dochodów, koszty mnożą się bardzo szybko. Myślę, że te 410.000 zł (tyle chyba wyjdzie netto) w tym wypadku to 2 lata? To jest naturalne, że jeżeli ktoś pracuje, to dąży do takiego wynagrodzenia, które jest adekwatne do kosztów jakie ma lub jakie chciałby mieć i nie ma w tym niczego złego i fajnie, gy się to komuś udaje.
  Odnoszenie się do tego czy Polsat przepłacił czy nie ze względu na oglądalność programu, nie ma zbyt wiele sensu, bo to ryzyko biznesowe firmy, którą na takie ryzyko najwidoczniej stać.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 13 razy 7

  Tylko śpiewają a takie miliony zarabiają,a człowiek zapie... po 12 godzin za 3 tys.zł

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX