Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie? Byli małżonkowie prawdopodobnie spędzą razem urodziny aktorki

Brad Pitt i Jennifer Aniston najwyraźniej nie mogą o sobie zapomnieć. Jeśli wierzyć amerykańskim mediom, byli małżonkowie spędzą razem 50. urodziny aktorki.

Obecnie zarówno Jennifer Aninston, jak i Brad Pitt znów są singlami. Co innego sugerują jednak zagraniczne media, które regularnie donoszą o tym, jakoby byli małżonkowie postanowili odnowić swoją relację. Świadczyć ma o tym między innymi fakt, że Brad znalazł się na liście gości zaproszonych na 50. urodziny Aniston.

Jennifer Aniston zaprosiła Brada Pitta na swoje urodziny

Zgodzicie się chyba, że świętowanie urodzin w towarzystwie byłego męża nie należy do częstych praktyk. Impreza urodzinowa Aniston ma się odbyć 11 lutego 2019 roku. Możemy być pewni, że jeśli Brad faktycznie się na niej pojawi, to paparazzi zrobią wszystko, żeby go sfotografować.

Rozstanie i nowe związki aktorów

Zanim Brad Pitt związał się z Angeliną Jolie, aktor był mężem Jennifer Aniston. Para uchodziła wówczas za jedno z najbardziej udanych małżeństw Hollywood. Ich szczęście nie trwało jednak długo. Po pięciu latach od sakramentalnego "tak", Aniston złożyła pozew rozwodowy. Jako główny powód podała romans Brada z Angeliną. Przypomnijmy, że miłosna historia Brangeliny rozpoczęła się na planie komedii "Pan i Pani Smith".

Rozstanie Pitta i Aniston było wyjątkowo głośne i medialne. Po sfinalizowaniu sprawy rozwodowej byli małżonkowie odcięli się od siebie i nie utrzymywali kontaktów. Brad założył rodzinę z Angeliną Jolie, a Jennifer po 10 latach od rozwodu z Pittem wzięła ślub z Justinem Theoruxem.

Trzymacie kciuki za ich powrót?

Więcej o:
Komentarze (10)
Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie? Byli małżonkowie spędzą razem urodziny aktorki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Cytując słowa piosenki: bla, bla, bla, bla

 • Gość: rrr

  Oceniono 1 raz 1

  fajną byli parą, naprawdę do siebie pasowali

 • Gość: Bea

  Oceniono 5 razy 1

  Tak czy inaczej oni są jacyś tacy podobni do siebie. Na tym zdjęciu to widać. Szkoda, że im się nie udało

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 1

  fajnie

 • Gość: Janka

  0

  Podobno dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi : to się porostu nie uda i tyle

 • Gość: Dodo

  Oceniono 2 razy 0

  Uczucie nie zgasło całkiem i fajnie jak by znowu byli razem.W oczach Jennifer widać na wspólnym zdjęciu ,,to coś,, gdy spogląda na Brada a i ona ponoć ,,jest przykładem prawdziwej kobiety,, jak to kiedyś mówił Pitt. Może dojrzeli do ponownego poważnego związku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX