Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pomogą śmiertelnie chorym dzieciom. Piękny gest

Małgorzata Rozenek pochwaliła się, że razem z mężem wspiera fundację, która zapewnia opiekę podopiecznym hospicjum. Internauci są zachwyceni nie tylko działalnością Majdanów, ale również ich stylizacjami.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ostatnio wspierali Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Para nie poprzestała jednak na tym i włączyła się w kolejne charytatywne działania. Tym razem gwiazdorski duet pomaga w zbiórce pieniędzy dla podopiecznych Fundacji "Pomóż Im".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan działają charytatywnie 

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na swoim Instagramie, że razem z mężem wspiera kolejne ważne przedsięwzięcie, jakim jest zbiórka pieniędzy z ramienia Fundacji "Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci. "Perfekcyjna" zachęcała również, by przy rozliczaniach PIT przelewać 1% właśnie na ten szczytny cel. 

Dziś dzięki pięknej inicjatywie wraz z Radosławem mogliśmy wziąć udział w spotkaniu dla @fundacjapomozim. Fundacja wspiera podopiecznych hospicjum, które pomaga im i ich rodzinom przechodzić ten najtrudniejszy czas w swoich domach. Już rozpoczął się termin rozliczeń finansowych. Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% na rzecz tej Fundacji. Tutaj każdy datek ma znacznie - napisała Rozenek. 

Internauci chwalą Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana 

Wpis Małgorzaty Rozenek zachwycił internautów, którzy nie szczędzili pochwał i zachwycali się, że Majdanowie wykorzystują swoją popularność, by pomagać innym.

A wy ciągle pomagacie. Jesteście niesamowici. 
Macie wielkie serca.
Wspaniale, jesteście bardzo dobrymi ludźmi. A dobro zawsze wraca - czytamy w komentarzach pod fotografią.

Nie obyło się też bez komplementów dotyczących zdjęcia - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyglądają wszak według fanów jak zakochani nastolatkowie. 

Ona piękna, piękny on...
Świetnie wyglądacie.
Super z Was para. 

A jak wam podobają się Majdanowie w takiej odsłonie?

AG 

Więcej o:
Komentarze (78)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspierają kolejny szczytny cel. Fani zachwyceni. "Macie wielkie serca"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 10

  Oceniono 15 razy 15

  Pomogli i od razu musieli się tym pochwalić na fejsie. Żałosne.

 • Gość: Dyoiu

  Oceniono 13 razy 13

  Ileż cynizmu tkwi w tym Jest tyle osób średnio zarabiających,którzy pomagają innym-po cichu i skromnie

 • Gość: amp

  Oceniono 13 razy 13

  Majdany znalazly sposob na tania promocje, zamiast udawac beztroskich swiatowcow beda udawac zatroskanych darczyncow....wzruszajace

 • Gość: x

  Oceniono 12 razy 12

  Fani są zachwyceni najpierw stylizacjami, potem "dobrym sercem". Stylizacje są zdecydowanie ważniejsze. A chwalenie się dobroczynnością obrzydliwe. Kochajcie nas, jesteśmy tacy szlachetni, wspieramy, no i się ładnie ubieramy.

 • Gość: Paździochowa

  Oceniono 9 razy 9

  Chwalebna jest pomoc bez rozgłosu,bez fotografów,artykułów przecież to jest promocja swojej osoby i wybielonych zębów rece opadają

 • Gość: Zenek

  Oceniono 10 razy 8

  Akty dobroczynnosci prawdziwej płynącej z serca są ciche i skuteczne. Państwo RiM sami zawiadamiaja prase jacy to są dobrzy. Obrzydliwe.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Rozenek przyznala sie, ze swafszowala dowod osobisty to jest Karalne. Klamie o wszystkim, ze jest w ciazy, ze MA dore serce. Nie Prawda.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Przestań my zajmować się sprzątaczką i szatniarzem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX