Serialowy Herkules rozkochał w sobie miliony kobiet. Dziś wygląda zupełnie inaczej. A Michael Hurst? Nadal boski!

Pamiętacie serial o niezwykłych przygodach będącego w połowie bogiem, w połowie człowiekiem Herkulesa? Sprawdźcie, jak dziś wyglądają główni bohaterowie tej kultowej produkcji.

"Herkules" to amerykańsko-nowozelandzki serial fantasy, który kręcony był w latach 1995-1999. Fabuła nawiązywała do postaci herosa Herkulesa z mitologii grecko-rzymskiej. W serialu pojawiali się również i inni mityczni bogowie, czy też stworzenia takie, jak między innymi centaury. Każdy odcinek przedstawiał nową, często bardzo niebezpieczną przygodę tytułowego bohatera, czyli oczywiście Herkulesa. To właśnie w jego postać wcielił się Kevin Sorbo. Rola pozwoliła zdobyć mu ogromną popularność na całym świecie, ale także i w Polsce. Podobnie było w przypadku Michaela Hursta, czyli serialowego przyjaciela Herkulesa, Jolaosa. Mężczyźni charakteryzowali się wówczas atletyczną sylwetką i nieziemską urodą. Zastanawia Was jednak, jak dziś wyglądają bożyszcza sprzed lat? Sprawdziliśmy to.

"Herkules". Kevin Sorbo i Michael Hurst - jak dziś wyglądają? 

Kevin Sorbo, czyli serialowy heros, którego wielbiły rzesze nastolatek, przeszedł dość sporą metamorfozę. Niestety, była ona spowodowana głównie chorobą aktora. Kevin zmagał się bowiem z tętniakiem i cudem uniknął śmierci, o czym pisał w swojej książce z 2012 roku pt. "True Strength: My Journey from Hercules to Mere Mortal and How Nearly Dying Saved My Life". Co więcej, również w trakcie kręcenia "Herkulesa", Sorbo przeszedł kilka wylewów i zmagał się z paraliżem części ciała. Kevin skończył w ubiegłym roku równo 60 lat. Wiadomym jest więc fakt, że jego sylwetka nie prezentuje się tak rewelacyjnie jak za czasów "Herkulesa". Co jednak ciekawe, aktor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a na jego Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć. Tak sporej przemiany, jak odtwórca głównej roli w "Herkulesie", nie przeszedł natomiast Michael Hurst. Serialowy Jolaos mimo upływu lat wygląda równie męsko. Możecie być pod dużym wrażeniem!

KEVIN SORBO I MICHAEL HURST. JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ? >>>

Oglądaliście "Herkulesa"?

DH

Więcej o:
Komentarze (19)
Serialowy Herkules rozkochał w sobie miliony kobiet. Dziś wygląda zupełnie inaczej. A Michael Hurst? Nadal boski!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mor

  Oceniono 37 razy 35

  jak na ponad 60-letniego pana, Kevin trzyma się świetnie :)) i to może dlatego, że nie używa botoksu jak jego niektórzy koledzy ;))

 • aerofan

  Oceniono 37 razy 29

  Zmienił się ? Co za bzdury, wygląda niemal tak samo !

 • Gość: Aga

  Oceniono 28 razy 24

  Aż mi się dzieciństwo przypomnialo 😂

 • Gość: Ja

  Oceniono 25 razy 23

  Oglądałam 😁 A panowie nadal dobrze się trzymają. Fajni.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 9 razy 9

  Obaj są „boscy" tylko Chronos jak zwykle okazuje swoją wredność.

 • kzlis

  Oceniono 8 razy 8

  to ludzie się starzeją?

 • Gość: Omtek

  Oceniono 7 razy 5

  Herkulesa grał Kevin Sorbo

 • Gość: E' Gugu

  Oceniono 4 razy 4

  LOL... K. Sorbo aktywny w mediach społecznościowych...
  Nawet więcej - ten aktor jest ciągle aktywny zawodowo - nie gra już może głównych ról ale dalej gra w filmach. Widać że dla redaktorki (bo coś w kościach czuje że DH to kobieta... i to z tych młodych, ambitnych i strasznie przemądrzałych) świat, nie tylko mediów, kończy się na m. społecznościowych.

  A wracając do aktorów,.... obaj jak na swój wiek, wyglądają normalnie zarówno Herkules jak i Iolaos.
  i obaj przeszli na drugą stronę... są reżyserami i wszystko wskazuje na to że Ci panowie nieprędko staną się pomarszczonymi dziadkami z demencją oraz zdobioną drewnianą laseczką w ręku. Zresztą... maja dopiero 60 lat...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX