Niesamowity gest Żyły. W piękny sposób uczci Pawła Adamowicza. Skoczek zrobi to podczas zawodów w Zakopanem

Piotr Żyła postanowił uczcić Pawła Adamowicza podczas sobotniego konkursu skoków narciarskich w Zakopanem. Sportowiec odda skok do utworu "Sound of Silence".

Już jutro odbędzie się pogrzeb Pawła Adamowicza. Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję, że tego dnia w kraju obowiązywać będzie żałoba narodowa. Jednak turniej skoków narciarskich w Zakopanem nie został odwołany.

Tych zawodów nie możemy przełożyć na inny termin. Każdy pucharowy weekend jest zajęty. Do tego kibice zarezerwowali już miejsca hotelowe - powiedział Wojciech Gumny, szef komitetu organizacyjnego zawodów PŚ w Zakopanem.

Piotr Żyła uczci Pawła Adamowicza

Piotr Żyła zdecydował, że podczas zawodów osobiście chce uczcić zmarłego prezydenta Pawła Adamowicza. W jaki sposób? Zażyczył sobie, aby w sobotę oddać skok do utworu pt. "Sound of Silence" z repertuaru Simon and Garfunkel. To właśnie tym utworem pożegnano prezydenta podczas marszu milczenia.

Piotrek kilka godzin przed śmiercią Pawła Adamowicza wybrał utwór, który jest odtwarzany podczas wielu zgromadzeń upamiętniających Pawła Adamowicza - wyznał na antenie TVP Michał Sieczko, osoba odpowiedzialna za muzykę podczas skoków.

To niesamowity gest ze strony Piotra Żyły.

Pogrzeb Pawła Adamowicza

Ostatnie pożegnanie Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę w Gdańsku. O godzinie 12:00 w Bazylice Mariackiej zostanie odprawiona msza święta.

KS

Więcej o:
Komentarze (59)
Niesamowity gest Żyły. W piękny sposób uczci Pawła Adamowicza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: dr

  Oceniono 19 razy 7

  to normalny gest, czemu zaraz niesamowity

 • Dominik Li

  Oceniono 7 razy 3

  Ja je ie piotr wybral te piosenke dwa dni przed morderstwem czym sie tu podniecac ?

 • shtalman

  Oceniono 6 razy 2

  Przecież on skacze bez przerwy, niesamowite byłoby gdyby NIE skoczył do tej piosenki

 • Gość: mor

  Oceniono 3 razy 1

  a czy ze względu na żałobę nie ogłoszono, że skoki odbędą się BEZ OPRAWY MUZYCZNEJ !! już tak było w Zakopanem po zawaleniu się hali w Katowicach w 2006 roku ?!?!? wieczorem w sobotę zawaliła się hala, a w niedzielę nie puszczano muzyki podczas skoków i tak ma być w tymroku,więc skąd ta muzyka dla Żyły ?!?!?

 • Gość: Ona

  0

  I po co poszecie nieprawdziwe rzeczy? Piotrek juz skomemtowal, ze to nie byl zaden jold.w.strone Adamowicza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX