Komentarze (135)
Nosowska włączyła się w dyskusję Dody i Górniak. Pokazała SMS-y od syna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • piotrzulawy2

  Oceniono 2 razy 2

  Inicjatywa wydaje się ze wszech miar słuszna, ale: jeśli Doda była pokłócona z Górniak i tą drugą wokalistką, nie pamiętam jak się nazywa bo tego zbytnio nie śledzę, to powinna osobiście się do nich odezwać - zadzwonić, potem spotkać i na spotkaniu wyjść z inicjatywą wspólnego koncertu.
  A nie nagle zaskakiwać je przez media. To trochę przypomina "rękę wyciągniętą do zgody" przez Wałęsę do Kaczyńskiego, gdzie pisemnie Wałęsa wypowiada się o chęci pojednania, jednocześnie obrażając Kaczyńskiego. To nie jest dla mnie chęć pojednania!

 • wernyh

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wnikając w to, kto ma rację - coś za dużo nienawiści pleni się wokół akcji "Artyści przeciw nienawiści". No, może to bardziej niechęć niż nienawiść - ale to też niedobrze.

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 2 razy 2

  Dzien dobry,
  Przepraszam za brak polskich znakow.

  Ponizsze zdanie jest dziwne:
  "Jej zdaniem wydarzenie powinno być zorganizowane "dla miłości, a nie przeciw czemuś"
  Jej zdaniem moze i tak ale to nie musi byc zdanie wszystkich. Mozemy manifestowac w poparciu dla czegos ale mozemy robic to samo sprzeciwiajac sie - ja nie widze w tym nic dziwnego.

  NIe zmienie to faktu ze dla mnie nie ma znaczenia czy dla czy przeiwko - po prostu zjednoczmy sie pod jakimkolwiek haslem :-)

  Pozdrawiam,
  KJ

 • Gość: gg

  Oceniono 4 razy 2

  skąd wniosek, że to komentarz do potyczki D/EG? Zupełnie tego tak nie odebrałam, w dodatku ten wpis był chyba przed decyzją Górniak

 • Gość: SasAnka

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli będziemy jedynie za miłością, to znaczy, że podświadomie akceptujemy istnienie zła. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Bądźmy właśnie przeciwko złu, pokazując światu, ze go nie chcemy. Ja chcę, żeby dzieci umiały odróżnić dobro od zła i zło piętnowały, a nie tylko krzewiły miłość. To za mało. Nie zgadzajmy się, nie milczmy i nie odwracajmy głowy od zła, bo ono przez to nie zniknie.
  Co do wszystkich przywołanych tu Pań: Za bardzo patrzymy na to kto mówi, zamiast słyszeć to co mówi. Zamiast jednoczyć się w inicjatywie, dzielimy się po raz kolejny i wylewamy jad. Chyba nigdy niczego się nie nauczymy. Skoro panie Górniak i Steczkowska mają się za te "lepsze" w zestawieniu z Dodą, to niech okażą swoją mądrość i wyższość przyjmując zaproszenie. Tak to widzę, choć sama p. Rabczewskiej nie trawię. Pozdrawiam wszystkich i życzę obiektywizmu na co dzień.

 • Gość: Safona

  Oceniono 1 raz 1

  Doda nie Doda... co za różnica. Cel słuszny. I co mamy? Kolejna fala złośliwości. Nigdy się nie zmienimy.

 • Gość: Safona

  Oceniono 1 raz 1

  Mamy prawo być przeciwko. "Za" promuje a "przeciw" piętnuje. Zlo zależy piętnować. Mnie hasło nie razi.

 • Gość: BEATA TODOROWSKA

  Oceniono 1 raz 1

  LOGIKA ARGUMENTACJI. Doda proponuje artystą koncert gdyż pierwsza wpadła na taki pomysł po tragicznym wydarzeniu. Górniak mogła zaproponować to samo lub inna inicjatywę tak jak wspomina wspólną modlitwę i nic nie stoi na przeszkodzie aby tak zrobiła. Mogła by ta modlitwa mieć miejsce na owym koncercie. Dlatego jej wypowiedź jest dokładnie dyktowana zła wola itp. W zwyczaju i obowiązku niepisanym artystów jest nieść sztandary i robić oficjalne wystąpienia aby zaznaczać i krzewic idee gdyby wszyscy tylko siedzieli w domu i się modlili nawet za tą rodzinę ale w zaciszu to Rodzina by o tym nie wiedziała a nawet na pogrzeb przychodzą ludzie i śpiewają i dają znak,że się łączą w bólu i ofiaruje czasami pomysł jak pomóc więc to co mówi Górniak można mając zła wolę uznać za wygodnoctwo i lenistwo i pod przykrywką nie robienia niczego olanie sprawy bo zazdrość ja zżera że to nie ona wpadła na ten pomysł. Kolejna malostkowosc i dzielenie włosa na czworo. Nosowska z kolei czepiam się nazwy, uważam że nazwa jest trafna i wyrazista i precyzuje o co chodzi i będzie przywolywac pamięć tego zła. Stało się wielkie zło i nie można tego zamieść pod dywan i nie używać nawet słowa nienawiść, zło gdyż to się dzieje w naszym kraju, ktoś chce podzielić nasz kraj podzielić Polaków aby wzajemnie się zwalczali i Doda bardzo dobrze to ujęła. Jestem rozczarowana K.NOSOWSKĄ chociaż to zawsze jej słuchałam a nie Dody. Uważam obecnie że Doda ma rację jest charyznatyczna, silna, konkretna, nazywa rzeczy po imieniu a nie jak reszta, podoba mi się jej szczerość i zdecydowanie. Dodatkowo jest piękną kobietą nie wiem po co nam wstępie jak ktoś robił coś fajnego to zamiast przyłączyć się i wnieść w to swój własny ogień to zepsuć atmosferę i powtarzać klimat jaki właśnie ostatnio budują Polscy. Te wszystkie kretynstwa wypowiedzi że PiS zamordowalo Adamowicza i tak polityczna nienawiść zaczyna budować nam nowa paskudna cechę narodową, Skończymy jak Grecy w przysłowiowe Troji

 • pryszcze.duszy

  Oceniono 7 razy 1

  super, może nawet Andrzej zaszczyci koncert, a TVP zafunduje relację...

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Czy takie koncerty organizuje się w ten sposób. Doda jest osobą publiczną, każdy krok jest konsultowany z agencją PR więc to też nie był spontan. Gdyby o ideę chodziło jej menager zadzwoniłby do innych menagerów i zorganizowaliby koncert informując o nim po ustaleniach. A tutaj chodziło o promocję osoby Dody, że ona wpadła na pomysł, ona jest dobra i kreatywna itp. Ja tego dlatego nie kupuję. Świetna akcja PR-owa. Nie lubię wypracowania i manipulacji.

 • Amficelias żararaka

  Oceniono 7 razy 1

  No nie nie mogę!!, co za okulary Doda wykombinowała, pożyczyła od spawacza w który im montuje nowy płot?

 • Gość: Elizabeth

  0

  A ja uważam że wy tu którzy stajecie po stronie Doroty czy Edyty itp sami też szerzycie nienawiść i nawzajem się nakrecacie i taki przykład dajecie dzieciom i co się później dziwicie ze same dzieci 'zieją' nienawiścią i agresją wobec siebie i dorosłych. .. kiedy byłam dzieckiem to było nie do pomyślenia żebym nauczycielowi pyskowała czy rodzicom itp. Szkoda mi moich dzieci ze w takich czasach się wychowują...

 • jacek.boczkowski

  0

  Kiedyś jakiś bystry Angol zauważył że "Fighting for peace is like fucking for virginity" (walka o pokój przypomina spółkowanie w intencji dziewictwa). Może to stwierdzenie natchnęło syna pani Nosowskiej do sprzeciwu wobec inicjatywy pani Rabczewskiej.

 • Gość: #elza

  0

  Artystki o nieprzeciętnej wrażliwości, czyli p.p.Chylińska i Górniak odmówiły udziału w tej szopce!!! One nie muszą się lansować na siłę! A Doda robi koncert i będzie rozdawać swoją płytę bo przecież nikt tego nie kupi tak jak tej wcześniejszej!!!!!!

 • Gość: @Gość

  0

  Po co i co ma dać ten koncert, prócz lansu niezapraszanych nigdzie od lat artystek? Nosowska w Sylwestra wysmiewała się z koleżanek, bo ona siedziała w domu!!! Zjednoczyć naród mogą jedynie te partie, które nas podzieliły - czyli PO i PiS!!!

 • andrzejsec1

  0

  Dziwna twarz Fody. Czy to efekt kor

 • Gość: Marcin

  0

  Ale ta nosowska jest brzydka

 • Gość: kleofas

  0

  kto to jest katarzyna nosofska

 • tornemorgren

  0

  A co na to Korwin-Piotrowska?

 • Gość: Mama mi

  0

  Świat i tak będzie taki, jakim Go stworzą niepoczęte jeszcze dzieci. A dzisiaj? Może lepiej to przemilczeć. Czyż milczenie nie jest tym dobrem, które pozwala jednostce dokonać odpowiedniego wyboru? Ja wybieram, po cichu, we własnym sercu i głowie siebie. Tak siebie! Bo tylko taki wybór pozwala mi się dzielić własną miłością po to by Ją mnożyć...

 • wlodzimierz.krzysztofik

  0

  Problem w tym, że była już narodowa żałoba po śmierci JP2, po katastrofie smoleńskiej, teraz mamy kolejną. Żadna nic nie zmieniła, nie ma żadnego pokolenia JP2 a wręcz przeciwnie, to właśnie to pokolenie obrzuca się najgorszymi wyzwiskami w sieci. Marsze smoleńskie tylko podsyciły wzajemną nienawiść, doszło nawet do rękoczynów. Dzisiejszy pogrzeb Prezydenta Gdańska też nic nie zmieni. O koncercie Dody nawet nie ma co mówić, będzie koncert, będzie po koncercie i nic. Kochani, wszystko na ten temat napisała Agnieszka Chylińska. Chcesz zmieniać świat, zmień siebie, bo świata nikt, absolutnie nikt zmienić nie może. Ale jeśli zmienisz siebie, świat zmieni się sam. Proszę wszystkich, którzy mają już dość tej nienawiści, nic nie róbcie, nic nie organizujcie, tylko bądźcie dobrzy dla innych. Nic więcej. Gdybyście to zrobili w wystarczającej masie ludzi, nie poznalibyście jutro świata, w którym żyjemy. To jedyna droga, niełatwa i nie na skróty, wymagająca odwagi i cierpliwości, opanowania i pogody ducha. Nie jest łatwo być dobrym człowiekiem w tym złym świecie. Ale tylko tak można go zmienić. Świat jest taki, jakim go tworzymy, w codziennym życiu, w każdej chwili. Nie na uroczystych pogrzebach i koncertach ku czci. Ale w naszym życiu codziennym, dobro składa się z niezliczonej ilości dobrych uczynków, słów i myśli. Trzeba mnóstwa pracy i cierpliwości, żeby to przyniosło efekty. Ale jeśli już przyniesie, to świat zmieni się nie na jeden wieczór, ale na zawsze. Innej drogi nie ma. I jeszcze jedno, bycie człowiekiem dobrym jest jedynym naszym obowiązkiem w życiu ale też jedynym źródłem prawdziwej radości i szczęścia. Nic, absolutnie nic, co zrobisz dla siebie , nie da ci tyle radości ile to, co zobaczysz w oczach obdarowanego. To wszystko jest bardzo, bardzo proste. A efekt, powalający. Spytajcie Jurka Owsiaka, on to wie najlepiej.

 • hrabia-drapello

  Oceniono 2 razy 0

  K...wa po co ja to czytam???
  Czy już zupełnie zidiociałem?

 • maria_curia

  0

  Kaśka, co trzeba robić, by tak wychować syna? :))
  Mądry facet.

 • Gość: Kafar

  0

  Jeśli o mnie chodzi, mam to w dupie. Moja nienawiść do tego gnoma wzrosła i nic tego nie zmieni! Żaden koncert

 • Gość: Kadia

  0

  Doda w ręczniku na głowie i poniżej, można powiedzieć pół naga i takie przesłanie .... Żenada, brak szacunku do zmarłego .... i dalej bez komentarza

 • Gość: Gosc

  0

  Ja myslalam ze piosenkarki takie dobre i zgrane i ze maja dobre serce.Rozczarowalam sie.Pani Doroto super propozycja.

 • Gość: Gosc

  0

  Dobrze pani syn napisal.Gratulacje.Pozdrawiam.Zycze milosci i spokoju.

 • Gość: Lilith

  Oceniono 2 razy 0

  Pomysł dobry może tylko nie do końca wszystko przemyślane, ale to można dopracować. Nazwę zmienić na taką o pozytywnym wydźwięk. Trzeba tylko rozmawiać, bez oceniania i złośliwego, wytykania błędów, bez obrażanie się, z gotowości do kompromisu. Wprowadzić mowę miłości w czyn.

 • farsizm

  0

  Dobrze chłopak myśli... To podstawa neuronauk - sens często jest mniej istotny (bo abstrakcyjny) niż artykulacja. Nie powinno być tam *tego* słowa, jeżeli chcemy się pozbyć jego sensu. "Nienawiść" musi być wyrzucona za burtę, również z hasła. Jak śmieci.

  Nawiasem mówiąc, podobna uwaga dotyczy rozmów o "dobrej zmianie". Jeżeli chcemy ją kontestować, to uporczywe nazywanie jej "dobrą" niszczy przekaz. PiS wprowadził "złą zmianę" a koncert powinien być pod hasłem "jedności, miłości i wzajemnego SZACUNKU".

 • Gość: walker

  Oceniono 2 razy 0

  milosc, nienawisc szczegolnie w polsce sa kreowane nie przez zwyklego kowalskiego, kreuja je skorumpowani politycy, polscy celebryci, skorumpowane nie polskie media, ktore to pisza tendencyjnie o roznych wydarzeniach, czesto ukrywajac prawdziwe albo zmieniajac fakty, coz Polacy uwielbiaja skrajnosci i robienie z watpliwej wartosci czlowieka bohaterem narodowym i odwrotnie

 • Gość: nieeee

  Oceniono 4 razy 0

  Jeszcze nie było pogrzebu! Poczekajcie z tymi inicjatywami. Niech opadną emocje. Za miesiąc, dwa będzie ok. Teraz niestety mam wrażenie, że zapomniana nieco Doda chce zyskać na popularności przy okazji tej tragedii...

 • Gość: Asia

  Oceniono 4 razy 0

  Ten synalek co ostatnio bluzgal komika?!! Chyba pani Nosowska chce synka wybielic, przykre. Czasem warto trzymac sie maksymy, iz milczenie jest zlotem.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 6 razy 0

  tak się składa, że słuchałem radia zet, w którym doda zaproponowała ten pomysł

  - obudowała to także wyjaśnieniem, że nie interesują ją poglądy polityczne ani wykonawców ani słuchaczy i ze nie chce przekonywać właśnie do zjednoczenia się w jakiejś ułudnej miłości, bo wie że każdy pozostanie przy swoim (politycznym zdaniu) i potem pójdzie swoją drogą

  - chodzi o to by zaprotestować WŁAŚNIE PRZECIW NIENAWIŚCI

  czasem zamiast głupio dywagować o czymś, o czym nie ma się zielonego pojęcia, warto dowiedzieć się

  i jeszcze jedno - człowiek inteligentny nie potrzebuje 'autorytetów' - ocenia zachowanie każdego obiektywnie, a człowiek głupi przyjmuje z góry intencje tego czy innego, bo wiadomo, on taki jest, lub to powiedział czy zrobił w przeszłości

  do dody nie mam kompletnie żadnego stosunku - niemniej jako człowiek inteligentny, uważam, że jest to świetna inicjatywa, i to chyba nie pierwsza tej osoby

 • Gość: ha

  Oceniono 14 razy 0

  Nososka zaplusowała, brawo,
  a i synek okazuje się niegłupi :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Och ...artyści ...
  Gdyby nie my zwykli ludzie ...żadni by byli z Was artyści ...bo oprócz talentu ...trzeba mieć jeszcze tych , którzy Was słuchają ...uwielbiają ...chodzą na koncerty ...kupują Wasze płyty...słuchają Was w stacjach radiowych ...i wreszcie przekazują ...polecają Waszą muzykę ludziom spotykanym na swojej drodze ..polecając ją jako bardzo dobrą...i sprawiając , że Wasza muzyka zatacza coraz szersze kręgi ...a Wy artyści dzięki temu możecie sie swoim talentem dzielić z ludźmi ...i jednocześnie czerpać z tego korzyści ...
  Macie rację ...zacząć trzeba od siebie ...niech każdy artysta , któremu tak łatwo przychodzì krytykowanie pomysłu ...zajrzy ...ale tak szczerze w głąb siebie ...i zada sobie pytanie ..czy zawsze był w porządku ...czy nigdy nikogo nie uraził ..czy nigdy złość nie stanęła ponad dobrem ...a potem dopiero zastanowi się szczerze czy warto wziąć udział w tym koncercie czy nie ... Dorota Rabczewska nikogo nie zmusza ...ale daje możliwość każdemu artyście ...by powiedział swoim fanom najlepiej jak potrafi czyli muzyką ...ze dobro powinno zwycieżać zło ...że każdego dnia powinniśmy szukać w sobie dobrych emocji ...uśmiechu ...i siły by w tym jakże trudnym świecie czynić dobro ...a nie dodatkowo wzniecać niechęć nienawiść i złość.
  Drodzy artyści wystarczy , że Nasi posłowie nawet w tak tragicznych okolicznościach nie potrafią sie zachować ...i pokazują , że brak im zwyklej ludzkiej kultury ...
  Może warto choć na jeden dzień ...być ponad przekonania polityczne ...ponad złości ...ponad uprzedzenia ...i dać koncert ....a w zasadzie przekaz dobra dla ludzi ...
  Jesteście artystami ludźmi sławnymi ....ludźmi, ktorzy mają ogromny wpływ na polskie społeczeństwo ...warto...
  I choć wiadomo , że taki kocert nie zmieni jak za dotknięciem rożdżki społeczeństwa ...to macie możliwość przekazać swoim fanom , że popieracie miłość ...dobroć...i motywujecie każdego ze swoich fanów do pracy nad sobą i poszukiwania pokladów dobroci ..
  Nawet jeśli to co powiecie ...zaśpiewacie ...spowoduje , że 10 z Waszych fanów zastanowi się nad sobą ...to już warto ...jakby na to nie patrzeć jesteście niejednokrotnie dla ludzi przykładem.
  Przebaczenie ...jest źrodłem dobra i myślę ..że jest potrzebne każdemu z Nas ...i artystom ..i politykom ..i Nam zwyķłym ludziom ...i niech takie bedzie przesłanie tego koncertu .
  P.Adamowicz potrafił sie wznieść ponad nienawiść....

 • 12345a65

  Oceniono 1 raz -1

  Artyści są soczewką społeczeństwa. Jedni indywidualiści, inni wolą w zespole. Piosenkarka z ciętego języka słynąca pod wpływem emocji ogłosiła wolę wykorzystania swego wizerunku w walce z dominującą w przestrzeni publicznej nienawiścią. Część kolegów po fachu zazdrości jej wizerunku, część refleksu i intelektu, część tego, że to nie oni będą w centrum uwagi jako organizatorzy koncertu, dla części najważniejsze jest to "kto" a nie "co". Ja tam koncert obejrzę, czy będzie w nim udział brało 5 czy 105 artystów. Docenię tych, którzy się włączą. I nie będę się zastanawiać, kogo tam nie ma.

 • Gość: Mike

  Oceniono 9 razy -1

  Dajcie spokój z ta idiotka gorniakowa i dobrze że nie wystąpi!!! Może w tym czasie gdzie zaśpiewa hymn 😎

 • Gość: mex

  Oceniono 6 razy -2

  Górniak to stara wredna krowa zazdrosna że nie ona to zainicjowała. Pomysł na pozytywne hasło jak najbardziej.

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 4 razy -4

  Zgubicie się w gadulstwie. Czepiacie się także Doroty Rabczewskiej. Oczywiście, że można być przeciw czemuś co jest złe. Mam też obawy, że powściągliwość części "gwiazd" wynika ze zwykłej zazdrości, że to nie ich inicjatywa, nie chcą stanąć nieco z tyłu.

 • Gość: ezb

  Oceniono 19 razy -5

  No i dobrze,niech młodsze pokolenie uczy starsze osoby, skoro babcie i dziadkowie nie umieją się porozumieć między sobą

 • Gość: eux

  Oceniono 32 razy -12

  Szkoda ,ze Edyta jest taka zawzięta, powinna spasować w imię szczytnego celu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX