Katarzyna Nosowska włączyła się w dyskusję Dody i Górniak. Pokazała SMS-y od syna

Katarzyna Nosowska zabrała głos w sprawie koncertu organizowanego przez Dodę pt. "Artyści przeciw nienawiści". Na Instagramie udostępniła swoją rozmowę z synem, w której zastanawiali się nad sensem tej inicjatywy.

Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, Doda wpadła na pomysł zorganizowania koncertu pt. "Artyści przeciw nienawiści". Swoje poparcie zadeklarowało ok. 100 polskich wykonawców, w tym Katarzyna Nosowska. Listę możecie zobaczyć TUTAJ.

Katarzyna Nosowska o koncercie pt. "Artyści przeciw nienawiści"

Nosowska udostępniła na Instagramie screen rozmów z synem, Mikołajem Krajewskim. Artystka przyznała, że tym razem to on był dla niej nauczycielem. 

Syn do mnie napisał i, za jego zgodą, dzielę się tym. Bywa, że dziecko przejmuje rolę nauczyciela. Podczas tego koncertu będę śpiewała myśląc o "jedni", z której Ty i Ty, i ja jesteśmy. Dobrego wieczoru - napisała Nosowska.

22-latek uświadomił jej kilka kwestii związanych z akcją Dody. Skupił się na haśle, które nie wszystkim się podoba. Przypomnijmy, że pierwsza w tej sprawie zabrała głos Iza Miko, która zwróciła uwagę na pojawiające się w tytule słowo "nienawiść". Jej zdaniem wydarzenie powinno być zorganizowane "dla miłości, a nie przeciw czemuś". Pisaliśmy o tym TUTAJ.

To nie jest długotrwały pokój. Ludzie powinni łączyć się z faktu bycia jednią, a nie posiadania wspólnego wroga. Nawet, gdy ten wróg jest niematerialny. Popieram ideę jednoczenia się, ona jest piękna i zgadzam się z tym koncertem tak jak Ty. Tylko to hasło... motto zawsze wykuwa się w głowach, więc niech kują inne. Pełne czystej miłości i faktu, że w gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy ludźmi. Tak jak Ty mnie uczysz - tłumaczył mamie Mikołaj.

Internauci w większości zgodzili się ze słowami syna Katarzyny Nosowskiej. Przyznali, że wykazał się dużą dojrzałością.

Mam ciary jak to czytam... Dziękuję, podpisuję się pod tym.
Kasiu, możesz być dumna z syna.
Mądrego syna wychowałaś - chwalą 22-latka.

My się z nimi zgadzamy. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (135)
Nosowska włączyła się w dyskusję Dody i Górniak. Pokazała SMS-y od syna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 198 razy 86

  Kompletnie się nie zgadzam. Ta inicjatywa to moralny szantaż. Albo jesteś ze mną - "artystką" Dodą (w ten sposób Doda samozwańczo wkracza do grona artystów, do których nie należy bo jest tylko rzemieślnikiem estradowym) albo stajesz po stronie nienawiści.
  To jest FAŁSZYWA opozycja. Tylko mózg podatny na tanią manipulację łyka taką demagogię.
  Sorki, pani Nosowska, dałaś się podejść.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 58 razy 44

  Czytając komentarze zastanawiam się nad jednym kiedy my ludzie zaczniemy być ludźmi.To co miało miejsce w Gdańsku może zaistnieć wszędzie na całym świecie .Polacy mają zryw tzw.jednego dnia i to jest najbardziej przykre w naszym narodzie.Dlaczego musi zginąć człowiek by zrobić akcję przeciw czemuś czy nie lepiej było przyłączyć się do Jurka Owsiaka do człowieka który robi tak wiele, a tak niewiele otrzymuje w zamian.

 • Gość: Bzyl

  Oceniono 48 razy 34

  Doda skierowała swój apel do Steczkowskiej i Górniak! Pięknie, ale najpierw powinna je publicznie przeprosić tak samo jak publicznie je obraziła a potem dopiero poprosić o udział w koncercie! Wyciąganie ręki do zgody, bez okazania skruchy za złe uczynki jest nic nie warte i wcale się Edycie Górniak nie dziwię!!!

 • Gość: k

  Oceniono 46 razy 22

  Sorry, ale Rabczewska jest ostatnią osobą od nauczania w tej kwestii.
  Za radą Chylińskiej niech zacznie od siebie, a za radą Górniak przypominam wszystkim, że mamy żałobę i takie dyskusje nad trumną nie są potrzebne. W komentarzach pełno jadu na Chylińską - jesteś jednak podła s.-- na Górniak typu - "wypierr....j do taboru",
  Co to ma być i czemu służyć?
  Nie ten czas, nie to miejsce i nie ta osoba "prowadząca".

 • Gość: Luna

  Oceniono 52 razy 20

  Nosowska to mądra kobieta i dobrze wychowała syna. Nie jestem fanką Dody i nie obchodzą mnie jej powody organizowania koncertu, ale idea jest dobra. Polacy nienawidzą się już z każdego powodu, to okropne. Artyści mają wielu fanów i są dla nich przykładem. Więc zamiast swoimi fochami jeszcze bardziej poróznic ludzi dały by fajny przykład że można zakopać topór wojenny i n8e trzeba być przyjaciółmi ale można się szanować nawzajem. Doda też człowiek i trzeba dac jej szansę na zmianę A nie tylko hejtowac

 • Gość: Doda hipokrytka

  Oceniono 27 razy 19

  Dokladnie, to szantaz, arogancja nagle stawiac pod sciana ludzi, ktorych sie gnebilo przez lata i to bez zadnego przepraszam.

 • Gość: gość

  Oceniono 24 razy 16

  jednością- to bardziej właściwe słowo niż jednia, chyba ,ze miał na myśli Absolut;)

 • Gość: LeJa

  Oceniono 20 razy 12

  Dodzia nawet mówiąc o tragedii i namawiając do czegoś przeciwko złu przemawia odziana w sam ręcznik. Dobrze, że jej silikony nie wyszly na wierzch, chociaż pewnie jej to akurat nawet by nie przeszkadzało. Brak szacunku i rozumu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX