Kacper Wielusiński nie żyje. Muzyk miał tylko 21 lat

Kacper Wielusiński był gitarzystą rockowej formacji Anotherland. O jego śmierci poinformowali członkowie zespołu. Muzyk miał 21 lat.

Zespół Anotherland jest coraz bardziej znany na polskiej scenie rockowej. Do tej pory  wydał dwie EP-ki - "Nibyświat" oraz "Wyruszam sam". Supportował również formacje Happysad i Tabu. Członkowie grupy na swoim oficjalnym facebookowym profilu poinformowali, że ich gitarzysta, Kacper Wielusiński zmarł 15 stycznia 2019 roku. Przyczyny śmierci nie są znane.

Kacper Wielusiński nie żyje

W oświadczeniu czytamy, że stan gitarzysty od kilkunastu dni był wyjątkowo ciężki. Choć lekarze robili wszystko, by uratować Kacpra Wielusińskiego, muzyk przegrał walkę.

Z ogromnym smutkiem i żalem musimy poinformować, że wczoraj o godzinie 8:50, po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel i brat Kacper Wielusiński. Świetny gitarzysta, wspaniały muzyk, wielki artysta i przede wszystkim cudowny człowiek - napisali w oświadczeniu.

Muzycy nie mogą pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. 21-latek był jednym z założycieli Anotherland, z którym koncertował niemalże w całej Polsce.

Przeżyliśmy niezliczone ilości fantastycznych momentów – zarówno w procesie twórczym, jak i prywatnie. Trudno nam pogodzić się z tą ogromną dla nas stratą.

Uroczystości pogrzebowe Kacpra Wielusińskiego odbędą się w sobotę 19 stycznia, o godzinie 11:30, w kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy w Białobrzegach nad Pilicą.

AD

Więcej o:
Komentarze (31)
Kacper Wielusiński nie żyje. Muzyk miał tylko 21 lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bolo

  Oceniono 12 razy 8

  Ludzie nie powinni odchodzić z tego świata tak młodo.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Nie wiem kto to jest, ale mimo to bardzo współczuję. To w końcu czyjś syn.. Młody dzieciak.

 • Moni Rok

  Oceniono 11 razy 7

  Taki mlodziutki. Wyrazy wspólczucia dla najbliszych.

 • Gość: Zofia

  Oceniono 6 razy 4

  Spoczywaj w pokoju.(*)

 • piopon

  Oceniono 5 razy 3

  To jest temat do PLOTKA ? To zwykle lajdactwo, jak umrze wasz naczelny, też będzie o jego śmierci w tej rubryce?

 • Gość: ulisses8

  Oceniono 3 razy 3

  To przykre- gdy umiera człowiek w tak młodym wieku... utalentowany mógł wiele osiągnąć. To przykre - gdy umiera znana osoba i smuci się pół narodu. To przykre- czytać "dziwne" komentarze o śmierci Kacpra. Choć nie znam to składam wyrazy współczucia rodzinie i bliskim. Kacper nadal tworzy i gra dla fanów po drugiej stronie...

 • Gość: Mati

  Oceniono 11 razy 3

  Bardzo zdolny gitarzysta i fajny chłopak. Bardzo dobrze się zapowiadał z zespołem. Czemu zawsze odchodzą od nas najlepsi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX