Agnieszka Chylińska poinformowała, że nie wystąpi z Dodą. Jest odpowiedź Rabczewskiej

Doda odpowiedziała Agnieszce Chylińskiej, która nie chciała wystąpić podczas koncertu zorganizowanego przez Rabczewską. Zwróciła się do fanów, żeby jej nie hejtowali.

Agnieszka Chylińska nie dołączyła do grupy artystów, którzy zgodzili się wystąpić podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści", organizowanego przez Dodę po wydarzeniach w Gdańsku. Jej postawa nie do końca spodobała się internautom. Rabczewska chciała uniknąć fali hejtu i zwróciła się do swoich fanów, żeby uszanowali jej decyzję.

Zobacz: Agnieszka Chylińska nie wystąpi z Dodą. "Zmienianie świata zaczyna się od siebie". Fani podzieleni, broni jej Korwin Piotrowska

Doda stanęła w obronie Chylińskiej

Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia - napisała Chylińska.

Internauci od razu ją skrytykowali, że jako osoba publiczna powinna zareagować i wziąć udział w inicjatywie, która ma szczytny cel. W jej obronie stanęła Doda i na InstaStories dodała wpis:

Proszę fanów, by nie hejtowali Agnieszki Chylińskiej za to, iż nie zagra z nami. Nie eskalujcie tego, co ma mieć swój kres. Akceptuję jej wybór i nie potępiam. Nie odbieram tego personalnie, w końcu to wspólny projekt wielu muzyków. Cieszę się z artystów, którzy będą tworzyć ten niezależny artystycznie koncert pokoju i staram się nie tracić motywacji jego organizacji. Jest nas już 100. Hura! - zaapelowała Rabczewska.

Wpis DodyWpis Dody Screen z Instagram.com/ dodaqueen

Doda przy okazji swoją radość z kolejnej gwiazdy, która zgodziła się na udział w koncercie. Okazała się nią Halina Frąckowiak.

AW

Więcej o:
Komentarze (112)
Agnieszka Chylińska poinformowała, że nie wystąpi z Dodą. Jest odpowiedź Rabczewskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martusia_25

  Oceniono 123 razy 51

  Przynajmniej jedna Chylińska nie próbuje wylansować się na śmierci ś.p. Adamowicza.

 • Gość: mk

  Oceniono 117 razy 51

  Jaka gwiazda tacy fani. Od razu z mordami polecieli.Doda nie zakłamuj rzeczywistości bo nikt na Polskim podwórku takiego chamstwa nie pokazał jak Ty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 87 razy 41

  Ta laska żyje w swoim świecie. Obudź. Nikt nie hejtuje Agnieszki tylko ciebie. Godzić można się z klasą bez błysku fleszy, ale przemianę należy, jak radzi Chylińska zacząć od samej siebie. To nie ten etap pojmowania dla Dody.

 • Gość: Gość

  Oceniono 78 razy 34

  Nagle jaka wyrozumiała się zrobiła ;) szkoda ,ze nie była tak wyrozumiała dla Szulim ) bzdury ! Robią szum medialny koło siebie ( przykre . Aga ma racje,

 • Gość: Gość

  Oceniono 83 razy 31

  Cwaniara. Nikt nie hejtuje Agnieszki, bo jest autentyczna, a Dorocie nikt nie wierzy więc skończ z tym apelem.

 • Gość: KOlegaEmila

  Oceniono 48 razy 30

  Jak można próbować wypłynąć w związku ze śmiercią i to w takich okolicznościach. Doda wręczająca torcik Dudzie w kusej spódniczce razem z chłopakiem, którego wywalili z GPW za "pozyskiwanie" funduszy na film z udziałem dziewczyny Prezesa, rzecznikiem zgody narodowej. Rodzina pewnie szczęśliwa że aż Doda się za to wzięła. Niesmaczne !!!!

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 67 razy 23

  Tak się składa, że jestem przeciwna takim akcjom jak tego typu koncert. Koncert się odbędzie, a w nastawieniu i myśleniu wielu Polaków nic się nie zmieni. To tak jak z terroryzmem walczyć za pomocą kredy do tablicy.
  Jak dla mnie jest to zwykła chęć pokazania się Dody od tej lepszej strony. W końcu co może bardziej ocieplić wizerunek kobiety, którą wielu ma za zimną już nie powiem kogo, jak zorganizowanie koncertu. Komu ona chce zamydlić oczy. Jest tak pewna siebie, i tego że ludzie są jak stada baranów, którzy bezgranicznie będą jej słuchali tylko dlatego, iż jest celebrytką, iż nawet nie dostrzega jak wielu ludzi jej nie cierpi. Ale to nic jej nie obchodzi, bo przecież to nie my zwykli obywatele płacimy na jej utrzymanie.
  Kasa za zorganizowanie tego koncertu mogłaby zostać w o wiele lepszy sposób wydana. Popieram Chylińską w 100%. Mówię nie beznadziejnym akcjom mającym na celu tylko się pokazać. Niech zaproponuje jakiś realny pomysł walki z nienawiścią. Ale na to ją nie stać. Bo nie chodzi jej o walkę z nienawiścią, tylko o zdobycie kolejnych punktów w swojej popularności.

 • Gość: mk

  Oceniono 56 razy 22

  Brawo Aga! Stop zakłamaniu!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX