Zjawiskowa Joanna Kulig na okładce najnowszego numeru polskiego "Vogue'a". Aktorka znów zachwyca!

Joanna Kulig została gwiazdą lutowego numeru magazynu "Vogue Polska". Czarno-biała sesja polskiej aktorki wprawi was w zachwyt.

Nikogo nie zdziwi już stwierdzenie, że Joanna Kulig idzie jak burza i nie spoczywa na laurach. To, co na tę chwile osiągnęła polska aktorka poza granicami naszego kraju, robi wrażenie. Dziś Joasia budzi zachwyt nie tylko wśród rodaków. Ona podbija także Hollywood. Teraz "Vogue" przygotował dla fanów Kulig piękną niespodziankę. Okazuje się bowiem, że Joanna Kulig pojawiła się na okładce lutowego numeru magazynu "Vogue Polska"

Joanna Kulig w sesji dla "Vogue Polska"

Sesja zdjęciowa odbyła się w Los Angeles, gdzie Joanna obecnie mieszka, promując przy tym najnowszą produkcję Pawła Pawlikowskiego "Zimną Wojnę". Przypomnijmy, że Kulig w filmie wcieliła się w postać Zuli i za tą rolę już otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategorii "najlepsza aktorka".

Zdjęcia zjawiskowej Joasi Kulig wykonał Max Vadukul. Efekty są powalające. Na okładce "Vogue Polska" możemy podziwiać twarz polskiej aktorki; szczególną uwagę zwracają przede wszystkim jej oczy. Inna fotografia, znajdująca się już w środku magazynu, przedstawia natomiast Joasię na tle palm, ubraną w czarną, elegancką kreację, która dodatkowo podkreśla sporych wielkości już ciążowy brzuszek gwiazdy. Czyżby poród zbliżał się wielkimi krokami? 

JOANNA KULIG W SESJI DLA "VOGUE POLSKA". ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Lutowe wydanie magazynu "Vogue Polska" dostępne będzie w sprzedaży od czwartku, 17 stycznia. Jak Wam się podoba okładka? 

DH

Więcej o:
Komentarze (93)
Joanna Kulig na okładce magazynu "Vogue". Polska aktorka znów zachwyca!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość ktoś

  Oceniono 63 razy 31

  Pani Joanno , jest pani przepiękną , utalentowaną , nieprzeciętnie delikatną kobietą . Kaszmirowa twarz oraz sylweta godna podziwu . POZDROWIENIA Z POLSKI PRZESYŁAM PANI , DZIECIĄTKU ORAZ MĘŻOWI . CZEKAMY NA OSKARA !!!

 • amast

  Oceniono 48 razy 30

  Niestety na drugim zdjęciu widać, że grafik przerwał robotę w połowie nosa...

 • Gość: Malwina

  Oceniono 53 razy 29

  Wygląda super, naturalna dziewczyna. Powinniśmy cieszyć się z sukcesów naszych rodaków. Dlaczego staliśmy się tacy zawistni.

 • pandzik

  Oceniono 47 razy 19

  siła obróbki.... skrawaniem

 • jami88

  Oceniono 27 razy 13

  Joanna Kulig tak pięknie grała w pięknym filmie - a to, co teraz się dzieje przypomina mi historię z Robertem Lewandowskim.

  Szkoda by było...

 • zloty_cielec69

  Oceniono 36 razy 12

  ludzie, wrzucajmy do kosza nienawistne komentarze. można się różnić, ale nie można przechodzić obojętnie nad SZKALOWANIEM, OBRAŻANIEM, INWEKTYWAMI.

 • tinorossi

  Oceniono 19 razy 11

  Z calaym szacunkiem dla jej talentu, na tych zdjęciach nie jest do siebie podobna. Nie można przesadzac z ulepszeniami wszelkiego sortu. Wole te z USA bo na nich p. Kulig rozpoznaje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX