Syn Bieniuka i Przybylskiej walczył o życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP. "Nigdy tego nie zapomnę"

Jarosław Bieniuk opowiedział o tym, jak sprzęt zakupiony przez WOŚP uratował życie jego synowi. Piłkarz zaapelował do Jurka Owsiaka o to, aby nie rezygnował z funkcji prezesa fundacji.

Decyzja Jurka Owsiaka o rezygnacji ze stanowiska prezesa zarządu fundacji WOŚP zasmuciła miliony Polaków. Od poniedziałku cały kraj udostępnia zdjęcia dziennikarza wraz z hasztagiem #muremzajurkiem i prosi o to, aby zmienił swoją decyzję i nie przestawał grać z Orkiestrą. 

Jarosław Bieniuk podziękował Jurkowi Owsiakowi

Owsiak od 27 lat zbiera pieniądze na najlepsze sprzęty dla polskich szpitali, dzięki którym udało się uratować wiele serc. Przekonali się o tym osobiście Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska. W 2006 roku na świat przyszedł ich starszy syn. Niestety, Szymon urodził się z zapaleniem płuc i trafił na oddział intensywnej opieki. To właśnie tam uratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP. 

Poruszającą historię przytoczył na swoim Instagramie Bieniuk.

Mój starszy syn Szymon, urodził się z zapaleniem płuc. Zamiast do domu trafił na 2 tygodnie na Odział Intensywnej Opieki Noworodka w Klinice Neonatologii w Poznaniu. Ratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP! Nigdy nie zapomnę, kiedy jako młodzi, przerażeni rodzice patrzyliśmy na małe serduszko przyklejone do boku aparatury, która ratowała życie naszemu dziecku - czytamy. 

Na końcu zaapelował do Owsiaka o to, aby walczył i niezmiennie dyrygował tą wspaniałą Orkiestrą.

Obiecaliśmy sobie, że będziemy wspierać Pana i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej. Dlatego przyłączam a właściwie to przyłączamy się razem z Anią do apelu aby się Pan nie poddawał! Jest Pan nam potrzebny

Internauci podziękowali Jarkowi w komentarzach za szczerość, piękne słowa i wsparcie dla Owsiaka.

Mamy nadzieję, że Jurek wróci, że uratuje jeszcze niejedno życie...


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (59)
Bieniuk pokazał zdjęcie syna w respiratorze i podziękował Owsiakowi
Zaloguj się
 • stefan19861910

  Oceniono 26 razy 20

  Dziady lamusy jak można takie głupoty pisać ehh szacunek P.Jurek i P. Jarek . Do końca świata i jeden dzień dłużej!

 • Gość: Kaxik

  Oceniono 18 razy 14

  Zawsze jak moje dzieci są na jakichkolwiek badaniach na jakimś sprzęcie są serduszka i informacja ze zakupiono dzięki WOŚP. Kto nie był na intensywnej i komu dziecko nie umierało na rękach niech się nie wypowiada. Zawsze lepiej oceniać innych. Nie chcesz nie dokładaj się !!!!! Ale nie komentuj ....

 • biesczad1

  Oceniono 14 razy 10

  Pewnie w Wiadomościach TVPiS zobaczymy tę fotkę - razem z serduszkiem Orkiestry?...

 • Gość: Katarzyna@82

  Oceniono 8 razy 8

  Ludzie weźcie się trochę ogarnijcie!!!! WOŚP robi niesamowitą rzecz A bądźmy szczerzy to nasze kochane Państwo powinno dbać by każdy mógł leczyć siebie lub swoje dzieci w godnych warunkach i na odpowiednim sprzęcie A nie co chwila sobie pensje podwyzszaja!!! Panie Jurku jako mama 3 wspaniałych synów Dziękuję Panu z Całego Serducha za to wszystko co Pan Zrobił i mam głęboką nadzieję że jeszcze zrobi dziękuję z Całego serca za życie moich dzieci bo każde z nich bez Pana pomocy Pana akcji nie przeżyło by bo sprzęty zakupione przez WOŚP uratowaly ich życie. Proszę się nie poddawać i walczyć-Do końca świata i o jeden dzień dłużej :**

 • Gość: Aga

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wyobrażam sobie WOŚP bez Owsiaka☹A każdy kto google oczernia powinien mieć choć resztki honoru żeby nosić przy sobie informacje "Nie życzę sobie aby ratowanie życie moje lub moich dzieci sprzętem zakupionym przez WOŚP".Ale takich komunikatów nie będzie...dlaczego?Bo to jest patologia nie ludzie.

 • Gość: Matka

  Oceniono 3 razy 3

  Te negatywne komentarze.... Jestescie odrazajacy,... Ale nawet wam nie zycze zebys ie musieli walczy o kazdy dzien zycia wlasnego dziecka

 • Gość: WOŚP ratuje życie

  Oceniono 2 razy 2

  Moja córeczka urodziła się w małym szpitalu. Urodziła się nie dotleniona. Jakie było moje zdziwienie, kiedy w tym małym, zaniedbanym szpitalu wprowadzono na oddział inkubator zakupiony przez WOŚP. I tam doczekała aż przyjechano po nią ze szpitala z Olsztyna, inkubator który po nią przyjechał był bardzo nowoczesny i też z WOŚPu. Wogole o czym Tu mówić. Wielka Orkiestra ratuje życie. I myślę że nawet jeżeli nie każdy doświadczył jej pomocy osobiście, to przynajmniej zna kogoś komu pomogła.

 • Fred Cziki

  Oceniono 2 razy 2

  To niewyobrażalna tragedia nas wszystkich, Polski bo WOŚP to serduszkowy światowy symbol znany na całym świecie. Ludzie! Prezydent poszedł tam z serca by wspomóc akcji pomocy i pozostanie na długo w sercach tych co wsparli, tych co zostali uratowani czy wyleczeni, a jakie w sobie mają serca przeciwnicy WOŚP, że niektórzy jednak zrobili jakiś dobry uczynek dla Orkiestry ze skrytymi sercami - JP II, mówił okażcie serca w wspieraniu WOŚP. Myślę tak sobie, że Św. P. Prezydent Gdańska nie miałby nic przeciwko temu, nowej nazwie: WOŚP im. Pawła Adamowicza.

 • Gość: ninka

  Oceniono 1 raz 1

  Moim zdaniem pan Owsiak nie powinien rezygnować z pełnienia swej funkcji.To tak jakby się poddał,a napewno tak nie jest.Wszyscy w mniejszym lub większym stopniu jesteśmy opluwani przez innych,czy to przez sąsiadów,czy w pracy ,a czasami nawet przez własną rodzinę.To potrafi bardzo boleć,ale jedyną radą jest robić swoje i żyć.Nie poddawać się.Chociaż zło jest niszczycielską siłą,niech Pan nie pozwoli ( i Wy nie pozwalajcie) żeby jednak zwyciężyło.To co się stało jest tragedią dla wszystkich,ale musimy się podnięść ,lepiej jeszcze wszystko organizować i ''grać ''dalej z Orkiestrą .Ratujmy to co najcenniejsze- bezcenne ludzkie życie ,cała reszta potem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX