Komentarze (69)
Anja Rubik nagłośniła akcję #muremzajurkiem. Teraz tysiące Polaków proszą Owsiaka o powrót
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fake.czerski.powszechny

  0

  a kiedy jurekzamurkiem... a właściwie zakratkami ?

 • tom-pek

  Oceniono 6 razy 0

  ciekawi mnie jedno ...po kiego czorta Jurek od razu po tej tragedii podał sie do dymisji ?czy czuje się winny w co wątpie bo niby dlaczego ,czy myśli o polityce co jest bardzo prawdopodobne,ze kuszony był i jest przez lewą stronę oraz PO wiadomo od dawna

 • Gość: Wujek Waldek

  Oceniono 2 razy 0

  Jego decyzja, pewnie to przemyślał. Może nie każdy umie pracować w miejscu i okolicznościach, które będą od teraz przypominać o czyjejś tragicznej śmierci. Łatwo się do kogoś mówi: "musisz".

 • Gość: Ola

  Oceniono 10 razy 0

  uważam, że jednak należy dać mu spokój, na pewno ta sytuacja obciąża go bardziej niż innych, bo to na jego imprezie się stało, nie jest już młody, praktycznie ma osiągnięty wiek emerytalny, zawsze dawał z siebie wszystko, ale już nie chce tego robić, więc może należy uszanować po prostu jego decyzję?
  fatalnie to wyszło, że jednego dnia Krycha P. mówi: Owsiak musi odejść, a następnego dnia Owsiak odchodzi, ale może po prostu olejmy Krychę i jej bełkot, pozwólmy Owsiakowi robić, co chce, nic na siłę,
  może niech każdy będzie dobry i życzliwy na własny rachunek, niech pomaga w swoim zakresie, a nie czeka na Owsiaka, żeby "wyzwolił w nas dobro", sami szukajmy swojego dobra,
  może podziękujmy Jurkowi serdecznie za wszystko i wspierajmy go, ale powiedzmy, że ON NIC NIE MUSI

 • Gość: Jan

  Oceniono 18 razy 0

  Ludziska opamiętajcie się , krzyczycie ,paplacie .Jurek nie odchodzi dalej będzie w WOŚP , DALEJ INNY BĘDZIE tylko prezes . Nie ma nic na zawsze , 25 lat to dużo , niech sobie chłop odpocznie , napracował się . To co robił robił z pasją i dobrze a teraz czas na nowych , młodych niech pokazany co robić by pomagać.......

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 1 raz -1

  P.Jurku ma Pan złote serce ❤ Dziękuję bo syn mój dzięki panu i wielkiej orkiestrze świątecznej pomocy nauczył się jak udzielać pierwszej pomocy drugiej osobie i jestem z tego dumna.Oprócz tego niejednokrotnie korzystał w szpitalach z aparatury WOŚP ❤ dlatego też nie może Pan tak się poddać,jest Pan dobrym i uczciwym człowiekiem i każdy normalny człowiek na tym świecie to wie i jest z panem. Dlatego razem z rodziną,przyjaciółmi i znajomymi trzymamy kciuki i prosimy aby Pan nie rezygnował ❤💖❤ Prosimy ...!!!

 • Gość: podpis

  Oceniono 1 raz -1

  Zbiorowo pozwijcie tę od plastusiowej dobranocki o obrazę waszych uczuć, niech Jurek zobaczy że nie jest sam, wtedy może wróci, a może nie wróci bo za daleko to wszystko zaszło.

 • Gość: Gośka

  Oceniono 1 raz -1

  Ludzie trzeba ratować dobro narodowe jakim jest WOŚP, bo bez Jurka Owsiaka to nie będzie już to samo! WOŚP - do końca świata i jeden dzień dłużej!

 • jan.w2

  Oceniono 3 razy -1

  Dojna krowa WOŚP => Słup „Złoty Melon” => Firma krzak „Mrówka Cała" przemianowana na "Jasną sprawę" Ciekawe dla kogo jasną?

 • Gość: Chruszczow

  Oceniono 3 razy -3

  Phi - stary numer. Bardzo dobrze wychodził tow. Stalinowi - gdy na kolejnym zjeździe Partii mówił że chyba pora na emeryturę :-)

 • jan.w2

  Oceniono 7 razy -3

  A czy Owsiak rozliczy się wreszcie z kasy jaka wyciągał i wyciąga z puchy poprzez te złote melony i mrówki całe?

 • Gość: Asiu

  Oceniono 9 razy -3

  A ja nie rozumiem tych chorych wpisów „zło nie moze wygrać”.jakie zło ma wygrać? Przecież nikt nie chciał czyjejś śmierci!! Ani po ani PiS ani nikt z nas, ludzi.przeciez to jest zwykły zwyrodnialec , których jest pewnie cała masa,przecież nikt się tego nie spodziewał , tyle było finałów WOŚP i wszystko było w porządku. A teraz to dopiero zaczyna się nienawisc

 • Gość: lop

  Oceniono 4 razy -4

  Już widzę jak czyta te wszystkie posty na fb i wraca......Taka akcja doprowadziła tylko do kłócenia się ludzi między sobą, jedni na drugich....

 • Gość: babe

  Oceniono 7 razy -5

  Wczoraj ocierala sie o misia dzisiaj mowi o zalobie, zalosne

 • Gość: Ilona

  Oceniono 21 razy -7

  Przecież Owsiak nie rezygnuje z prowadzenia WOŚP tylko z Fundacji, więc o co im chodzi !

 • Gość: VFK

  Oceniono 23 razy -15

  Właśnie takie akcje dzielą Polaków i wzmagają nienawiść. Obrońcy pana Jurka są za nim bo pomaga a przeciwnicy - bo coś kombinuje. Ci przeciwnicy pytają dlaczego za nasze pieniądze opłaca inne imprezy, sztab ludzi a i pewnie tych ochroniarzy. Dlaczego, dlaczego i dlaczego ???Gołym okiem widać , że coś jest nie tak. Jeżeli przegrywa się sprawy sądowe, rezygnują ze współpracy pewne instytucje, pojawiają się nowe to trzeba zadać sobie pytanie o co w tym wszystkim chodzi ??? Dlaczego jest problem z przedstawieniem faktur i pokazaniem przeciwnikom - PROSZĘ - JESTEM CZYSTY !!! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy buduje swoje fundusze głównie w oparciu o zbiórkę publiczną, którą od początku istnienia Fundacji, czyli od 1993 roku prowadzi pod nazwą "Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy", a także o inne darowizny celowe. CYTAT - "Fundacja WOŚP środki zebrane w corocznej zbiórce publicznej w całości przeznacza na zakup sprzętu medycznego i finansowanie programów medycznych " i tutaj pada pytanie a skąd pieniądze na :
  Koszty organizacji finału - ponad 2 miliony zł ? ;)
  Koszty obsługi głównego tematu ;) ponad 600 tysięcy.
  Prawie 8 milionów zł idzie na jakieś programy - OK ! Pytanie kto bierze za to pieniądze, kto je organizuje i gdzie są faktury o które prosi sąd ;) Teraz najlepsze - CYTAT " Koszty działalności administracyjnej nie są pokrywane ze środków pochodzących ze zbiórki w ramach Finału WOŚP. Na tego typu koszty Fundacja pozyskuje sponsorów, przeznacza środki z darowizn otrzymanych w ciągu roku a także z odsetek od lokat bankowych." Na koszty działalności administracyjnej składają się: koszty wynagrodzeń i świadczeń socjalnych osób zatrudnionych w biurze Fundacji, koszty utrzymania biura i środków transportu, usługi bankowe, pocztowe i telekomunikacyjne, prawne, kurierskie i przewozowe, materiałów biurowych, zużycie energii, czynsze, podatki i opłaty, ubezpieczenia itp. Coś mi tutaj nie pasuje.
  Bilans za 2017 ;)
  Koszty administracyjne 5.438.956,97
  I Amortyzacja 0,00 0,00
  II Zużycie materiałów i energii 97.892,07 zł
  III Usługi obce 1.523.833,11 zł
  IV Podatki i opłaty 58.128,11 zł
  V Wynagrodzenia 2.540.066 zł
  VI Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 656.449,06 zł
  VII Podróże służbowe 13.071,48 zł
  VIII Koszty reprezentacji i reklamy 141.964,68 zł
  IX Pozostałe koszty 407.551,73
  Kiedy startował WOŚP był Pan Jurek i ludzie nie było fundacji teraz jest inaczej i moim skromnym zdaniem przez ten okres 25 lat z bezinteresownej i poświęconej ratowaniu życiu akcji zrobił biznes, polityczne przepychanki i podział miedzy Polakami nawet gorszy jak podział partyjny między PIS a PO ale to moje zdanie. Pozdrawiam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX