Anja Rubik założyła kanał na YT. Pierwszy odcinek dotyczy masturbacji. Sama zdradza sporo o sobie. "Było ocieranie o misia"

Anja Rubik założyła kanał na Youtube, w którym rozmawia z gośćmi o seksie. W pierwszym odcinku tematem przewodnim była masturbacja. Modelka opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z uprawianiem seksu w pojedynkę.

Seks nie jest dla Anji Rubik tematem tabu. Jej akcja #SEXEDPL, w ramach której modelka m.in wydała podręcznik o seksie, odbiła się szerokim echem. Jednak gwiazda najwyraźniej nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii. 12 stycznia na Youtubie pojawił nowy kanał Anji - sexedPL ROOM. W pierwszym odcinku modelka rozmawiała ze swoimi gośćmi o masturbacji.

Anja Rubik o masturbacji

Do pierwszego odcinka swojego programu Rubik zaprosiła Macieja Dąbrowskiego i Natalię Trybus. Gwiazdor kanału "Z dupy" opowiedział o swoich doświadczeniach związanych z uprawianiem seksu w pojedynkę.

Pierwszy raz masturbowałem się z gazetą "Detektyw", miałem wtedy sześć lat. I przeraziłem się, bo bolał mnie penis. Nic z niego nie leciało. Dopiero jak miałem 11 lat to coś zaczęło kapać z kurka. Ale byłem tak przerażony, że myślałem, że będę musiał do szpitala jechać. I co miałem rodzicom powiedzieć? Ale chwilę później przeszło i pomyślałem sobie: to może jeszcze raz spróbuję?

- zdradził.

O swoich przeżyciach związanych z początkami masturbacji opowiedziała też krótko sama prowadząca. Okazało się, że modelka także zaczęła wcześnie odkrywać swoje ciało. Co więcej, robiła to za pomocą pluszaka:

Jak ja sobie przypomnę swoje własne historie, to właśnie z wieku 7, 8 lat. Pamiętam, że bawiłam się misiem, było ocieranie o misia. Potem nagle to minęło i później pamiętam takie sytuacje z wieku 13, 14 lat
 

Anja Rubik - nowy kanał na Youtube

SexedPL ROOM to projekt, którego celem jest uświadomienie młodych ludzi, z czym się wiąże seks. Jego celem jest też pomoc w rozpoczęciu życia seksualnego  przekazanie wiedzy na temat seksu.

Na kanale sexedPL ROOM nowe odcinki będą pojawiać się w dwudniowym odstępie czasu.

Gośćmi w programie będą także Maffashion, Ola Domańska i Jakob Kosel.

Jesteście ciekawi nowych odcinków? My bardzo!

KS

Więcej o:
Komentarze (47)
ja Rubik założyła kanał na YT. Pierwszy odcinek dotyczy masturbacji. Sama zdradza sporo o sobie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: agata87

  Oceniono 29 razy 13

  Nasz naturalny wstyd w tych kwestiach jest czyms naturalnym - wstydzimy sie, bo to najintymniejsza sfera ktorej nie dzieli sie z wieloma osobami, a na pewno nie ze wszystkimi naokolo. Nie przekonuje mnie to krzyczenie, ze mamy o tym mowic otwarcie i straszenie, ze jesli nie mamy na to ochoty to znaczy ze jestesmy zacofani. Otoz nie, to nie jest zacofanie tylko szacunek do siebie, swojego ciala, i swoich partnerów. To jest sfera intymna o ktorej nie mowi sie publicznie. Naturalna reakcja: zazenowanie.

 • spokojniesiezmiescisz

  Oceniono 6 razy 6

  Antoś się też ocierał o misia...

 • Gość: Seksuolog

  Oceniono 10 razy 4

  Tu nie chodzi o tym, żeby mówić otwarcie o masturbacji między ludźmi. Ale ze te osoby które istnieją w świecie medialnym mówią o tym i ktoś może wejść i się poradzić, a nie wstydzić. To wiarygodne źródło informacji dla nastolatków i dzieci. Mam 27 lat i uważam, ze byłoby fajnie mieć taki kanał na youtubie gdy byłem bardzo młody. W podstawówce i gimnazjum powinno się kształcić o seksie dzieci, żeby nie miały problemów z akceptacja samych siebie. Czasami rodzicom jest ciężko o tym rozmawiać wiec dzieciaki szukają pomocy w internecie. Przy edukacji seksualnej odejdzie dużo kompleksów które wynikają z niewiedzy i „plotek” które krążą w szkole. Jestem całkowicie na tak.

 • serfweerwr

  Oceniono 28 razy 4

  skąd tutaj tylu prymitywów?

  same sekciarskie wsióry, co tabu robią ze sprawy naturalnej

  żal was

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX