Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z... Sebastianem Kulczykiem?! Jedno zdjęcie wywołało lawinę plotek

Alicja Bachleda-Curuś nie jest już sama. Aktorka odświeżyła podobno znajomość z jednym z najbogatszych ludzi w Polsce, Sebastianem Kulczykiem.

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk poznali się wiele lat temu. Kilka razy przypisywano im romans, ale żadne z nich nigdy nie potwierdziło plotek. Dziś, kiedy obydwoje zakończyli swoje związki, domysły o łączącym ich uczuciu znowu wróciły. A zaczęło się od niewinnego pozornie zdjęcia, które Alicja wrzuciła na Instagram.

Alicja Bachleda-Curuś wyjechała na narty z Kulczykiem? 

Po świętach Bożego Narodzenia Alicja Bachleda-Curuś wyjechała na urlop w Alpy. Opublikowała wtedy zdjęcie ze stoku, a jeden z komentarzy internautów zwrócił uwagę redaktorów "Dobrego Tygodnia". 

Pozdrowienia dla pana Sebastiana Kulczyka. 

Czy to oznacza, że Alicja urlop spędzała z dawnym znajomym? Według informatora tabloidu jest to bardzo możliwe.

Jak zdradził nam kolega biznesmena, jego też w tym czasie nie było w kraju. 

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś Instagram.com/alicjabc/

W przeszłości Bachledę-Curuś i Kulczyka łączyły bardzo serdeczne relacje. Gdy w 2003 roku spotkali się na festiwalu w Międzyzdrojach milioner nie odstępował młodej aktorki na krok.

Byli nierozłączni, widywano ich spacerujących po plaży. W trakcie jednego z bankietów Sebastian obdarował Alicję piękną pąsową różą.

Alicja Bachleda-Curuś, Sebastian Kulczyk w 2003 r.Alicja Bachleda-Curuś, Sebastian Kulczyk w 2003 r. Fotek/REPORTER / EAST NEWS

Gdy w jednym z wywiadów zapytano Alicję o relację łączącą ją z Kulczykiem, poprosiła, by "dano jej prawo do prywatności". Z kolei w rozmowie z "Galą" nie ukrywała, że z przyjacielem wiele ją łączy. 

Lubimy się, bo łączy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyjątkowa.

Sebastian Kulczyk 1,5 roku tomu rozwiódł się z żoną, Katarzyną Jordan. Alicja z kolei zakończyła związek z Marcinem Gortatem. Czy dawnych przyjaciół połączy coś więcej? To z pewnością niedługo się okaże.

WJ

Więcej o:
Komentarze (116)
Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z... Sebastianem Kulczykiem?! Jedno zdjęcie wywołało lawinę plotek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • apep54

  Oceniono 74 razy 66

  Miłość jest ślepa. Amor nie wybiera..Zakochany nie widzi, kto,co ....Bywa ,że trafi na milionera ...Raz, drugi,trzeci ....Taki Los....

 • Gość: Mops

  Oceniono 71 razy 53

  Ta panna ma straszliwe parcie na kasę....

 • Gość: sianko

  Oceniono 63 razy 53

  lubimy sie bo ma duzo kasy

 • Gość: Vice

  Oceniono 51 razy 51

  Górale to jeno dutki widzo. ABC nie odbiega od normy.

 • Gość: swen

  Oceniono 35 razy 33

  całe to środowisko to jedno wielkie qrestwo

 • Gość: Dutki

  Oceniono 46 razy 32

  Najpierw ulokowała swoje”uczucie”w znanym aktorze,urodziła syna-może wiec swobodnie przebywać w US! Teraz czas na duża kasę,bo Alicja bierze się za produkcje A przy tym nie będzie musiała być”kura domowa”Nie specjalnie urodziwa,natomiast bardzo zaradna ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX