To koniec małżeństwa Daniela M.? Usunął wszystkie zdjęcia z żoną, a potem pokazał jej rozmowy z innym mężczyzną

Czyżby Daniel M. uważał już swoje małżeństwo z Eweliną za skończone? Syn Zenka Martyniuka skasował z Instagrama wszystkie zdjęcia z żoną.

W październiku był huczny ślub, na którym bawiło się prawie 250 osób, później głośne rozstanie. Początek 2019 roku niewątpliwie należy do Daniela M., który toczy publiczną wojnę z żoną Eweliną.

Daniel M. usunął zdjęcia z żoną

Pomimo tego, że małżonkowie, którzy spodziewają się córki Noemi, rozstali się, to na profilu syna Zenka Martyniuka dalej można było znaleźć ich wspólne zdjęcia. Aż do teraz, bo właśnie zostały usunięte. Co więcej, 29-latek na InstaStories wrzucił screeny rozmów swojej żony z mężczyzną. Niektórzy myśleli, że Ewelina pisała z mężem, jednak ten zdementował:

Słuchajcie, mam tego dość, to nie jest moja rozmowa z Eweliną, to jest jej rozmowa z niejakim Przemkiem - mówił w nagraniu.

Z ich wymiany zdań jednak niewiele możemy się dowiedzieć. Nie wiadomo, co oceniła jako "straszny koszmar", oraz co jej się podobało. Ciekawsza jest jednak druga część rozmowy. Mężczyzna nawiązał do wyznania Daniela M., który nazwał w jednym z komentarzy na Facebooku swoją żonę "nimfomanką". Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Oto treść rozmowy przyszłej mamy z tajemniczym Przemkiem:

Ewelina, rzeczywiście jesteś tą nimfomanką? - zapytał.
Nie wiem, o czym ty mówisz... - odpisała.
Już nie udawaj - zwrócił jej uwagę Przemek.
To ty jesteś nimfomanem! - zwróciła się do niego.

Screen rozmowy żony Daniela M. z tajemniczym mężczyznąScreen rozmowy żony Daniela M. z tajemniczym mężczyzną Screen z Instagram.com/ daniel.martyniuk

Jak widać Daniel M. nie ma zamiaru oszczędzić swojej żony, pomimo faktu, że ta wkrótce urodzi jego dziecko.

AW

Więcej o:
Komentarze (151)
Daniel M. usunął wszystkie zdjęcia z żoną. Pokazał też jej rozmowy z innym mężczyzną
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 112 razy 104

  No i dobrze. Dość mamy prymitywa. I tak już nic z niego wartościowego nie będzie.

 • sowaprzemadrzala

  Oceniono 77 razy 71

  A skąd " mąż" ma screeny rozmów żony? I jakim prawem je publikuje? A co do tego kretyńskiego imienia dla dziecka ...opamiętaj się dziewczyno, nie rób dziecku krzywdy Noemi Martyniuk....dramat!!!

 • Gość: Andrė

  Oceniono 68 razy 66

  Ten koles ma narabane w głowie,prochy zrobiły swoje i kasa tatusia.A ten niby Przemek to przecież on,cóż za problem założyć lewy profil i udawać głupa.Prostaczek z Wasilkowa,mam nadzieję że trafi na swojego i zarobi w cymbał

 • matyldas1234

  Oceniono 59 razy 55

  Jak znam życie, to gość się rozwiedzie i dostanie swój program pt. "Wygarniamy nimfomankom do końca-Daniel M. godzi rozwiązłe pary".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX