Meghan Markle i książę Harry zamieszkali na wsi! Posiadłość jest warta fortunę. I nic dziwnego... Robi wrażenie!

Meghan Markle i książę Harry zamieszkali na wsi. Niedługo wrócą do swojej posiadłości, gdyż remont dobiega końca. Teraz do sieci trafiły zdjęcia domu, w którym aktualnie przebywają.

Meghan Markle i książę Harry aktualnie mieszkają na wsi. W ich posiadłości w Frogmore Cottage pod Londynem przeprowadzony jest remont, dlatego zdecydowali się przeprowadzić na farmę Cotswolds. Gospodarstwo warte jest 2,5 miliona funtów i zlokalizowane jest na 4 hektarach.

Meghan Markle i książę Harry. Jak mieszkają?

Dziennik "The Sun" dotarł do zdjęć posiadłości. Donosi, że książę Harry i księżna Meghan czują się tam doskonale i podobno zastanawiają się nad kupnem gospodarstwa. Posiadłość pochodzi z XVIII wieku, w środku znajdują się trzy sypialnie, duża jadalnia oraz część wypoczynkowa. W sąsiedztwie postawiono dom z dwoma sypialniami dla personelu. Poza tym dom jest bardzo dobrze zabezpieczony. Rodzina królewska dba, żeby nikt nie zakłócał spokoju przyszłych rodziców. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że książę i księżna Sussex szybko wrócą do swojego domu w Frogmore Cottage. Przypomnijmy, że koszty remontu zostaną pokryte z podatków Brytyjczyków.

AW

Więcej o:
Komentarze (37)
Meghan Markle i książę Harry zamieszkali na wsi! Posiadłość jest warta fortunę. I nic dziwnego... Robi wrażenie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gazeta.pl - dno i wodorosty

  Oceniono 20 razy 20

  Nie da się ukryć, spośród wielu rzeczy które wydarzyły się tego dnia na świecie ta jest dla Polaków jedną z najważniejszych. Dziękujemy, że nas o tym informujecie, przestanę żyć w niepewności czy przypadkiem Harry i Meghan nie będą zmuszeni zamieszkać pod mostem. Teraz nareszcie możemy być spokojni o ich los.

 • Gość: M

  Oceniono 13 razy 13

  Ale ściema z zdjęciem nr 8 wogle cały artykuł

 • elenem

  Oceniono 22 razy 8

  Zastanowić to sie oni powinni nad ograniczeniem swoich wydatków bo po Brexicie poddani mogą juz nie chcieć finansować ich wybryków. Społeczeństwo zbiednieje.

 • kamuimac

  Oceniono 11 razy 5

  mając do dyspozycji pierdyliard funtów , 50-100 osób służby i mezą który lata helikopterem to można sobie na "wsi" mieszkac :)

 • jaceksea

  Oceniono 4 razy 4

  Przepraszam, że głupio zapytam: Jakiego rodzaju jest rzeczownik "sypialnia"? Bo jeżeli żeńskiego, jak sądzę, to z DWIEMA sypialniami, a nie z DWOMA!

 • Gość: zygmunt

  Oceniono 4 razy 4

  Tak robi wrażenie. Starej szopy :-P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX