Najbogatszy człowiek świata ogłosił rozstanie z żoną, dzień później wyciekły jego SMS-y do kochanki. To może być najdroższy rozwód w historii!

Jeff Bezos, MacKenzie Bezos. Lauren Sanchez

Jeff Bezos, MacKenzie Bezos. Lauren Sanchez (EAST NEWS / FORUM)

Jeff Bezos jest najbogatszym człowiekiem świata, ale już wkrótce jego majątek może się znacznie uszczuplić. Twórca Amazona po 25 latach rozwodzi się z żoną, a miejsce u jego boku zajęła już nowa wybranka.

Jeff Bezos, założyciel Amazona i posiadacz 137 miliardów majątku, rozwodzi się. Najbogatszy człowiek świata przez 25 lat był związany z MacKenzie Bezos, z którą wychowuje czworo dzieci (jedno z pierwszego małżeństwa kobiety). Informację o rozstaniu potwierdził na Twitterze. 

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że na siebie trafiliśmy i wdzięczni za każdy rok naszego małżeństwa. Nawet gdybyśmy wiedzieli, że rozstaniemy się po 25 latach, niczego nie zrobilibyśmy inaczej - napisał. 

Już teraz mówi się, że rozwód Bezosa może może być najdroższym w historii. MacKenzie ma szansę otrzymać nawet połowę majątku męża, czyli 68,5 miliarda dolarów, co uczyniłoby z niej najbogatszą kobietę świata. 

Jeff Bezos, MacKenzie BezosJeff Bezos, MacKenzie Bezos Evan Agostini / AP

Jeff Bezos od miesięcy miał romans

Obok kwestii finansowej kontrowersje budzi jeszcze jeden fakt. Zaledwie dzień po ogłoszeniu rozstania do sieci wyciekły sms-y Bezosa z Lauren Sánchez, amerykańską dziennikarką, prezenterką i producentką telewizyjną. Ich treść jednoznacznie wskazuje na to, że para od co najmniej ośmiu miesięcy miała ze sobą romans.

Chcę cię mocno objąć, całować twoje usta. Kocham Cię - brzmi treść jednej z wielu wiadomości miliardera do Sanchez.

LAUREN SANCHEZ - ZDJĘCIA >>>

W posiadanie osobistej korespondencji wszedł amerykański tabloid The National Enquirer, który utrzymuje, że obok wyznań miłości Bezos wysyłał Sanchez swoje nagie zdjęcia. 

Są na tyle odważne, że nie odważymy się ich publikować.

49-letnia Lauren Sanchez jest zamężna. W 2005 roku wyszła za Patricka Whitesella, agenta gwiazd Hollywood. Ich ślub był głośnym wydarzeniem towarzyskim, którego organizacja kosztowała ponad 2 miliony dolarów. Z Whitesellem Sanchez ma dwoje dzieci: 12-letniego Evana i 10-letnią Ellę. Wychowuje też 17-letniego Nikko z poprzedniego związku. 

WJ

Zgadnij tytuł ekranizacji polskich dzieł po jednym kadrze
1/15To kadr z filmu:
Zobacz także
Komentarze (102)
Jeff Bezos ogłosił rozstanie z żoną, dzień później wyciekły jego SMS-y do kochanki. To może być najdroższy rozwód w historii!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oczy_argusa

  Oceniono 83 razy 79

  hmmmm... straci połowę majątku? nie szkodzi, podniesie się normy dla pracowników Amazona i obniży pensje!

 • teczowyninja666

  Oceniono 102 razy 78

  Sorry ale wymienić żonę na taki plastik z oponą samochodową zamiast ust to już przegięcie. Najwyraźniej nawet największy majątek świata rozumu nie dodaje...

 • the-only.charybdis

  Oceniono 82 razy 54

  Wzbogacił się ponad miarę, na ludzkiej krzywdzie i wyzysku pracowników, to i "stara" żona przestała mu się podobać, a przecież - w porównaniu z nim - to Venus.

 • Gość: scoop

  Oceniono 49 razy 35

  o fak, gość zaryzykował kilkadziesiąt miliardów dla starej chomiko kosmitce, zostawiając lepiej wyglądającą żonę po tylu latach. A niby taki mądry, nie ma reguły na szajbę starości. Ale to by sobie przynajmniej 20stkę wziął...

 • elenem

  Oceniono 29 razy 25

  Ciekawe czy jego kochanka zdecyduje się na rozwód, a raczej....jej mąż?
  Nie od dziś wiadomo że facetem rządzi "dolna głowa".
  Z tego wszystkiego to ja zazdroszczę jego żonie !
  Ech... być najbogatszą Kobietą świata. :))

 • Gość: Bez os

  Oceniono 50 razy 22

  Te miliardy w duzej mierze pochodza od zerowania na pracownikach jego firm, w tym Amazona - praca wykanczajaca psychicznie i fizycznie, za to malo platna ... Bezos jako psychopatyczny szef . Trzeba bylo miec wyjatkowo twarda d.pe zeby z nim pracowac, albo przynosic mu wielkie korzysci finansowe itd. ..

 • o_retyy

  Oceniono 26 razy 20

  Pewnie jest przekonany, że go kocha dla jego łysej pały, opadającego oka i twarzy frankensteina, bo przecież nie może to mieć związku z tymi paroma miliardami, co nie?

 • stemp10

  Oceniono 17 razy 17

  Biorąc pod uwagę tylko urodę tych pań ja bym nie zamienił żony na tą kochankę. Może inne sprawy mu bardziej pasują, np. lepszy seks. Szajba mu odbija z nadmiaru kasy, nie ma niestety tej klasy co Bill Gates

 • qwertsol

  Oceniono 23 razy 17

  Oj, miliardy chyba rozum odbierają. Rozumiem, że nie jest za przystojny i ciężko znaleźć kobietę, która będzie nim autentycznie zainteresowana, ale mam uwierzyć, że nie było nic lepszego od tego glonojada?
  Szczególnie, że żona jest dużo lepsza?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX