Dzieci Agnieszki Kotulanki wypełnią jej ostatnią wolę . "Chciała zacząć nowe życie"

Agnieszka Kotulanka kilka miesięcy przed śmiercią wreszcie zaczęła wychodzić na prostą. Niestety, aktorce nie udało się jednego z jej ostatnich marzeń. Teraz jej dzieci wypełniają ostatnią wolę matki.

Agnieszka Kotulanka zmarła nagle 20 lutego 2018 roku. Miała 61 lat. Prawdopodobną przyczyną śmierci miał być wylew krwi do mózgu. Z informacji, do których dotarł wówczas "Fakt", wynikało, że aktorka od dłuższego czasu narzekała na złe samopoczucie i skarżyła się na silne bóle głowy. W ostatnich miesiącach życia była gwiazda "Klanu" dużo czasu spędzała ze swoimi dziećmi. Planowała również prawdziwą rewolucję.

Agnieszka Kotulanka chciała odciąć się od przeszłości

Jak podaje "Na Żywo", Kotulanka przeprowadziła się do swojej córki, Katarzyny. Zależało jej na tym, by jak najszybciej sprzedać swoje mieszkanie na Ursynowie. Aktorka wierzyła, że wreszcie może zacząć życie od nowa.

Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania i otoczenia - wyznała gazecie znajoma rodziny. 

Niestety, nie udało się jej doczekać szczęśliwego dnia. Jak dowiedział się tygodnik,  dzieci artystki zdecydowały się spełnić marzenie matki. Podobno Katarzyna i Michał wyremontowali mieszkanie i wystawili je na sprzedaż.

Pozbierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery "Tele Tygodnia", przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w "Klanie" - dodała rozmówczyni "Na Żywo".

Jak się okazuje, nie była to jednak łatwa decyzja. Obydwoje czuli ogromny sentyment do miejsca, w którym się wychowali. Jednak ostatecznie chcieli odciąć się od bolesnej przeszłości.

Problemy Agnieszki Kotulanki

Choć aktorka od lat zmagała się z chorobą alkoholową i depresją, w ostatnim czasie wychodziła na prostą. Plotki o tym, że przyczyną jej śmierci mógł być alkohol, okazały się nieprawdziwe.

Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura. Śmierć sobie zadrwiła z Agnieszki i zabrała ją w momencie, gdy wracała do formy i wierzyła, że będzie dobrze – wspominał wówczas jeden ze znajomych aktorki.

Jak dowiedział się wówczas Fakt, Agnieszka Kotulanka wychodziła na prostą, a nawet planowała powrót do pracy. Niestety, zabrakło jej czasu.

AD

Więcej o:
Komentarze (32)
Dzieci Agnieszki Kotulanki wypełnią jej ostatnią wolę . "Chciała zacząć nowe życie"
Zaloguj się
 • lolitkawtrabancie

  Oceniono 80 razy 68

  Spełniają jej marzenie sprzedając mieszkanie po niej? Co za bzdet :(

 • Gość: higa

  Oceniono 49 razy 47

  tak głupiego tekstu jeszcze chyba w życiu nie czytałam. żenada. spełniają marzenie, sprzedając mieszkanie po zmarłej.

 • wichura

  Oceniono 42 razy 40

  Spełnienie marzeń spadkodawcy poprzez sprzedaż głównego składnika masy spadkowej... Mało oryginalne...

 • tupraga

  Oceniono 31 razy 31

  I to news na czołówce. Wstyd

 • Gość: Inga

  Oceniono 26 razy 26

  Czy te miernoty dziennikarskie potrafią coś napisać od siebie, a nie tylko powoływać się na inne źródła, Jak podał Fakt, jak podał Na Żywo i tak w kółko. Może trzeba wysłać ich na kursy dziennikarskie, żeby trochę nauczyli się pisać samodzielnie.

 • anka.pano

  Oceniono 19 razy 15

  Dajcie mi mieszkania jeśli chcecie się tak samo odciąć od przeszłości. Sprzedam je po waszej śmierci z przyjemnością.

 • Gość: aria-pura

  Oceniono 12 razy 8

  Ojapiernicze! Sprzedali mieszkanie po mamusi nieboszczce! Cóż za karkołomny krok! Bielecki i Urubko - uczcie się, co znaczy straceńcza odwaga.

 • sselrats

  Oceniono 16 razy 8

  To pamiatki chyba tez od razu wyprzedali skoro marzyla aby odciac sie od przeszlosci.

 • Gość: Tamara

  Oceniono 5 razy 5

  Co za bzdury ta AD pisze, bo raczej nie wierzę, żeby pisał to facet

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX