Komentarze (38)
Anna Lewandowska chwali się obrazem małej Klary, a internautka ją krytykuje: "Większość osób bezmyślnie cię naśladuje"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Pola

  Oceniono 40 razy 34

  Teraz bedzie ludziom wciskac g..... plakaty. Nie trawię tej baby

 • Gość: MM

  Oceniono 24 razy 22

  Haha zatkało kakao, wszystkie insta dziuniectak się do zdjęć, ponieważ na zdjęciu noga wygląda na szczuplejszą i dłuższą. Mogła z jajem odpowiedzieć, zamiast się silić ja słabą ironię.

 • Gość: hgh

  Oceniono 23 razy 21

  nie, nie jest wymyślony...jak patrzę ja kolejne focie by ann koniecznie z odgiętą nóżką i z języczkiem przy ząbkach..też mi się rzygac chce....

 • Gość: olo

  Oceniono 27 razy 21

  lewa jak zwykle nie umie sie wypowiedziec

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 20

  przecież ona zawsze, na każdym zdjęciu cuduje z tymi krótkimi nóżkami, żeby wyglądały na dłuższe i zgrabniejsze, a efekt jest taki, ze to śmiesznie wygląda, a nogi i tak kacze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  A na Gali Sportu UDA MIAŁA KLOCKOWATE... FOTOSHOP...

 • Gość: Rta

  Oceniono 19 razy 17

  Ms kompleks krótkich nóg wiec próbuje je optycznie wydłużyć. Za kazdym razem wykrzywia te nogi albo stoi na palcach. Ania nie taka idealna, na jaką się kreuje; )

 • Gość: kk

  Oceniono 15 razy 15

  Trzy zdania, a stek bzdur!! Ile za ten tekst dostaliście, co?
  "Anna Lewandowska jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd w Polsce.'" - że co proszę? GWIAZD? I to największych? Nie jest, nie była i nigdy nie będzie gwiazdą. Jest znana z tego, że jest żoną popularnego kopacza, co daje jej możliwość wciskania się w każdą szparę. Tylko tyle.

  " Jednak, jak nie trudno się domyślić, trenerka ma także mnóstwo hejterów, którzy tylko czyhają, aby jej dogryźć." - po pierwsze, jaka trenerka? To, że ja powiem sąsiadce, co ma łyknąć na katar, nie czyni mnie lekarzem. Facetka, która efekty swoich ćwiczeń pokazuje na przerobionej fotoszopem sylwetce. Za takie coś, to jej ćwiczące według jej zasad, powinny o odszkodowanie ją podać, bo realia są takie, że ćwiczenia, które zaleca zrobiły z jej sylwetki ociosany kołek z nogami Puziana, co skrzętnie ukrywa dorabiając sobie talię, mocno wyszczuplając i baardzo wydłużając nogi. Co to za trenerka, która wstydzi się pokazać efekty swoich ćwiczeń? Jak kogoś nie zdeformuje ćwiczeniami, to zabije dietą, namawiając cukrzyków, do leczenia się miodem, a osobom z niedoborami białka, każe wcinać gęsi smalec, Swoim wpisem na Facebooku, w którym przekonywała, że smalec gęsi to… bogate źródło białka, za co została uhonorowana nagrodą za biologiczną bzdurę roku. Ale to nie koniec, twierdziła, że masło klarowane przyspiesza metabolizm i obniża cholesterol, a w oleju kokosowym znajdują się w dużej ilości średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe.
  Rozumiem, że panienka łatwym sposobem chce zaistnieć, ale jednak wiedzy i umiejętności nic nie zastąpi, nie wystarczy pan google i kasa męża, żeby stworzyć prawdziwy biznes. To są erzace, kótre pozwalają jej bywać w mediach, kioskach i na stacjach benzynowych, ale jak widać z jej porad, lepiej omijać z daleka, bo można źle skończyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX