Ewa Chodakowska pozuje w skąpym bikini na kilkustopniowym mrozie. "Zapomniałam rękawiczek". Internauci: Wariatka!

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak trenerka szaleje w samym bikini na śniegu. Odważna!

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad 1,5 miliona użytkowników tej platformy. Ten wynik naprawdę robi wrażenie. Sama Chodakowska dzieli się ze swoimi obserwatorami nie tylko receptą na piękną sylwetkę, ale także i zwyczajnymi momentami prosto z jej życia. Jednak już dawno żadne zdjęcie Ewy nie wzbudziło takiego szału, jak to, którym właśnie pochwaliła się na Instagramie.

Ewa Chodakowska w bikini na śniegu 

Ewa Chodakowska opublikowała zdjęcie, które przedstawia, jak wysportowana gwiazda pozuje w skąpym bikini, a także w czapce i szaliku, na kilkustopniowym mrozie. Wow! 

Jasny gwint! Zapomniałam rękawiczek - napisała Chodakowska pod zdjęciem.

Okazuje się, że mrozy Ewie kompletnie nie są straszne. Odważne zdjęcie Chodakowskiej od razu zachwyciło internautów, którzy zasypali trenerkę mnóstwem pozytywnych komentarzy. 

Wariatka!
Na sam widok mi zimno! Jesteście mega.
Szczęka mi opadła z wrażenia! Podziwiam - czytamy.

Trzeba przyznać, że oczywiście figura Ewy jak zawsze zachwyca, ale odwaga, jaką wykazała się, pozując do tego zdjęcia, a następnie wskakując w zaspę śniegu, robi jeszcze większe wrażenie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (33)
Ewa Chodakowska pozuje w skąpym bikini na kilkustopniowym mrozie. "Zapomniałam rękawiczek". Internauci: Wariatka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nie

  Oceniono 12 razy 12

  a mnie zastanawia jedno..komu ona adresuje te swoje półnagie fotki? niby pracuje z kobietami, niby pisze dla kobiet...ale fotki z wygibasami, w bikini, z półnagimi ciągle pośladkami też są niby dla kobiet? kobieta wygina się i pręży przed innymi kobietami? coś tu jest nie halo.....

 • Gość: KomentującyJakoGość

  Oceniono 9 razy 9

  Odważnie, albowiem przy tych temperaturach pianka montażowa zaczyna puszczać.

 • abigaill

  Oceniono 15 razy 9

  Wiele się słyszy o tym w jaki sposób panowie przechodzą kryzys wieku średniego. Ja zaczynam coraz bardziej utwierdzać się w przekonaniu, że u kobiet ten kryzys najlepiej uwidocznia się poprzez wrzucanie do internetu ogromnej liczby swoich zdjęć w skąpym lub erotycznie - seksownym ubraniu.
  Aż tak bardzo panie nie potrafią się pogodzić z upływającym czasem i szukają poklasku oraz podziwu na forum publicznym? Ja już zaczynam się bać mojego kryzysu wieku średniego ;)

 • Gość: tuy

  Oceniono 18 razy 4

  dziewczyny zgrabne delikatne miękkie, zaraz im wmówi, ze są za grube i za miękkie i zrobi z nich wytrenowanych umięśnionych prostopadłych chłopów , którym od obsesyjnych ćwiczen nawet na twarzy rysy się wyostrzają

 • Gość: PL

  Oceniono 7 razy 3

  Pozytywna,sympatyczna dziewczyna-szkoda,ze już”zajęta” Asia Moro kapała się przy takim chłodzie
  Podobno to zdrowe... ale brr

 • Gość: lenonJon

  Oceniono 7 razy 3

  super, zajebiste ciało

 • Paweł Pony Marek

  Oceniono 2 razy 2

  I oczywiście muszą być wygibasy pustej laski. Jeszcze powinna zrobic usta glonojada. Będzie komplet.

 • Gość: kiwi

  Oceniono 2 razy 2

  Wąs jej się sypie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX