Meghan nie radzi sobie z krytyką po fali negatywnych artykułów! "To frustrujące i stresujące". Harry czuje się winny z jednego powodu

Meghan Markle jest wręcz wystawiona na ocenę opinii publicznej. Ostatnie doniesienia nie były dla nie specjalnie korzystne, co ponoć wpłynęło na jej samopoczucie.

O konflikcie księżnej Meghan i księżnej Kate media rozpisują się od kilku miesięcy. Doniesienia te nie wpłynęły korzystnie na ich wizerunek, szczególnie tej pierwszej. Oliwy do ognia dolała także menedżerka Markle, która wyznała tabloidom, że wybranka księcia Harry'ego jest bardzo trudna we współpracy.

Meghan Markle nie radzi sobie z krytyką

Jak donosi "US Weekly", księżna nie pozostaje obojętna na negatywne komentarze. Tym bardziej, że zdaje sobie sprawę, że nie może się w żaden sposób obronić, gdyż wedle królewskiego protokołu nie przystaje jej zabierać głosu w takich sprawach. 

To po prostu frustrujące i stresujące, że Meghan nie może zabrać głosu. Zawsze polegała na swoim głosie i w ten sposób stawiała czoło innym. Całe życie była niezależna, a teraz wszystko to zostało jej odebrane - informuje źródło "US Weekly".

Z kolei odczucia Meghan wpływają ponoć na księcia Harry'ego, który czuje się odpowiedzialny za to, że jego wybranka jest tak nieszczęśliwa. Sam więc także jest sfrustrowany tym, że nie dał rady ochronić małżonki przed wadami życia w królewskiej rodzinie.

Jego celem w ich związku było trzymanie się z daleka od negatywnych stron bycia "royalsem" - dodał informator.

Osoby z otoczenia rodziny królewskiej twierdzą, że księżna Meghan nie czyta brukowców, jednak ponoć doskonale zdaje sobie sprawę z co rusz pojawiających się na jej temat krytycznych artykułów.

Niemożność powiedzenia czegokolwiek jest osłabieniem - komentuje informator "US Weekly".

Pomimo medialnej nagonki Meghan wciąż z sympatią podchodzi do fotoreporterów i dziennikarzy, którzy towarzyszą jej podczas oficjalnych podróży z mężem.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (28)
Meghan Markle nie radzi sobie z krytyką po fali negatywnych artykułów. Jest sfrustrowana, a Harry czuje się winnym
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ...

  Oceniono 27 razy 21

  koleś wychowywał się w rodzinie królewskiej, widział jak media szczują przeciwko jego matce i ojcu i nagle jest zdziwiony negatywnymi komentarzami na temat swojej zony? Baaardzo prawdopodobne.

 • Gość: d.

  Oceniono 31 razy 19

  MEGHAN WIEDZIAŁA NA CO SIĘ PISZE WYCHODZĄC ZA MĄŻ..

 • Gość: :)

  Oceniono 24 razy 18

  Kolejny dzień, kolejny bzdurny "artykuł" o Meghan. Dla waszej wiedzy "US Weekly" to szmatławiec pisany przez idiotów dla idiotów. Jeżeli wierzycie w te bzdety to jesteście ... chyba już sami wiecie :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 17

  Żałosna jest cała redakcja i wszystkie inne. Bo pierwsze wypisują to co kto zrobił i wygrzebują wszystkie negatywne rzeczy z życia prywatnego ludzi narażając ich na krytyke i hejt że strony ludzi jak niezwykle dobrych, honorowych i bezgrzesznych a później piszą jak to sobie ta osoba nie radzi z hejtem i w jakim to stresie musi żyć. Brawo dla tej całej szopki i brawo dla tych wszystkich wiecznie niezadowolonych kometujacych tylko na źle życie innych ludzi bo mają pieniądze czy są znani.

 • Gość: Ada

  Oceniono 37 razy 9

  Harry jest wyjątkowo naiwny jeśli sadzil, ze uda mu się trzymać z daleka od negatywnych stron bycia w rodzinie królewskiej.
  Może byłoby to możliwe jakby ozenil się z kims podobnym do hrabiny Sophie, kto jest skromny i nie pragnie rozgłosu. Meghan to urodzona celebrytka

 • kzlis

  Oceniono 9 razy 7

  nikt jej nie zabrał tej wolności za która tak tęskni sama się na takie życie zdecydowała - więc po co teraz te żale

 • Gość: zdziwiona

  Oceniono 8 razy 4

  a przecież mogła zostać wierna włoskiemu kucharzowi z którym była wcześniej związana..

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 2 razy 2

  Harry jest po prostu pantoflarzem i nie potrafi pokazać swojej despotycznej małżonce gdzie jest jej miejsce.

 • Gość: Opio

  Oceniono 2 razy 2

  Meghan wiedziała w co się pakuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX