Meghan Markle próbowała zagadać do księcia Williama, a ten ją zignorował! To wideo potwierdza, że ich relacje nie są najlepsze

Książę William też ma konflikt z księżną Meghan? Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak ignoruje swoją szwagierkę.

Każdego dnia powstają nowe artykuły, które mają dowodzić, że księżna Meghan jest nielubiana w rodzinie królewskiej. Ponoć największy spór ma z księżną Kate. Brytyjskie media podały swego czasu informację, że ukochana Harry'ego doprowadziła do łez samą Middleton. Sytuacja miała mieć miejsce przed ślubem młodszego syna Karola. W trakcie przymiarek sukni Meghan powiedziała przyszłej szwagierce coś, co sprawiło jej ogromną przykrość.

Książę William zignorował księżną Meghan

Jeżeli wierzyć wszystkim spekulacjom, nic dziwnego, że książę William ma dystans do Markle, a wręcz za nią nie przepada. Potwierdzeniem tego może być wideo, jakie krąży obecnie po sieci. 

Nagranie przedstawia rodzinę królewską wracającą z bożonarodzeniowej mszy. Na początku filmu widać, jak księżna Meghan mówi coś do księcia Williama. Ten jednak wydaje się być niewzruszony i ignoruje swoją szwagierkę. Z resztą, zobaczcie sami:

Wprawdzie z twarzy Meghan nie znika uśmiech, jednak nie zapominajmy, że księżna jest przecież aktorką.

Ekspert od mowy ciała ma jednak pewne wytłumaczenie tej sytuacji:

Na pierwszy rzut oka wygląda to tak, jakby się uśmiechnęła do Williama, a on to zignorował i zajął się poprawianiem szalika. Ale przecież mogła uśmiechać się do Kate - mówi Judi James.

Problem w tym, że Middleton także nie wydaje się być zainteresowana jakimkolwiek kontaktem z Meghan. 

William i Harry kłócą się przez Meghan

Przypomnijmy, że niejednokrotnie mówiono, że przez Meghan pogorszyły się relacje Williama i Harry'ego. Ponoć ich konflikt zaczął się już wtedy, kiedy Markle po raz pierwszy spotkała się z rodziną przyszłego męża. William miał okazać brak entuzjazmu i zainteresowania, co zabolało Harry'ego. Ponoć ten ma nieustanny żal do starszego brata.

Co sądzicie o tym nagraniu?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (96)
Meghan Markle próbowała zagadać do księcia Williama, a ten ją zignorował! To wideo potwierdza, że ich relacje nie są najlepsze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bianka

  Oceniono 58 razy 48

  może mu powiedziała, żeby poprawił sobie szalik...albo coś, co nie wymagało odpowiedzi po prostu... wielkie mi halo...

 • Gość: Wow

  Oceniono 46 razy 40

  Haha to wy chyba ślepi jesteście pod koniec filmiku widać jak Kate się do niej uśmiecha. Szukacie sensacji na siłę żenujące

 • boo-boo

  Oceniono 31 razy 31

  Okulary sobie kupcie w redakcji.

 • Gość: gosc

  Oceniono 38 razy 30

  ale wymyślacie

 • Gość: lala

  Oceniono 18 razy 18

  Zresztą pisze się razem a nie oddzielnie "z resztą" Do szkoły!

 • Gość: BXN

  Oceniono 17 razy 15

  Jestem ciekaw ile osób w to wierzy, ja obstawiam że gazeta nie ma oczym pisać i szukają sensacji.

 • Gość: Hahaha

  Oceniono 14 razy 14

  Matko, widzę że nic nie widzę. Dopatruje cię się czegoś czego nie ma, hahaha. A swoją drogą jak myślicie, czy jutro będzie padać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX