Paszporty Polityki rozdane. Wśród laureatów Joanna Kulig. Nie obyło się bez wpadki organizatorów

Joanna Kulig została nagrodzona Paszportem "Polityki" w kategorii "Film". W trakcie wręczania nagrody doszło do wpadki.

Za nami gala wręczenia tegorocznych Paszportów "Polityki". Wśród laureatów  26. edycji znalazła się między innymi Joanna Kulig, nominowana w kategorii "Film". Jak powszechnie wiadomo, kariera polskiej aktorki nabrała w ostatnich miesiącach niesamowitego rozpędu. Joasią zachwyca się już nie tylko Polska, lecz także i cały świat. Niestety, podczas wręczania nagrody, organizatorzy gali zaliczyli wpadkę. 

Joanna Kulig z Paszportem Polityki - wpadka

Joanna Kulig przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Aktorka nie mogła więc osobiście odebrać nagrody, dlatego na scenie pojawiła się Agata Kulesza, która w imieniu Joasi podziękowała za wyróżnienie. Do wpadki doszło jednak na chwilę przed wejściem Kuleszy na scenę.

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że sukcesy Kulig są na tę chwilę niezliczone. Gwiazda podbija Hollywood, a w mediach nie cichną głosy, jakoby Joanna miała znaleźć się na krótkiej liście osób nominowanych do tegorocznych Oscarów za najlepszą rolę żeńską. Niestety, okazuje się, że te bezapelacyjne fakty nie przemówiły do organizatorów gali, którzy w trakcie transmisji krótkiego spotu, opisującego nominowanych w kategorii "Film", skoncentrowali się na czymś zupełnie innym. Otóż lektor pokusił się o stwierdzenie, że jednym z osiągnięć Kulig jest... seksapil. 

Przyciąga uwagę charakterystycznym sposobem poruszania, miękkim, lekko zachrypniętym głosem i  seksapilem - mówił lektor.

Przyznacie, że to dość zaskakujące. Joasia, która jeszcze całkiem niedawno otrzymała Europejską Nagrodę Filmową za swoją spektakularną rolę Zuli w filmie "Zimna Wojna", wyróżnia się przede wszystkim talentem, a nie seksapilem. 

DH

Więcej o:
Komentarze (7)
Paszporty Polityki rozdane. Wśród laureatów Joanna Kulig. Nie obyło się bez wpadki organizatorów!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: waldi

  Oceniono 22 razy 10

  Gratuluje wszystkim Laureatom paszportów polityki ale najbardziej chciałbym podkreślić słowa Pani Krystyny Jandy która kiedy odbierała paszporty powiedziała " że odbieram tą nagrodę w czasie kiedy nasz Film rozkwita ale również w czasie bardzo nie spokojnym i że orkiestra Owsiaka niedługo rozświetli ten czas" bardzo wymowne również było to że wtedy popłakała się Agata Kulesza dla mnie również te słowa Pani Krystyny Jandy bardzo wiele znaczyły.

 • Gość: Ja

  Oceniono 19 razy 5

  Bez przesady...

 • Gość: Miska

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo taktowne ze strony lektora,ale chyba na czyjeś zlecenie Joanna Kulig zagrała znakomicie i zasługuje na nagrody Wstyd ze i tym właśnie zaPOmniano! Żadna z dotychczasowych aktorek nie dostała takich możliwości w Hollywood Życzę Jej tego

 • Gość: Gosv

  Oceniono 8 razy -2

  Schneider? Typowe polskie nazwisko .

 • Gość: Maria anna

  Oceniono 7 razy -5

  dajcie spokój z tą panią Jpanna ileż można o niej czytac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX