Wiedzieliście, że Joanna Kulig ma siostrę? Są jak dwie krople wody! Dobrze znacie ją z "Na Wspólnej"

Mało kto wie, że Joanna Kulig ma siostrę. Co ciekawe, ona również zajmuje się aktorstwem. Dodatkowo obie panie są do siebie niewiarygodnie podobne!

Joanna Kulig podbija obecnie Hollywood. Wszystko za sprawą niezwykłej roli, w którą to gwiazda wcieliła się w najnowszej produkcji Pawła Pawlikowskiego - "Zimnej Wojnie". Postacią Zuli aktorka szybko zdobyła uznanie krytyków. Przypomnijmy, że całkiem niedawno Joanna otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategorii "aktorka roku". Kariera Kulig nabiera rozpędu, a w mediach już spekuluje się, jakoby Joasia miała znaleźć się na krótkiej liście nominowanych do tegorocznego Oscara. Co ciekawe, w rodzinie Kuligów są aż dwie utalentowane aktorki. Okazuje się, że Joasia ma młodszą siostrę, którą dobrze znacie między innymi z serialu "Na Wspólnej".

Joanna Kulig ma znaną siostrę. Też jest aktorką!

Justyna Schneider, bo tak nazywa się siostra Joanny, ma na swoim koncie również rolę w komedii "Los Numeros" czy dramacie "Supermarket". We wspomnianym wyżej serialu "Na Wspólnej" wcieliła się natomiast w postać Zosi Lipskiej. Swoją piękną siostrą Joanna pochwaliła się na Instagramie już w zeszłym roku. Internauci nie kryli wówczas zachwytu. Trzeba przyznać, że obie panie wyglądają niczym dwie krople wody. Naprawdę trudno je odróżnić. 

Zastanawia Was jednak, dlaczego Justyna ma inne nazwisko niż Joasia? Odpowiedź jest prosta.

Tak naprawdę obie nazywamy się Kulig. Ale ponieważ nasze imiona brzmią podobnie, to zdecydowałam się na przyjęcie pseudonimu artystycznego, nazwiska naszej prababci Schneider, żebyśmy nie były mylone - tłumaczyła Schneider w "Dzień Dobry TVN".

Myślicie, że Justyna Schneider już wkrótce również zawita na wielkie ekrany? My mamy taką nadzieję. 

DH

Więcej o:
Komentarze (50)
Wiedzieliście, że Joanna Kulig ma siostrę? Są jak dwie krople wody! Dobrze znacie ją z "Na Wspólnej"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gola

  Oceniono 33 razy 17

  Ja ja pamietam z Plebanii I Novej. Ladna, subtelna, Joanna bardziej toporna I mordziata (I cycata), bardziej asertywna I glosna. Justynie tez zycze sukcesu.

 • Gość: nm

  Oceniono 20 razy 14

  Pytacie, czy wiedzieliśmy, że Joanna Kulig ma siostrę? Tak, wiedzieliśmy. A przynajmniej większość z nas. Stale o tym się pisze, w różnych miejscach.

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 14

  Siostra ladniejsza!

 • Gość: zcx

  Oceniono 21 razy 11

  siostra ladniejsza subtelniejsza...

 • Gość: mn

  Oceniono 8 razy 8

  Są podobne wiarygodnie, jak to siostry.

 • Gość: zbychu

  Oceniono 8 razy 6

  Odpowiadam na postawione pytanie. Tak wiedziałem,że Joanna ma siostrę Justynę.

 • zakrzyczny

  Oceniono 6 razy 6

  Dziękuję autorze za poszerzenie mojego działu wiedzy ogólnej. Będę miał wątek do seminariów barowych.

 • Gość: ewa

  Oceniono 3 razy 3

  obie bardzo ladne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX