Meghan Markle wróci do "Suits"? Twórcy zaproponowali jej ponoć kilka milionów. Jest komentarz

Meghan Markle przez związek z księciem Harrym porzuciła karierę aktorską, w tym rolę Rachel Zane w serialu "Suits". Twórcom produkcji rzekomo bardzo zależy na powrocie księżej - mieli jej za to zaproponować kilka milionów dolarów.

Meghan Markle w momencie, w którym poślubiła księcia Harry'ego, tak samo jak swego czasu Kate Middleton, która wyszła za księcia Williama, zyskała sporo przywilejów i zaszczytów. Jednak wejście do rodziny królewskiej ma także minusy. Aktorka musiała dezaktywować swoje prywatne konta w mediach społecznościowych, w tym to na Instagramie, które śledziło ponad trzy miliony osób. Musiała zrezygnować także ze swojej aktorskiej kariery, co skończyło się porzuceniem roli Rachel Zane w serialu "Suits".

Szefowie stacji NBC rzekomo ubolewają nad jej odejściem z serialu do tego stopnia, że twórcy "Suits" mieli zaoferować księżnej "kilka milionów dolarów" za powrót do obsady. Meghan miałby się pojawić na chwilę w jednym z odcinków. Byłoby to tzw. cameo, czyli krótki epizod.

Meghan Markle wróci do "Suits"?

Scenarzyści wysłali postać Rachel Zane Ross do Seattle. Według doniesień twórcy serialu podkreślają jednak, że jeśli księżna przystanie na ich propozycję, przekażą także "sowity datek" na organizację charytatywną, którą wskaże jej mąż. Producenci mają ponoć na myśli kwotę od dwóch do sześciu milionów dolarów.

Ostateczna kwota nie została jeszcze ustalona, ale negocjacje zostaną rozpoczęte w bardzo bliskiej przyszłości. Słyszałem o sumach od dwóch do sześciu milionów dolarów. Brzmi to niezwykle, ale byłby to jeden z najlepszych deali marketingowych w historii telewizji - mówi osoba z NBC Universal.

Udział Meghan Markle w produkcji, nawet niewielki, gwarantowałby ostatniemu odcinkowi ósmego sezonu Suits rekordową oglądalność.

Powrót do "Suits"? Co na to Meghan Markle?

Niestety, źródło BAZAAR.com informuje, że producenci wcale nie złożyli Markle takiej oferty. 

Produkcja nie złożyła oferty na kilka milionów dolarów dla Meghan za powrót w formie cameo. Nie ma takich planów, by księżna wróciła do serialu

- mówi BAZAAR. com osoba z otoczenia Meghan.

Jak widać, na powrocie Meghan Markle do serialu "Suits" mogłaby skorzystać i produkcja, i organizacje charytatywne. Kto wie, może wobec tego zobaczymy ją jeszcze w tym serialu?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (16)
Meghan Markle wróci do "Suits"? Twórcy zaproponowali jej kilka milionów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ...

  Oceniono 11 razy 7

  Przecież wiadomo, ze jej nie pozwolą ...

 • svetomir

  Oceniono 6 razy 6

  Nie wróci, bo już nie istnieje. Kirdy się nauczycie, że nie ma już żafnej Meghan Markle, tylko księżna Sussex?

 • gadolinn

  Oceniono 7 razy 5

  Może NBC zaproponuje też jakąs rólkę krolowej Eli. Zobaczymy ile kosztuje królowa.

 • tomaszaginski

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież jest oczywiste, że wychądzać za Harry'ego zamknęła ten rozdział życia i absolutnie nie ma powrotu. Zamknęła bloga, konto na instagramie i jakiekolwiek inne media społecznościowe, a także wypowiedzi publiczne jako osoba prywatna. Nie ma Meghan Markle, jest księżna Sussex. Taka cena za bycie w rodzinie królewskiej.

 • Gość: Holly

  Oceniono 9 razy 5

  Szczerze mówiąc rodzina królewska zamiast przejadać miliony, mogłaby się w taki sposób przysluzyc organizacjom charytatywnym. Dochód z tego typu akcji byłby duży (ze względu na dużą ogladalnosc i wpływy z reklam) a pieniądze można by przeznaczyć na bezdomnych czy glodujace w Afryce dzieci. Myślę że nie bylaby to ujma na honorze, a wręcz przeciwnie.

 • Zawisza Brązowy

  Oceniono 6 razy 4

  Może pewien człowiek z Torunia przekona królową aby wyraziła zgodę a pieniążki zarobione przez księżną trafiły na konto Caritas

 • atomik2

  Oceniono 5 razy 1

  Chyba trzeba będzie przekupić panią starszą (tą 100-letnią prawie), a na to kilku milionów nie starczy, bo pani starsza ma wieksze potrzeby i większe ego.

 • Gość: di

  0

  Wróci....ale dopiero po rozwodzie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX