Dziennikarz TVP miał poważny wypadek. Konieczna była skomplikowana operacja

Rafał Patyra uległ wypadkowi. Dziennikarz TVP2 w miniony weekend przeszedł operację. Teraz czego go długa rehabilitacja.

Rafał Patyra to znany dziennikarz Telewizji Polskiej. 45-letni prowadzący "Sport telegram" jakiś czas temu uległ wypadkowi i doznał poważnej kontuzji więzadła krzyżowego. Konieczna była więc operacja. 

Jest to jeden z poważniejszych urazów związanych z wyczynowym, lecz także i rekreacyjnym, uprawianiem sportu. Konieczna była operacja, podczas której wycięto uszkodzone więzadło i zastąpiono je przeszczepem więzadłowym LARS - czytamy w "Super Expressie".

Rafał Patyra miał wypadek. Dziennikarz TVP przeszedł operację

Jak dowiadujemy się z facebookowego profilu Reprezentacji TVP, której to Patrya jest trenerem, dziennikarz jest już po operacji. 

Rachu, ciachu i po strachu. Trener Rafał Patyra już z nowiutkim więzadłem krzyżowym typu LARS. Zabieg przeprowadził as nad asy - dr Damian Zaborowski. Majstersztyk! - czytamy.

Na tę chwilę wiadomo także, że Rafał Patyra nadal przebywa w szpitalu. Wygląda jednak na to, że powoli dochodzi do pełni sprawności. 

Wasze życzenia i modlitwy działają cuda! Trener szybko wraca do siebie, co widać po apetycie. W jego imieniu wszystkim Wam z serca dziękujemy! Jesteście wielcy - czytamy na Facebooku Reprezentacji TVP.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

DH

Więcej o:
Komentarze (5)
Dziennikarz TVP miał poważny wypadek. Konieczna była skomplikowana operacja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Sport

  Oceniono 7 razy 3

  Szybkiego powrotu do zdrowia Czekamy Panie Rafale

 • Gość: jamnik

  Oceniono 2 razy 2

  tak na marginesie - LARS to wybór krótkowzroczny...

 • Gość: widz

  Oceniono 2 razy 0

  Sorry ale on ma coś ze szczęką, bełkocze pod nosem. Nic nie da się zrozumieć. Chłop nie ma dykcji w mówieniu (szczękościsk). Jeszcze jak mówi to głowę przechyla do dołu. Najchętniej to by schował głowę do piasku. Do długich programów się nie nadaje. A co się tyczy pracy z mikrofonem np. OPOLE to mikrofonu mało nie włoży sobie do ust. Za blisko ust ! Czy on ma fetysz ????

 • Gość: Tak sadze

  Oceniono 11 razy -1

  W TVP nie ma dziennikarzy, są tylko kolaboranci i koniunkturalisci.

 • shtalman

  Oceniono 11 razy -3

  Już myślałem że złamał sobie chooja, bo to gej nad gejami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX