Księżna Camilla i książę Karol rozwodzą się? Brytyjskie tabloidy nie mają wątpliwości

Księżna Camilla i książę Karol rozwodzą się! - taką informację jako pierwsze podały australijskie (!) media. Brytyjczycy musieli zareagować i całą aferę nazywają wprost - to fake news.

Media obiegła wieść, że księżna Camilla i książę Karol rozwodzą się - po cichu, w cieniu ciąży księżnej Meghan. Jeśli wierzyć informacjom australijskiego tabloidu "New Idea", para już złożyła papiery rozwodowe i czeka tylko na oficjalne ogłoszenie rozstania. Tymczasem brytyjskie media ogarnęła wściekłość na Australijczyków, którzy spekulują na temat rodziny królewskiej za ich plecami.

Księżna Camilla i książę Karol rozwodzą się?

Australijski tabloid twierdzi, że wyciekły papiery rozwodowe książęcej pary. Księżna Camilla i książę Karol skorzystali tu z pomocy prawniczki Fiony Shackleton, która swego czasu pomagała Karolowi rozstać się z księżną Dianą. Camilla i Karol mają "skorzystać z zamieszania naokoło ciąży Meghan Markle i popularności księżnej Kate", dzięki czemu ich rozstanie przebiegnie po cichu i bez medialnego szumu. I (o ile to w ogóle prawda) prawie się udało.

"New Idea" z Australii podaje, że ich informator w pobliżu brytyjskiej rodziny królewskiej widział papiery rozwodowe księżnej Camilli i księcia Karola. "Źródło" przywołuje częste nieobecności Camilli na różnych uroczystościach rodzinnych (np. w czasie ślubu księżniczki Eugenii w październiku). Królowa Elżbieta II, świadoma relacji swojego syna z jego żoną, nakazała wszystkim robić dobrą minę do złej gry i blokuje oficjalne przekazanie informacji o rozwodzie do czasu, aż ucichnie medialny konflikt pomiędzy księżną Meghan a księżną Kate.

Rozwód w rodzinie królewskiej - co na to brytyjskie media?

Tymczasem do głosu dołączyły cokolwiek zaskoczone plotkami z Australii brytyjskie media. W informacje nie wierzą nie tylko same tabloidy, ale również fani rodziny królewskiej. Książę Karol i księżna Camilla przygotowują się do nadchodzącego przejęcia tronu po królowej Elżbiecie. Pojawiły się również sondaże, według których księżna Camilla będzie przez "poddanych" traktowana jak na królową przystało (choć formalnie nie będzie "królową"), a nie jak na żonę swojego męża, która rozbiła jego poprzednie - uwielbiane przez lud - małżeństwo z księżną Dianą.

Informację o rozwodzie w rodzinie królewskiej wprost nazywa się w Wielkiej Brytanii fake newsem i wiadomościami wyssanymi z palca.

Książę Karol i księżna Camilla - związek na odległość

Książę Karol i księżna Camilla wzięli ślub w 2005 roku. W ostatnich latach dość rzadko byli widywani razem - to raczej Camilla była nieobecna w czasie pełnienia swoich obowiązków jako członka rodziny królewskiej. Wymawiała się z obecności na ślubach, spotkaniach i kolacjach katarami, przeziębieniem czy chorobą. Jednocześnie krótko po takich nieobecnościach paparazzi przyłapywali ją np. w czasie wakacji na jachcie. W plotkach prosto z Australii jest więc być może ziarenko prawdy - czy jednak Camilla zrezygnowałaby z bycia żoną króla?

MAW

Więcej o:
Komentarze (18)
Księżna Camilla i książę Karol rozwodzą się? Brytyjskie tabloidy nie mają wątpliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 14 razy 6

  Przecież wiadomo od dawna, ze ich małżeńska sielanka trwała tylko chwilę. Okazuje się, ze w ich przypadku największa była miłość zakazana, jak sie pobrali i razem zamieszkali, to żarli się na okrągło.

 • Gość: Maria Anna

  Oceniono 6 razy 4

  jeśli to prawda dobrze im tak

 • Gość: -a

  Oceniono 3 razy 3

  Ale news! "Tampon" chce być królem, chciał być kochankiem, ale mężem to już niekoniecznie. Słaby nędzny facet o wielkich ambicjach.

 • kamuimac

  Oceniono 7 razy 3

  po prostu królowa dała Karolowi ultimatum - jak się nie rozwiedziesz to ja przekaże władzę od razu młodemu a nie tobie :)

 • elenem

  Oceniono 13 razy 3

  A ja myślę że to prawda. Świadczy o tym intensywność reakcji, coś jest na rzeczy.

 • Gość: Kkk

  Oceniono 8 razy 2

  Brednie ku podnieceniu garotlukow. Tacy nieszczęśliwie razem, dziwne zatem że na nieustawianych zdjęciach robionych z ukrycia widać, że zawsze dobrze bawią się we własnym towarzystwie.

 • Gość: osiad

  Oceniono 14 razy 2

  Syn wzial rozwodke Stary oszukiwal jego matke to co za problem dla niego teraz rozwod

 • Gość: mania

  Oceniono 20 razy 2

  proza życia i życie BEZ UKRYWANIA SIĘ pewnie "zabiły" ten związek... i dobrze im tak !!!

 • ja5569

  Oceniono 7 razy 1

  Dwa straszydla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX