Anna Lewandowska i narzeczona Bartosza Kurka w niemal identycznych kreacjach na Gali Mistrzów Sportu! Która wyglądała ładniej?

Anna Lewandowska i Anna Grejman pokazały się na czerwonym dywanie w podobnych sukniach. Kreacje, choć podobne, nie były od tych samych projektantów.

Anna Lewandowska zadała szyku i na tegorocznej Gali Mistrzów Sportu pojawiła się w czarnej, asymetrycznej sukni. Okazało się, że tego wieczoru na podobną kreację postawiła Anna Grejman - narzeczona Bartosza Kurka.

Anna Lewandowska i Anna Grejman w podobnych sukniach 

Anna Lewandowska odebrała nagrodę w kategorii Serce Dla Sportu w czarnej sukni marki BOHOBOCO. Kreacja osłoniła nie tylko ramię i plecy trenerki, ale przede wszystkim jej nogi. Suknia posiadała wszak głębokie i bardzo seksowne rozcięcie.

W podobnej kreacji, ale już nie w ciemnym, tylko czerwonym odcieniu, pojawiła się na gali narzeczona Bartosza Kurka. Suknia Anny Grejman miała bardzo podobny fason, ale pochodziła z kolekcji Violi Piekut.

ANNA LEWANDOWSKA I NARZECZONA BARTOSZA KURKA W PODOBNYCH SUKNIACH. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Obie panie wyglądały oszałamiająco. Trudno nam ocenić, która z nich wyglądała lepiej. Trzeba przyznać, że zarówno trenerka, jak i przyszła żona siatkarza postarały się.

A jak wam podobają się w takich eleganckich strojach? Macie swoja faworytkę? 

Anna Grejman. Kim jest? 

Narzeczona Bartosza Kurka jest polską siatkarką, która gra na pozycji przyjmującej. Jest też zawodniczka reprezentacji Polski. Grejman niemal do końca 2018 roku grała w w drużynie Chemik Police. Na swoim koncie ma wiele nagród. W 2012 roku uzyskała tytuł najlepszej przyjmującej Mistrzostw Polski Juniorek. 

AG  

Więcej o:
Komentarze (168)
Anna Lewandowska i narzeczona Bartosza Kurka w niemal identycznych kreacjach na Gali Mistrzów Sportu! Która wyglądała ładniej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ewka123009

  Oceniono 75 razy 73

  Pani Kurek super!!! Powazna,delikatna kobieta.

 • enta2

  Oceniono 67 razy 63

  Zdecydowanie pani Kurek, delikatnie i subtelnie.
  Pyrek tez w podobnej.

 • Gość: bebe

  Oceniono 45 razy 45

  Pyrkowa tez, kazda w innym kolorze, kroj ten sam. Mnie przyszla Kurkowa najbardziej sie podoba.

 • Gość: Ość

  Oceniono 47 razy 41

  Zdecydowanie Kurkowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX