Tragedia w rodzinie Britney Spears! Piosenkarka musiała odwołać trasę koncertową. Nie wiadomo, kiedy wróci na scenę

Britney Spears publikowała oświadczenie, w którym przyznała, że odwołuje trasę koncertową ze względu na stan zdrowia jej ojca.

Britney Spears właśnie przechodzi trudne chwile. Piosenkarka musiała odwołać dużą trasę koncertową, by zaopiekować się chorym ojcem. 

Britney Spears wpiera rodzinę

Ten rok nie zaczął się dobrze dla amerykańskiej wokalistki. Britney Spears za pomocą Instagrama odwołała jedną z większych tras koncertowych i nie poinformowała przy tym, kiedy powróci na scenę. 

Powodem tego jest zły stan zdrowia ojca piosenkarki. Mężczyzna już wcześniej trafił do szpitala, ale teraz czuje się jeszcze gorzej. Sytuacja jest tak zła, że nie wiadomo, czy uda mu się przeżyć. 

Nie wiem, od czego zacząć, bo trudno jest mi to powiedzieć. Nie wystąpię ze swoim nowym show Dominatio. Bardzo na nie czekałam i na to, żeby was wszystkich zobaczyć w tym roku, więc łamie mi to serce. Jednak najważniejsze,żeby na pierwszym miejscu stawiać swoją rodzinę... i taką też musiałam podjąć decyzję. Parę miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i omal nie umarł. Bardzo się wszyscy cieszymy, że wyszedł z tego żywy, ale nadal ma przed sobą długą drogę - napisała piosenkarka. 

Fani wspierają Britney Spears 

Pod oświadczeniem, jakie wydała Britney Spears pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia. Fani zrozumieli decyzję piosenkarki i nie mieli do niej żalu. Wprost przeciwnie, zapewniali, że są razem z nią i jej rodziną duchem i oferowali swoją modlitwę. 

My również mamy nadzieję, że ojciec wokalistki powróci do zdrowia, a sama Britney niedługo będzie mogła dawać popis na scenie. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (3)
Tragedia w rodzinie Britney Spears! Piosenkarka musiała odwołać trasę koncertową. Nie wiadomo, kiedy wróci na scenę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: cx

  Oceniono 12 razy 12

  dobra decyzje, rodzice wyciągnęli ją z dna, gdyby nie oni już pewnie by nie żyła.

 • Gość: Miszel

  Oceniono 3 razy 3

  Britney odwołała rezydenturę w Las Vegas, a nie trasę koncertową... "dziennikarze"...

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  pablo kukiz też kiedyś musiał odwołać World Tour

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX