Od Meghan Markle odwracają się nie tylko pracownicy, ale też dawni przyjaciele! Padły mocne słowa. "Nie można się z nią zaprzyjaźnić"

Meghan Markle traci już nie tylko pracowników, ale także dawnych znajomych. "Vanity Fair" dotarł do jednego ze starych przyjaciół księżnej, który nie wypowiadał się o żonie księcia Harry'ego dobrze.

Meghan Markle nie cieszy się ostatnio dobrą sławą. Za sprawą księżnej i jej dyktatorskich zapędów z pracy w Pałacu zrezygnowały dwie doświadczone doradczynie. Mówiło się, że z księżną Sussex trudno wytrzymać, a pracownicy królewscy znaleźli już nawet dla żony księcia Harry'ego przykre przezwisko.

W międzyczasie pojawił się konflikt Meghan z księżną Kate, którego skutkiem była wyprowadzka Meghan i Harry'ego z Londynu. Teraz okazuje się, że od księżnej odwrócili się nie tylko jej pracownicy i rodzina, z którą skonfliktowała się jeszcze przed ślubem, ale również dawni znajomi.

Meghan Markle nie osobą, z którą można się zaprzyjaźnić

O Markle nie do końca dobrze mówią nawet jej dawni przyjaciele - donosi "Vanity Fair". Magazyn skontaktował się z jednym ze starych przyjaciół Meghan Markle jeszcze  z czasów jej pracy w telewizji. Mężczyzna przyznał, że z Meghan nie można się zaprzyjaźnić. Byłej gwieździe "W garniturach" najbardziej wszak zależy na jej własnym wizerunku.

Jest szalenie inteligentna i pewna siebie, ale bardzo, bardzo opanowana. Nie jest osobą, z którą można się zaprzyjaźnić, jest raczej typem kobiety, która najlepiej zaprzyjaźnia się ze swoją stylistką - powiedział magazynowi stary znajomy księżnej. 

Informator magazynu zdradził też, że jak tylko Meghan Markle zaczęła dostawać coraz lepsze role, a jej kariera nabrała rozpędu, urządziła imprezę "Sayonara Zara". To właśnie wtedy rozdawała ludziom swoje stare i tanie ubrania, by zrobić miejsce w szafie na nowe, już od znanych projektantów. 

Jak widać marzenie Meghan o drogich i pięknych kreacjach się spełniło. Jako księżna ma ich pod dostatkiem. Szkoda tylko, że ma wokół siebie coraz mniej ludzi, z którymi może szczerze porozmawiać.

AG

Więcej o:
Komentarze (148)
Od Meghan Markle odwracają się nie tylko pracownicy, ale też dawni przyjaciele! "Nie można się z nią zaprzyjaźnić"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jo

  Oceniono 74 razy 44

  Piszecie, że od Meghan odwiercają się "dawni przyjaciele", a z artykułu wynika, że nie można się z zaprzyjaźnić. Skoro więc nie miała przyjaciół to jak mogli się od niej odwrócić?

 • Gość: Gość

  Oceniono 70 razy 38

  Jakby mnie było stać to zrobiłabym imprezę "Sayonara Reserved" :) ale fajnie, że rozdała ciuchy innym zamiast je wyrzucać

 • Gość: kk

  Oceniono 57 razy 31

  "Jest szalenie inteligentna i pewna siebie, ale bardzo, bardzo opanowana. Nie jest osobą, z którą można się zaprzyjaźnić, jest raczej typem kobiety, która najlepiej zaprzyjaźnia się ze swoją stylistką - powiedział magazynowi stary znajomy księżnej."

  Ja tu minusów nie widzę, same pozytywy. Ze mną też się ciężko zaprzyjaźnić, bo przyjaźń wymaga lojalności, a o to nie zawsze jest łatwo, a osoby które obrabiają jej tyłek, na pewno przyjaciółmi nie są.

 • Gość: ...

  Oceniono 56 razy 30

  Ameryki nikt nie odkrył. Nie jest tajemnicą, że najlepszą przyjaciółką Meghan jest Jessica Mulroney, która jest z zawodu ... stylistką. I nie widzę w tym nic złego, widać że jest to osoba, której mogła zaufać i się zwierzać. Generalnie to ten dawny przyjaciel brzmi jak ktoś kto ma żal, ze nie udało mu się zaczepić bliżej przyszłej księżnej, podczas gdy Jess jest wciąż blisko Meghan i przez to jest o niej głośno w prasie - była druhną na ślubie, wspierała Meghan podczas podróży do Australii itp.

 • Gość: 7373373

  Oceniono 34 razy 22

  Magazyn skontaktował się z jednym ze starych przyjaciół Meghan Markle jeszcze z czasów jej pracy w telewizji. Mężczyzna przyznał, że z Meghan nie można się zaprzyjaźnić. Takie masło maślane.

 • Gość: Gabi

  Oceniono 39 razy 19

  Bzdura. Tak to jest, że wokół ludzi, których życie wynosi robi się tłok różnej maści osobniczych postaci. Rzadko życzliwych. Najczęściej interesownych i podłych. Bywa, że i przyjaciele ewoluują upatrując dla siebie profitów, no i gdy ich nie otrzymują - zioną jadem. Należy też pamiętać, że Megan jest osobą ciemnoskórą, to również budzi napięcia,często chyba i prowokacje, Śmiem twierdzić - również wielu mediów, które głównie padliną się karmią. Spokojnie więc. Z całą pewnością to osoba o silnym charakterze. A ważny jest jej związek oraz dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat. Megan musi mieć dużo odporności i mocne oparcie w mężu. A to chyba ma..

 • Gość: Qet

  Oceniono 35 razy 19

  Tak, nagle pojawiło się pełno dawnych "przyjaciół", których wredna Meghan olała po zapoznaniu z Harrym. 95% procent jest anonimowych, bo inaczej ci, którzy śledzili jej media społecznościowe i ogólnie życie na długo zanim, komukolwiek związek z Harrym przeszedłby przez myśl, szybko zweryfikowaliby, głębię tych relacji, zazwyczaj sprowadzającą się do wspólnej pracy lub kilku spotkań.

 • Gość: jo

  Oceniono 30 razy 18

  Jednak można się zaprzyjaźnić tylko widocznie konkretnemu panu się nie udało. Nie wstyd Wam pisać te bzdury? Taka jaka jest pewna siebie skradła serce księciu, co wielu innym kobietom się nie udało. No i nie dziwota że nie opowiada o sobie wokół, bo zaraz by od "przyjaciół" się rozniosło na plotki całego świata.

 • Gość: gol

  Oceniono 41 razy 17

  Pismaku AG, czytając te brednie nie dziwię się, ze wstydzisz się podpisac pełnym nazwiskiem.
  Piszesz - "z pracy w Pałacu zrezygnowały dwie doświadczone doradczynie" - ale nie zająkniesz się, ze to były osoby przyznane jej przez krolową na okres kilku miesięcy. Miały jej pomóc w dostosowaniu się do nowej roli i w przedślubnych przygotowaniach. Jedna z tych osób, to osoba na stałe wspólpracująca z królową. ...a "przykre przezwisko"? Co to ma być? Nie chciąło ci się zajrzeć do netu i poszukać jakie, czy wolisz sugerować, ze coś strasznie ją ktoś nazywa.
  "Trudna księżna', bo tak o niej mówią, bo jest wymagajacą perfekcjonistką, to jest przykre przezwisko?
  Wstyd taką mizerię odwalać nawet pod pseudonimem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX