Lewandowscy, Szczęśni i Peszkowie szaleją na luksusowym jachcie w Dubaju. Uwagę przykuwa wyrzeźbiony brzuch Ani!

Lewandowscy, Szczęśni i Peszko bawią się w Dubaju

Lewandowscy, Szczęśni i Peszko bawią się w Dubaju (Instagram/@marina_official/@slawomirpeszko)

Lewandowscy, Szczęśni i Peszkowie wybrali się na krótki urlop do Dubaju, a swój pobyt relacjonują na Instagramie. Wnioskujemy, że bawią się świetnie.

Polscy piłkarze wraz ze swoimi małżonkami przebywają obecnie w Dubaju. To właśnie tam Lewandowscy, Szczęśni i Peszko powitali Nowy Rok. Z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że ich wspólna zabawa nie zakończyła się w sylwestrową noc. Już dwa dni później wszyscy wybrali się na rejs luksusowym jachtem. Nie obyło się bez obszernej relacji na Instagramie. 

Lewandowscy, Szczęśni i Peszko bawią się w Dubaju

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała wideo, na którym możemy zobaczyć, jak cała ekipa bawi się na jachcie. Krótkie nagranie w jednej chwili rozbawiło internautów. Okazuje się, że na filmie polscy piłkarze wraz ze swoimi małżonkami tańczą tzw. floss dance, bardzo popularny taniec, który wymaga energicznego ruchu dłoni oraz bioder. 

Ale super! Fajnie mieć taką zgraną ekipę.
Hahaha świetny!
Świry! - czytamy w komentarzach.

Fotką z luksusowego jachtu na tle dubajskich wieżowców pochwaliła się także Anna Lewandowska. Uwagę internautów od razu przykuł bardzo umięśnionych brzuch Lewej. Co za ciało! 

No brzuszek mega!
Brzuszek ekstra wyrzeźbiony!
Dla mnie petarda - piszą zachwyceni fani.

Zazdrościcie im takich wakacji? 

DH

Czy te osoby mogły się kiedykolwiek spotkać? W tym quizie trzeba mieć wiedzę i dobrze kojarzyć
1/20Podajemy dwie postaci historyczne, na podstawie tego, kiedy żyły, określcie, czy mogły się spotkać. Na początek Napoleon Bonaparte i caryca Katarzyna:
Zobacz także
  • czerwone swetry damskie / mat. partnera Anna Lewandowska w cudownym czerwonym swetrze! W tym sezonie gwiazdy kochają ten kolor
  • Kuba Wesołowski, Anna Lewandowska Wesołowski zrobi "coachingowy show". W programie m.in. Lewandowska, Jakóbiak i petardy. Ma trwać... 6 godzin
  • Andrzej Grabowski Andrzej Grabowski schudł aż 42 kilogramy, a ile ważą inne gwiazdy? Niektóre liczby mogą zaskoczyć