Polka w rankingu "najpiękniejszych twarzy świata". Pokonała między innymi Keirę Knightley

Uroda Karoliny Pisarek po raz kolejny została doceniona na międzynarodowej arenie. Tym razem Polka znalazła się wśród największych gwiazd świata.

Kolejny sukces Karoliny Pisarek! Finalistka 5. edycji "Top Model" została uwzględniona w rankingu TC Candler "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata 2018". 21-latka jest jedyną Polką, która znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu.

Łącznie nominowano blisko 500 osób z całego świata. Wśród nich znalazły się między innymi: Natalie Portman, Selena Gomez, Jennifer Lawrence, Emma Stone czy Priyanka Chopra. Ostatecznie wybrana została finałowa setka.

Pisarek jedną z najpiękniejszych twarzy na świecie

Karolina Pisarek znalazła się na 91. miejscu. Polska modelka wyprzedziła tym samym takie gwiazdy jak: Keira Kinightley, Candice Swanepoel czy Nagris Fahkri. Zaraz przed Polką w zestawieniu znalazła się Ariana Grande. Najpiękniejszą twarzą świata 2018 roku okrzyknięto 17-letnią modelkę Thylane Blondeau. Co ciekawe, nastolatka z Francji w wieku zaledwie dziewięciu lat została uznana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie.

W poprzednich edycjach rankingu pierwsze miejsca zajęły między innymi: Lindsay Lohan i Emma Watson.

Najprzystojniejsze Twarze Świata

Równolegle wybrano także 100 Najprzystojniejszych Twarzy Świata 2018. Tu 39. miejsce zajął partner Karoliny Pisarek - Daniel Kenji Matsunaga. 30-latek zajmuje się na co dzień modelingiem oraz aktorstwem. Urodził się w Brazylii, ale obecnie mieszka na Filipinach. W tym zestawieniu królował z kolei Jason Momoa - gwiazda filmu "Aquaman".

Więcej o:
Komentarze (56)
Karolina Pisarek w rankingu "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata 2018". Polka pokonała między innymi Keirę Knightley
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Greta

  Oceniono 32 razy 30

  Ojej a Siwiec tyle wydała na twarz i nadal tego arcydzieła nikt nie docenił :(

 • sztucznypolak

  Oceniono 32 razy 16

  Gdyby nie miala tego czegos dziwnego miedzy nosem a broda to moze bylaby piekna.
  A tak jest dziwaczna. Cos jak kobieta z broda, taka cyrkowa atrakcja.

 • andrzejsec1

  Oceniono 21 razy 13

  Nie powinno się brać pod uwagę kobiet z wargami a la glonojad. Również dlatego, że to automatycznie określa jej inteligencję.

 • slimslider

  Oceniono 11 razy 11

  "Pokonała między innymi Keirę Knightley..." - Prostackie głuptasy GW nie odróżniają "rankingu" od sportu. Nikogo nie pokonała, bo z nikim nie walczyła.
  Została wyżej oceniona w rankingu przez subjektywną komisję lub jury..., bo ocena piękności jest zawsze subjektywna w oczach krytyka.

 • baramboo

  Oceniono 15 razy 11

  Ranking z dudy wyssany.

 • xynat

  Oceniono 15 razy 7

  No niby powinienem się cieszyć z sukcesu rodaczki ale zastanawiam się kto i na jakiej podstawie ustala takie rankingi. To zależy od preferencji patrzącego. Pewnie dało by się zabrać gremium, które uznało by posłankę pawłowicz (specjalnie z małej litery) za najpiękniejszą na świecie. Ale czy to faktycznie by oznaczało że jest super-miss? Ta Pisarek to jakiś wymoczek z napuchniętymi ustami. Ale to jest moje zdanie.

 • zerozer52

  Oceniono 10 razy 6

  Ot, taki glonojad.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX