Meghan Markle ma ogromny brzuch, ale nie przyznała się, kiedy rodzi. Policzyliśmy, w którym jest miesiącu ciąży

Meghan Markle

Meghan Markle (Instagram/@fashiontomax)

Meghan Markle ma już bardzo widoczne ciążowe krągłości. Jednak ani Pałac, ani księżna oficjalnie nie poinformowali, kiedy narodzi się pierwsze dziecko księcia Harry'ego. Łatwo to jednak obliczyć.

Meghan Markle i książę Harry długo nie przyznawali się, że spodziewają się dziecka. Choć media spekulowały o tym od dawna, to Pałac oficjalnie potwierdził to 15 października, kiedy para książęca była z wizytą dyplomatyczną w Australii.

Nigdy dotąd nie padła jednak informacja, kiedy dokładnie Meghan Markle rodzi, a nawet, w którym jest miesiącu ciąży. Można to jednak obliczyć.

W którym miesiącu ciąży jest Meghan Markle?

Kiedy świat oficjalnie dowiedział się, że Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami brzuch księżnej był już lekko zaokrąglony. W którym miesiącu była jednak żona Harry'ego podczas pamiętnej wizyty w Sidney? Wszystko wskazuje na to, że Meghan musiała być już przynajmniej w 3. miesiącu. 

Skąd takie przypuszczenie? Bo od tego czasu prawidłowo przebiegająca ciąża staje się mniej zagrożona. Pałac nie zaryzykowałby więc wcześniej i nie podałby informacji o ciąży księżnej, nim ta nie zaczęłaby drugiego trymestru. 

Jest też inny dowód na to, że Meghan, odwiedzając Sidney, była już w co najmniej w 12 tygodniu ciąży. Otóż lekarze nie zalecają, by ciężarna weszła na pokład samolotu przed rozpoczęciem właśnie tego tygodnia ciąży. Powinien więc ostrzec przyszłą mamę przed zbyt długim lotem, a przypomnijmy, że ten z Londynu do Sidney trwał aż 17 godzin. Nie sądzimy więc, żeby rodzina królewska ryzykowała zdrowia księżnej Meghan i jej dziecka.

Harry i Meghan w AustraliiHarry i Meghan w Australii East News

Według tych obliczeń Meghan Markle zaszła w ciążę prawdopodobnie w lipcu, a teraz jest już w 6. miesiącu ciąży. Jej brzuch jest przy tym bardzo duży, nic więc dziwnego, że coraz częściej pojawiają się plotki, że Meghan spodziewa się... bliźniaków. Meghan i Harry powitają swoje pierwsze dziecko wiosną, a dokładnie w kwietniu.

AG 

Srebro. Quiz wiedzy ogólnej
1/20Miejsce nagradzane srebrnym medalem to:
Zobacz także
Komentarze (63)
Meghan Markle ma ogromny brzuch, ale nie przyznała się, kiedy rodzi. Policzyliśmy, w którym jest miesiącu ciąży!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 18

  Ręce opadają jak się czyta takie bzdury!
  I skończcie wreszcie dziewczynki male z tym "wielkim brzuchem", Bo to zaczyna być śmieszne!

 • Gość: mejdinpolend

  Oceniono 15 razy 13

  Jak pałac potwierdził, to od razu padło, że rozwiązanie w kwietniu, także sorry Plotek, ale nie popisaliście się... A te teksty o lekarzu zakazującym latania przed 12tc, to chyba tylko w rodzinie królewskiej...

 • Gość: Ewa

  Oceniono 12 razy 12

  mówi sie o dziewczynce,że na wiosne.. tajemnica.. smiac się chce .... nie macie innych problemów jak brzuch pani M?

 • Gość: Tortura

  Oceniono 15 razy 9

  w 6 m-cu dopuero ZACZYNA być bardziej widoczny. Ten wyglada na ok. 8 m-cy.... lub bliźniaki.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 7 razy 7

  Redaktorzy plotka nie mają już co robić. Szkoda, że jeszcze nie policzyli ewentualnych pryszczy na jej tyłku. A przepraszam, pewnie nie mieli takiej okazji. Bo gdyby mieli, to na pewno by to zrobili :-P

 • Gość: Kolo

  Oceniono 4 razy 4

  Gdzie ten ogromny brzuch. Chyba dziennikarstwo zeszło na psy skoro piszą o takich bzdurach jak jakiś brzuch. A w ogóle co kogo obchodzi rodzina królewska. Przeniesli sie do Poldki czy co? Tak że gościu piszący te dyrdymały OGARNIJ SIE!!!

 • Gość: Alinka

  Oceniono 4 razy 4

  Mieszkam w Uk i nigdy tutaj nie bylo tajemnica ze jej porod moze sie zbiec z Brexitem czyli 29 marca.
  Ach skad plotek bierze te tajemnice???

 • Gość: nie

  Oceniono 3 razy 3

  Co was to obchodzi kiedy rodziX D D D D!!!!!

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  wiecznie podtrzymuje ten brzuch jakby bała się,że jej spadnie na ziemię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX