Doda znów wbija szpilę Agnieszce Woźniak-Starak. Internautów rozbawił jej komentarz

Doda opublikowała w sieci przeprosiny od stacji TVN dla jej ojca. Nie obyło się jednak bez kąśliwego komentarza, oczywiście pod adresem Agnieszki Woźniak-Starak.

Wieloletni już konflikt między Dodą Agnieszką Woźniak-Starak ma swoje początki w programie "Na językach". Śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że o tym sporze można by napisać powieść. Po pięciu latach sądowej batalii tata wokalistki, Paweł Rabczewski, w końcu doczekał się przeprosin od stacji TVN za materiał, który został wyemitowany we wspominanym programie "Na językach". Tą jakże radosną nowiną Doda pochwaliła się w sieci. Nie obyło się bez zgryźliwego komentarza pod adresem Agnieszki, ówczesnej prowadzącej rozrywkowe show. 

Doda dokucza Woźniak-Starak na Instagramie

Doda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ekranu, na którym widnieje pełna treść przeprosin. Dodajmy, że zostały one wyemitowane w minioną niedzielę o godzinie 22:30. 

Sąd uznał, że słowa lektorki i dziennikarki miały charakter „szyderczy i prześmiewczy” oraz stanowiły „szukanie taniej sensacji”. „Obraźliwy charakter tych wypowiedzi i ich żenujący poziom przyjąć należy nawet według miary mocno przeciętnej wrażliwości” – brzmiało uzasadnienie sądu. O 22:30 w niedzielę przeprosiny pojawiły się w stacji TVN. Mamo, tato! Szczęśliwego nowego roku. Może przez to, że jestem „sławną Dodą”, Wasze życie miało kolce, ale mam nadzieję, że fakt, iż walczyłam do końca będzie bukietem róż na zakończenie tego roku - napisała Dorota.

Wpis Rabczewskiej w jednej chwili poruszył internautów. W komentarzach posypała się lawina gratulacji. Pojawiło się także kilka krytycznych słów pod adresem Agnieszki Woźniak-Starak. Na jeden z takich komentarzy odpowiedziała Doda. 

Doda kontra Agnieszka Woźniak-StarakDoda kontra Agnieszka Woźniak-Starak Instagram/@dodaqueen

Odpowiedź Dody bardzo rozbawiła pozostałych internautów. Warto dodać, że "dzban" to młodzieżowe słowo 2018 roku. 

Myślicie, że teraz Agnieszka pokusi się o ripostę? 

DH

Więcej o:
Komentarze (68)
Doda znów wbija szpilę Agnieszce Woźniak-Starak. Internautów rozbawił jej komentarz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mk

  Oceniono 85 razy 63

  akurat Doda jest największą chamką na tym podwórku. Taka baba spod remizy, jak argumentu braknie to z łapami poleci. Tak jechała po poprzednim ze nie toleruje narkotyków a jak obecnego Emila złapali z kokainą to jakoś cisza?! Zakłamana megalomanka. Szulim też jest słaba , pinda przy kwiatku jak się okazało .

 • Gość: Wiki

  Oceniono 65 razy 51

  A ten dzban za kogo się uważa ? Tak broni swoich rodziców a zapomniała już jak obrażała matkę swojej przyrodniej siostry ? Ze rozkładała nogi przedtem ojcem ze się puszczała . Hipokrytka !!! Rodzina dla niej najważniejsza ale kogoś innego rodzine można obrazac .

 • Gość: gosc

  Oceniono 57 razy 43

  Aroganckie zachowanie Dody można by wyliczać w nieskoczonośc. Z zemstą jej do twarzy niestety.Ten brak pokory skutkuje tym.ze teraz stoi w kącie show biznesu i robi dobrą minę do złej gry wstawiając na insta.przesłodzoną i do końca zakłamaną rzeczywistość

 • Gość: ona

  Oceniono 57 razy 41

  A dlaczego Pani Agnieszka miałaby pokusić się o ripostę?... Ktoś mądry powiedział, że nie dyskutuje się z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

 • Gość: Cb

  Oceniono 43 razy 33

  Jaka idolka, tacy fani, normalnych ludzi to nie bawi. DNOda znowu prowokuje w prostacki sposób, a Szulim ją i tak oleje, tak jak i robi to Majdanowa. Gó..a się nie tyka, bo zacznie śmierdzieć, każdy Rabczewską ignoruje, bo to jest to, co ją zaboli najbardziej- potraktowanie jej jak powietrze.

 • Gość: gorsetowa

  Oceniono 35 razy 25

  no rzeczywiście doda osiągnęła Himalaje inteligencji w tej wypowiedzi....

 • Gość: lola

  Oceniono 30 razy 20

  "sławną Dodą" buhaha znaną z czego? bo chyba nie z muzyki

 • Gość: Qq

  Oceniono 17 razy 17

  Obywatelki, nie wbijajcie sobie szpilek, bo caly silikon i powietrze z was ujdzie ze swistem. I co zostanie? Nic!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX