Doda przeżywa dramat w Dubaju i żali się na Instagramie: Jestem odłączona od świata!

Doda wraz z mężem wybrała się do Dubaju. Spotkała ją tam bardzo niemiła niespodzianka. Gwiazda otrzymała rachunek w wysokości 3 tys. zł za samo włączenie telefonu. To jednak nie wszystko.

Doda oraz mąż wokalistki, Emil Stępień przebywają obecnie w Dubaju. To właśnie tam ruszyły prace na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego oboje są producentami. Niestety, zaledwie chwilę po wylądowaniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Dorotę spotkała dość niemiła niespodzianka. 

Doda odcięta od świata

Okazało się, że Doda za włączenie telefonu na lotnisku otrzymała rachunek w wysokości 3 tys. zł. Co więcej, sieć komórkowa zablokowała Rabczewskiej wykonywanie, a także i odbieranie połączeń. Gwiazda o dramatycznej sytuacji opowiedziała na swoim Instagramie.

Chciałam zadzwonić do mamy, ale niestety jest to niemożliwe. W ogóle nigdzie nie mogę zadzwonić. Przyszedł mi rachunek na 3 tys. zł z Playa za to, że w ogóle włączyłam telefon na lotnisku. Jestem całkowicie odłączona od świata - mówi gwiazda na InstaStory. 

Zapowiedziała także, że tuż po powrocie do Polski, zmieni operatora sieci komórkowej, ponieważ nie jest to pierwsza sytuacja, w której jej telefon został zablokowany, a ona sama została obciążona tak wysokim rachunkiem. 

No, ale ludzie! Żeby po 15 minutach na lotnisku, 3 tys. zł rachunku? Przecież to jest szok. Dla mnie 3 tys. zł to jest dużo - wyznała oburzona Rabczewska.
Wyobrażam sobie, że puszcza się dziecko w podróż i jak tylko wysiądzie na lotnisku, to nie dość, że rodzice dostają 3 tys. zł rachunku, to jeszcze nie daj Bóg chcą go porwać czy cokolwiek innego i on nie może się do nich dodzwonić - dodała.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy, odnoszący się do tej sprawy, gwiazda wyznała, że jedyną informacją, jaką otrzymała od sieci telefonii komórkowej, była wiadomość: 

Wykorzystała Pani cały internet - czytamy.

Myślicie, że Dorocie uda się wygrać walkę z operatorem? 

DH

Więcej o:
Komentarze (205)
Doda przeżywa dramat w Dubaju i żali się na Instagramie: Jestem odłączona od świata!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wawiak57

  Oceniono 77 razy 75

  Polska tragedia. Mickiewicz i Dziady wysiadają.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 91 razy 71

  Pewnie w samolocie telefon nie przestawiony na tryb samolotowy i ciągnęło neta z satelitki. A stewardessy proszą o przestawienie.

  Taka mundra ta Rapczesko.

 • Gość: Izka

  Oceniono 70 razy 66

  Gdzies czytałam,że usunęła implanty, a tu dwie doniczki widzę. Wymiana przeterminowanych implantów, to nie to samo co rezygnacja z 'protez" silikonowych.

 • pavvka

  Oceniono 67 razy 65

  Yyy, napisała w internecie, że jest odcięta od świata? Czy tylko ja tu widzę sprzeczność?

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 63 razy 57

  Dramatyczna sytuacja gwiazdki ,która nie jest gwiazdą. Zabrakło drobnych.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 85 razy 51

  Arab zrobi na nią 3xklocka i będzie miała na rachunek do Playa.

 • Gość: Trafne

  Oceniono 48 razy 44

  Doda wykorzystała już cały internet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX