Robert Lewandowski wystąpi w klipie Cleo? Takiej współpracy chyba nikt się nie spodziewał. "Tajne zdjęcie z planu zdjęciowego"

Robert Lewandowski został producentem wykonawczym nowego albumu Donatana. Czy tym samym wystąpi w teledysku Cleo? Sugerować może to "tajne zdjęcie z planu zdjęciowego".

Czyżby zapowiadał się największy hit 2019 roku? Robert Lewandowski, Cleo i Donatan połączyli siły i wspólnie pracują nad nową płytą. Ta kooperacja już budzi spore zainteresowanie mediów. O co tak naprawdę chodzi? Czy kapitan Biało-Czerwonych rzeczywiście wystąpi w teledysku Cleo? 

Robert Lewandowski współpracuje z Cleo i Donatanem

Pewnym jest fakt, że Robert Lewandowski został producentem wykonawczym najnowszego albumu Donatana. To właśnie on ma być odpowiedzialny za dobór wszystkich artystów, którzy pojawią się na płycie. Media donoszą, że na krążku nie zabraknie oczywiście Cleo. Gwiazda niedawno opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym zdradziła, że obecnie trwają już prace na planie teledysku. Co więcej, w opisie pod zdjęciem oznaczyła zarówno Donatana, jak i Roberta!

Tsssssss, nie mówcie nikomu - tajne zdjęcie z planu zdjęciowego nowego teledysku Donatana i Roberta Lewandowskiego. 80 metrów pod ziemią - mega klimat! - czytamy.

Czy to oznacza, że Robert Lewandowski pojawi się w teledysku? A być może odpowiada jedynie za produkcję płyty Donatana? Na tę chwilę trudno pokusić się o jakiekolwiek pewne stwierdzenie w tej kwestii. Wiadomo jednak, że album będzie miał swoją premierę w 2019 roku. 

My już nie możemy doczekać się efektów tej współpracy. Teledysk z Robertem Lewandowskim u boku Cleo z pewnością okazałby się hitem. Widzicie go w tej roli?

DH

Więcej o:
Komentarze (27)
Robert Lewandowski w duecie z Cleo? Takiej współpracy chyba nikt się nie spodziewał. "Tajne zdjęcie z planu zdjęciowego"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: W

  Oceniono 9 razy 9

  Jaki kraj taka Shakira

 • Gość: Viola

  Oceniono 7 razy 7

  Do wuja pana! Co oni z tymi jezorami i wykrzywionymi paluchami mają?!

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 7 razy 7

  Rzyg by Ann.

 • dank-a11

  Oceniono 6 razy 6

  Bidoka,tak zjety ze nie ma czasu by se pokopac troche szmacianke.To wyniki sa jakie sa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wiem,czy tylko ja odnoszę takie wrażenie,ale jak śpiewa Cleo to nigdy mogę zrozumieć o czym. Z początku myślałam: a może to nie po polsku? Niestety nie,ona tak niewyraźnie mówi.

 • Gość: slowik

  Oceniono 5 razy 5

  pasują do siebie, ona na umie śpiewać, on jest drętwy jak deska do krojenia

 • ankecenamon

  Oceniono 7 razy 5

  Ta osoba poparła ACTA 2. Występowanie z osoba, która dla własnych znikomych korzyści chce całkowitej cenzury internetu to obciach panie Lewandowski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX