Magda Gessler wypoczywa z rodziną na Sycylii. Pokazała zdjęcie, na którym szaleje wulkan! Internauci: To nie jest piękny widok, tylko tragedia

Magda Gessler

Magda Gessler (Instagram.com/ magdagessler_official)

Magda Gessler wraz z rodziną przebywa obecnie na Sycylii. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem na tle wulkanu Etna, w związku z którego aktywnością doszło do kilku silnych trzęsień ziemi.

Etna jest najbardziej aktywnym wulkanem w Europie. Kilka dni temu postanowił on ponownie o sobie przypomnieć. W wyniku trzęsienia ziemi na Sycylii, do którego doszło w nocy z wtorku na środę, obrażenia odniosło 30 osób, a 600 zostało ewakuowanych. Zniszczonych zostało również wiele budynków. Sytuacja nadal jest poważna, gdyż eksperci alarmują, że wulkan jest niestabilny i może dojść do kolejnej erupcji. Jak się okazuje, swój urlop na Sycylii w tym czasie zaplanowała Magda Gessler. Znana restauratorka przebywa obecnie w Taorminie wraz ze swoją córką Larą oraz partnerem Waldemarem Kozerawskim.

Magda Gessler pozuje na tle Etny

Magda Gessler, jako bardzo aktywny użytkownik mediów społecznościowych, zapewniła swoim obserwatorom obszerną relację z wyjazdu na Sycylię. Na Instagramie opublikowała między innymi moment lądowania. Film ten idealnie ukazuje skalę wybuchu. Czarny dym wydobywający się z wulkanu robi spore wrażenie. 

Tego dnia Etna ziała ogniem. Nadlatujemy nad Sycylię - napisała gwiazda.

Aby uspokoić swoich fanów, Magda zapewniła, że przebywa w bardzo bezpiecznym miejscu. Dodała również, że nie odczuła wstrząsów, ponieważ wówczas spała. 

Kontrowersje wzbudziła jednak fotografia, na której możemy dostrzec Magdę i Waldemara, pozujących na tle czynnej Etny. Zdjęcie nie spodobało się sporej części internautów. 

To nie jest piękny widok, tylko tragedia.
Widok może i piękny, ale nie dla wszystkich raczej.
Sytuacja po wybuchu Etny niezbyt piękna - czytamy w komentarzach pod zdjęciem Magdy na Instagramie.

Mamy nadzieję, że Magda Gessler wraz z rodziną jest na Sycylii w pełni bezpieczna. 

DH

[5x5] Pięć pytań, pięć kategorii - quiz wiedzy ogólnej dla ambitnych
1/25Kategoria: Bałtyk

Wybierz państwo, które NIE ma linii brzegowej na Bałtyku:
Zobacz także
 • Magda Gessler, Lara Gessler Magda Gessler opublikowała świąteczny film. Strój Lary wywołał sporo kontrowersji. "WSTYD"
 • Weronika Rosati i Magda Gessler Magda Gessler dogryzała Rosati na Instagramie. Aktorka komentuje jej zachowanie. Nie kryje niechęci
 • ubrania w stylu magdy gessler Modne ubrania na zimę w stylu Magdy Gessler: ona wie, jak stworzyć niebanalne stylizacje!
Komentarze (86)
Magda Gessler wypoczywa z rodziną na Sycylii. Tam szaleje wulkan! Internauci: To nie jest piękny widok, tylko tragedia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kollo

  Oceniono 22 razy 18

  Nie przesadzajmy. Każdy z nas zrobiłby takie samo zdjęcie gdyby tam był. Zresztą Etna dymi cały czas i ja też mam podobne zdjęcia sprzed lat.

 • al48

  Oceniono 25 razy 15

  Wszystko u niej przesadzone i brzydkie , ubranie ,makijaż, włosy , tusza .

 • Gość: prawda

  Oceniono 21 razy 13

  Nie pokazujcie więcej tej oszustki która ma morde jak klapa od klozetu ! Jest paskudna !

 • wiarus25

  Oceniono 14 razy 10

  Dla świniopasów z pisiego folwarku wszystko jest tragedią. Czas pozbyć się to szambo z kraju.

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 9

  Pytanie podstawowe: długi oddane ? W restauracjach wszystko w porządku, pracownicy mają pensję i są dobrze traktowani ? Oto są pytania ! A nie jakiś tam wulkan. Zanim pójdzie się mądrzyć do TV powinna posprzątać swoje podwórko.

 • Gość: Cala rodzina to oszołomy i dno

  Oceniono 9 razy 7

  Cała rodzina to oszołomy i dno

 • agnrodis

  Oceniono 9 razy 7

  Przykro na nia patrzec, jest obrzydliwa, ofluzna!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX