Cameron Diaz spodziewa się pierwszego dziecka? Zagraniczne tabloidy nie mają wątpliwości. To dlatego gwiazda zakończyła karierę?

Zagraniczne media po raz kolejny donoszą o ciąży Cameron Diaz. Tym razem plotki o błogosławionym stanie gwiazdy wydają się być jednak prawdopodobne.

Mało kto pamięta o tym, że Cameron Diaz zaczynała karierę jako modelka. W latach 90. płynnie zmieniła branżę na aktorstwo. Przez wiele lat była zaliczana do grona największych gwiazd Hollywood. Tym bardziej wielkim zaskoczeniem było jej zakończenie kariery, o którym poinformowała wiosną tego roku.

Niektórzy zaczęli wtedy spekulować, że aktorka i jej mąż Benji Madden planują powiększyć rodzinę. Para pobrała się w 2015 roku, jednak do tej pory nie doczekali się jeszcze dzieci.

Cameron Diaz jest w ciąży?!

Jak donosi amerykański magazyn "Star", to ma się niebawem zmienić. Według tabloidu Cameron Diaz jest w ciąży, a jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat po nowym roku. Informatorzy donoszą, że rodzice są już przygotowani na narodziny ich potomka - zdążyli przygotować całą wyprawkę dla malucha.

Domniemani przyszli rodzice wciąż nie odnieśli się do tych plotek. Pamiętajmy o tym, że w ostatnich latach zagraniczne media wielokrotnie insynuowały, jakoby była modelka spodziewała się dziecka. Tym razem wydaje się to jednak bardziej prawdopodobne, właśnie ze względu na jej wycofanie się z show-biznesu. Czyżby Cameron Diaz chciała wychować swoje dziecko z dala od Hollywood?

Więcej o:
Komentarze (21)
Cameron Diaz spodziewa się pierwszego dziecka - tak twierdzi jeden z tabloidów. To dlatego gwiazda zakończyła karierę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: evx

  Oceniono 16 razy 8

  Będzie świadomą mamą z mężem a nie wpadkową porzuconą samotną młodą mamusią jak nasze celebrytki żalące się na samotne macierzyństwo w gazetach

 • warszawa34

  Oceniono 4 razy 4

  Ale komentarze, ludzie, opamiętajcie się! Zrobiła karierę, ma pieniądze, ma faceta, z którym chce mieć dzieci. Nie obotoksowana, normalna kobieta, która chce mieć dzieci, nie będące dodatkiem do życia. Czy normalność wywołuje taki hejt? Od kiedy?

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 2

  to już dawny news, nie macie najnowszej nowinki- Quabonafide zostawił Natalkę

 • wycietytoja

  Oceniono 3 razy 1

  Podobna troche do Begowskiego.

 • Oceniono 11 razy 1

  46 lat widocznie jakaś imprezowa wpadka ponieważ nie wierzę żeby nie stać ją było na kondomy

 • Oceniono 2 razy 0

  Godzina prawie 4:30 na 6:00 do pracy Szukam pogody oraz informacji o pracujących punktach sklepowych w niedzielę a tu nic panie UZ

 • yosemitesam

  Oceniono 5 razy -1

  No nie wiem jak ja sie dzisiaj wysram. No nie wiem...

 • Gość: PIKO

  Oceniono 2 razy -2

  STARA BABA ZGLUPIALA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX