Chodakowska pochwaliła się zdjęciem ze Świąt, a fanki się oburzyły "Instalukier jest niezdrowy". Wytłumaczyła się, ale ta odpowiedź ją pogrążyła

Jedna z internautek przyczepiła się do domowego stroju Ewy Chodakowskiej. Trenerka postanowiła odpowiedzieć "fance", jednak w komentarzu tym reszta komentujących wyczuwa kłamstwo.

Ewa Chodakowska na bieżąco zdawała na Instagramie relację ze Świąt Bożego Narodzenia. Na jednym ze zdjęć trenerka pozuje ze swoim mężem Lefterisem Kavoukisem. Przytuleni cieszą się chwilą "przy kominku".

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcia ze Świąt Bożego Narodzenia

Cały rok czekam na Święta... bez cienia przesady. Jak mały dzieciak ekscytuję się już od września myśląc: "AAAAA!! JUŻ ZA CHWILE ŚWIĘTA!". To jedyny okres w roku, kiedy moja CAŁA, ale to CALUTKA rodzina - rodzice, dwie siostry i brat, ze swoimi połówkami i dziećmi - łącznie 15 osób - spędzamy ze sobą czas. Ogrom miłości... tysiące przytulanek... miliony ciepłych słów... masa wspomnień.. A wszystko od serca - zaczęła Chodakowska.
Chrystus się rodzi, a my czujemy Jego błogosławieństwo! Mogę nie mieć NIC! Ale mając RODZINĘ, spędzając z najbliższymi czas, bez udawanej życzliwości, czuję, że MAM WSZYSTKO! - dodała.

Niektórzy zwrócili uwagę na jej strój.

Ha ha ha. Ewa czekasz na Święta w czapce i rękawiczkach na podłodze? Ludzie! Instalukier jest tak samo niezdrowy - zarzuciła trenerce fanka.

Komentarz na profilu Ewy ChodakowskiejKomentarz na profilu Ewy Chodakowskiej Screen / Instagram / Ewa Chodakowska

Chodakowska na powyższy komentarz nie pozostała obojętna. Postanowiła się wytłumaczyć.

Minutę wcześniej weszłam do domu. Usiadłam przy kominku się zagrzać z mężem. Moja Sisi złapała za telefon i cyknęła fotkę na spontanie (mój mąż tak nie pozuje... Nie cierpi zdjęć). Uważasz ze wszyscy kłamią? Powiem Ci świętą prawdę. KAŻDY SĄDZI WEDŁUG SIEBIE. Ludzie przestaną kłamać, zaraz kiedy Ty sama przestaniesz - odpowiedź.

Odpowiedź Ewy ChodakowskiejOdpowiedź Ewy Chodakowskiej Screen / Instagram / Ewa Chodakowska

Może ta odpowiedź miałaby sens, gdyby nie to, że kominek nie jest nawet rozpalony! Internauci od razu wyłapali koloryzowanie faktów. 

Komentarz na Instagramie Ewy ChodakowskiejKomentarz na Instagramie Ewy Chodakowskiej Screen / Instagram / Ewa Chodakowska

Nasuwa się więc pytanie... I po co to wszystko? Nie ma nic złego w tym, że Ewa ma na sobie czapkę czy rękawiczki. Ma prawo robić i zakładać to, co chce. Instagram przeładowany jest "podkoloryzowanymi" fotografiami, ale tak samo jak pozowanie do zdjęć - jest to zupełnie normalne. Po co się tłumaczyć się, kłamiąc?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (43)
Ewa Chodakowska pochwaliła się zdjęciem ze Świąt. "Instalukier jest tak samo zły". Wytłumaczyła się, ale ta odpowiedź tylko ją pogrążyła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ikka7

  Oceniono 46 razy 46

  Ja najpierw zdejmuję rękawiczki a później kurtkę ale może ja dziwna jestem 🤔

 • Gość: Osa

  Oceniono 29 razy 25

  Ehh ten zakłamany świat! Wszystko na pokaz, brrrrr

 • azalka12

  Oceniono 30 razy 24

  Ona zawsze atakuje, jest pelna agresji. Stale ten sam sposob - 'sadzisz podlug siebie'.

 • Gość: rob

  Oceniono 18 razy 16

  Ogrzać się przy kominku, w którym nie płonie ogień ? hmmm ekologicznie !

 • Gość: Dzidka

  Oceniono 20 razy 16

  Kochani, gdyby jnie Wy. Ta Pani nie mialaby dla kogo tej szopki robic. Klopot dodatkowy w tym, ze tymi podtani udawadnia Wam, ze jestescie ograniczeni i tego wlasnie potrzebujecie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  Ta informacja zmieniła moje życie. Czasami zastanawiam się czy te ,,fanki" Chodakowskiej czy Lewandowskiej nke mają większych problemów niż wyłapywanie takich afer? Jadą po tych znienawidzonych influacerkach czy jak to się nazywa, nie zauważając,że same się ośmieszają.

 • mcguirre

  Oceniono 12 razy 12

  A ten człowiek to zemdlał czy zasnął ?

 • Gość: le Ming

  Oceniono 10 razy 10

  Najpierw zdjąć czapkę, kurtkę czy rękawiczki? Usiąść na podłodze przy choince, czy na krześle? napalić w kominku, czy nie napalić? Problemy Pierwszego Świata...

 • calber

  Oceniono 8 razy 8

  Próbowałem sobie wyobrazić, jak Chodakowska myśli "AAAAA!!" Chyba, mi się nie udało...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX