Anna Lewandowska odnosi się do plotek o ciąży. "To prywatna sprawa". Czujemy tu zgrzyt

Anna Lewandowska ma dość plotek o swojej rzekomej ciąży i stanowczo je ucina. "Dajmy spokój, to jest bardzo prywatna rzecz".

Plotki o ciąży Anny Lewandowskiej pojawiły się, gdy trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie z imprezy gwiazdkowej Bayernu Monachium. Luźna sukienka ułożyła się tak niefortunnie, że fani dopatrzyli się ciążowego brzucha. Choć "Lewa" od razu ucięła te spekulacje, plotki zaczęły żyć swoim życiem. Internauci pod kolejnymi zdjęciami zadawali jej to samo pytanie: czy Klara doczeka się rodzeństwa?

Anna Lewandowska ma dość plotek

Anna Lewandowska jest już wyraźnie poirytowana plotkami i dała temu wyraz w rozmowie z Party.pl:

Generalnie nigdy nie odnoszę się do plotek, ale słuchajcie, NIE. Dajmy spokój, to jest bardzo prywatna rzecz. Zarówno przy pierwszej ciąży jak i przy kolejnej - bo teraz nie jestem - będę prosiła, żeby jednak prywatność w jakimś stopniu zachować. Wiadomo, że jesteśmy osobami publicznymi i nie da się do końca tego zrobić i wiemy, zgodziliśmy się na to i akceptujemy to, ale to jest bardzo prywatna sprawa.

Anna Lewandowska rzadko z taką stanowczością reaguje na medialne doniesienia. Trzeba jednak przyznać, że jak na tak "bardzo prywatną sprawę" o swojej pierwszej ciąży pisała na blogu i Instagramie całkiem sporo.

Mało tego, opracowała cały program treningowy dla kobiet w stanie błogosławionym "Healthy Mom by Ann" oraz napisała "Poradnik zdrowej mamy". Na okładkach pozuje oczywiście w zaawansowanej ciąży, więc nie wiemy, jak Ania definiuje słowo "prywatność", ale chyba inaczej niż my.

WJ

Więcej o:
Komentarze (52)
Anna Lewandowska o ciąży. "Generalnie nigdy nie odnoszę się do plotek, ale...". Czujemy tu zgrzyt
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aaa

  Oceniono 33 razy 29

  Niech ona zniknie chociaż w święta! DZIEWCZYNO DAJ NAM ODETCHNĄĆ OD TWOICH „mądrości” CHOCIAŻ NA TYDZIEŃ!!! Anka jest dla mnie na równi z Filipem Chajzerem i Wendzikowską. Podium żenady Polskiego show biznesu. Mam tylko delmat kto jest na którym miejscu. Jednak te osoby to ewidentna czołówka żenady.

 • Gość: Eryka

  Oceniono 14 razy 14

  Lewandowska ceni sobie prywatność? Hahaha chyba pekne że smiechu..Lewandowska i jej pantoflarz mezus nie mam ze w szczegółach opisywała i opowiadali o przebiegu porodu niemal że całemu światu Opowiadali jakie niemocy czuli Roberto tak był wyczerpany porodem Anki ze aż do dziś czuję niemoc.A Lewandowska zapomniała jak Lewy robił z siebie błazna pajaca włączając sobie piłkę pod koszulka i z p aluchem w buzi na oczach miliona ludzi jakby tylko jedyna Lewandowska była w ciąży i rodziła. Sami sprzedają swoją prywatnosc nawet intymna a mają pretensje do całego świata.Nawet w Święta Bożego Narodzenia nie dadzą od siebie odpocząć Wstyd uszanowali by te dni swiateczne

 • Gość: 34m2

  Oceniono 16 razy 14

  do pozygania

 • Gość: Joanna

  Oceniono 16 razy 14

  Brak słów!!!!!!!

 • Gość: amp

  Oceniono 14 razy 12

  calkiem jej odpyerdala

 • farcry3

  Oceniono 12 razy 10

  Z zapartym stolcem czekam na kolejne info o Lewandowskich.

 • Gość: Oliole

  Oceniono 12 razy 8

  W życiu nie ma większej hipokrytki od Lewandowskiej. Bez niego nie byłaby tym kim teraz jest Wybiła się na kasie i nazwisku męża i dzięki niemu to ma .W naszym kraju są bardziej wykształcone maja lepszy poziom sporcmenki Sa bardziej wyksztalcone trenerki fitness i maja figury do pozazdroszczenia.Lewa dobrze musiala podsypac zeby sie nia zainteresowali.Dla mnie zawsze bedzie tylko zona Lewandowskiego

 • dank-a11

  Oceniono 9 razy 7

  Lewa, daj juz spokoj z tymi Twoimi madrosciami. Kon jaki jest, kazdy widzi.

 • Gość: Ol

  Oceniono 11 razy 7

  Pudel, plotek i cała reszta... Serio ręce opadają jak można być takimi idiotami, jak można pracować w takim gó...e.. tam to chyba pracuje jakas patologia po podstawówce...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX