Kate i Meghan tylko udawały pogodzone. Obie dostały wytyczne od królowej. "To było dziwne i mało komfortowe"

Księżna Kate i Meghan Markle przed świąteczną mszą robiły wszystko, żeby rozwiać plotki o konflikcie. Jak się okazuje, nie była to ich dobra wola. Dostały wyraźny nakaz od królowej.

Uśmiechnięte, zadowolone, bez śladów negatywnych emocji na twarzy - tak księżna Kate i Meghan Markle prezentują się na najnowszych zdjęciach wykonanych im w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Tym samym zadają kłam krążącym od miesięcy plotkom o ich wzajemnej niechęci. Przynajmniej się starają, bo ponoć takie dostały polecenie od królowej już mocno poirytowanej ich niekończącym się konfliktem - donosi "The Sun".

Królowa Elżbieta stawia sprawę jasno

O naprawieniu stosunków między księżnymi miały świadczyć ich doskonałe nastroje, a także pełne serdeczności gesty, takie jak ten, kiedy Meghan dotyka pleców Kate:

Księżna Kate, księżna MeghanKsiężna Kate, księżna Meghan Instagram.com/at.home.with.harriet/

Jednak to ponoć tylko pozory. Królowa Elżbieta uznała bowiem, że święta to doskonały moment, żeby uciąć plotki o konflikcie księżnych.

Królowa i książę Karol zdecydowali, że należy zakończyć konflikt bez konieczności publicznego udzielania komentarza - uznali, że święta to idealny moment, by zjednoczyć rodzinę. To oznaczało, że cała czwórka (książęta William i Harry z żonami - przyp. red) miała iść do kościoła razem, podobnie jak rok temu. I owszem, to było dziwne i mało komfortowe, zważywszy na to, co działo się w mediach przez ostatnie dwanaście miesięcy. Ale alternatywne rozwiązania nie były brane pod uwagę - donosi "The Sun".

Czy to dobry sposób na uciszenie plotek? Pewnie tak, ale raczej nie na długo.

WJ

Więcej o:
Komentarze (77)
Kate i Meghan zażegnały konflikt? Niech Was pozory nie zwiodą. Obie dostały wytyczne od królowej. "To było dziwne i mało komfortowe"
Zaloguj się
 • Gość: :)

  Oceniono 43 razy 37

  A dziennikarz The Sun stał pod drzwiami i podsłuchiwał jak Królowa i Karol dają dziewczynom wytyczne jak się mają zachowywać. 100 % potwierdzone info!

 • kzlis

  Oceniono 23 razy 23

  królowa i tak wygląda najlepiej

 • Gość: koko

  Oceniono 12 razy 12

  Taaak , dziennikarz The Sun stał pod drzwiami a redaktor z Plotka robił notatki:)

 • Gość: Chrząszcz ze Szczebrzeszyna

  Oceniono 12 razy 10

  Tak, to bardzo ciekawe, ale chciałbym przypomnieć, że ja przez cały czas brzmię w trzcinie, a plotek o mnie milczy, zupełnie nic, "ani dudu"... Ładnie to tak ?

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 10

  no cóż..a co innego miał napisać "The Sun" który od jakiegoś czasu nakręca plotki na temat rzekomego konfliktu?

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 10

  Bzdury,dziewczyny się lubią a prasa musi o czymś pisać.Natomiast królowa Elżbieta prezentuje się zjawiskowo! dużo zdrówka życzę.

 • Gość: Xxx

  Oceniono 9 razy 9

  Głupoty, głupoty, głupoty. Skończcie z tym bo to juz nudne.

 • Gość: Sss

  Oceniono 10 razy 8

  Nikt nie wie, jakie sa relacje pomiędzy Kate i Meghan.

 • aalliiccee

  Oceniono 15 razy 7

  obydwie takie młode stare. Gdyby wyszły za zwykłych, bogatych facetów to byłyby teraz wysportowanymi, fajnie ubranymi młodymi kobietami. Bez tych głupich toczków na głowie i spódnic za kolano.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX