Meghan Markle i księżna Kate na świątecznej mszy. Ich najnowsze zdjęcia rzuciły na ich konflikt nowe światło

Meghan Markle i księżna Kate mają konflikt? Ich najnowsze wspólne zdjęcia zdają się temu zaprzeczać.

Media nieustannie rozpisują się na temat konfliktu Meghan Markle z księżną Kate. Ponoć ukochana Harry'ego próbuje dyrygować innymi i podporządkowywać wszystkich sobie, co nie podoba się Middleton. Jakby tego było mało, księżne mają zupełnie inne charaktery i między nimi niejednokrotnie miało dojść do spięć.

Meghan Markle i księżna Kate mają konflikt?

Głośno spekuluje się, że Meghan i Kate pokłóciły się przed ślubem tej pierwszej, dokładnie podczas przymiarek kreacji małej Charlotte. Ponoć Markle powiedziała szwagierce coś, co doprowadziło tamtą do łez.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, od czego zaczął się konflikt Meghan i Kate. Pokłóciły się przez Charlotte. Zaskakujące doniesienia mediów

Jak jest naprawdę? To chyba wie tylko sama rodzina królewska. Jednak trzeba przyznać, że najnowsze zdjęcia księżnych zaskakują.

Meghan Markle i księżna Kate w drodze na świąteczną mszę

25 grudnia obie panie w towarzystwie swoich mężów zostały przyłapane przez fotoreporterów w drodze na uroczystą mszę w kościele św. Marii Magdaleny w hrabstwie Norfolk, gdzie święta co roku spędza królowa Elżbieta.

Meghan Markle i księżna Kate razem. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Szły razem ramię w ramię, wzajemnie się uśmiechając i gawędząc. Pozostaje więc pytanie... Gdzie ten konflikt? Chyba że panie robią dobrą minę do złej gry? Co myślicie?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (52)
Meghan Markle i księżna Kate na świątecznej mszy. Najnowsze zdjęcia mówią wszystko o ich relacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Jakby Plotek jeszcze potrafił wytłumaczyć mi, conto znaczy uśmiechać się wzajemnie, to byłby to najlepszy prezent gwiazdkowy, jaki dostałam w życiu.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 12 razy 10

  red. [M.M.] księżne Meghan i Kate, bo obydwie mają tytuły książęce, ale trwa to codzienne plotkowe dyskryminowanie jednej z nich i pozbawianie tytułu M.M.

 • student_zebrak

  Oceniono 11 razy 7

  Myslimy, ze szczujecie, ze liczycie na klikanie pojebow. Nikt tyle nie pisze o rzekomym konflikcie, co wy.
  Kto wam za to placi?

 • mikroolbrzym

  Oceniono 10 razy 6

  myślimy, że konflikt został wymyślony, żeby media jak wy miały codziennie o czym pisać.

 • Gość: RB.

  Oceniono 10 razy 6

  Brzydze się takim obmawianiem, jak można w ten sposób jak która wygląda. Stań przy lusterku i przypatrz się na siebie czy u Ciebie wszystko w porządku.

 • Gość: tomcio

  Oceniono 9 razy 5

  Dlaczego Plotek zawsze w tego typu artykułach informacjach czy wreszcie plotkach różnicuje dyskryminuje nie traktuje wymienianych w nich osób zgodnie z ich tytułem, stanem, statusem społecznym czy zawodowym jak w tym przypadku "Meghan Markle i księżna Kate Middleton" (Meghan też posiada tytuł księżnej) czy jak niedawno na naszym podwórku "Rosati kontra żona Olbrychskiego". Jeżeli już to "Córka Rosatiego ...." albo "....Demska-Olbrychska".

 • tarbozaur, Megalodon

  Oceniono 13 razy 5

  Według mnie księżna Kate lekko przesada musi papugować naszą Betty w kontekście noszenia broszek?

 • Gość: KL

  Oceniono 7 razy 5

  co za dno...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX