Gwiazdy składają życzenia świąteczne. Nago, na bogato i w głupawych swetrach

Dziś Wigilia, więc i gwiazdy składają wszystkim życzenia świąteczne. Każdy robi to na swój sposób, a niektórzy korzystają, że mogą się przy tej okazji pokazać.

Życzenia świąteczne to nieodłączny element świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdy i celebryci również składają je nam, "zwykłym śmiertelnikom". Każdy robi to po swojemu - jedni pokazują, jak ubierają choinki, inni pokazują nagie piersi, a jeszcze inni zakładają świąteczne swetry i cieszą się świąteczną atmosferą.

Gwiazdy składają życzenia świąteczne

Siostry Godlewskie składają życzenia internautom, którzy byli w tym roku "bardzo niegrzeczni". O dziwo są nawet całkiem ubrane, co rzadko im się zdarza ostatnio:

 

Na szczęście tym razem nie zaśpiewały (zrobiły to w zeszłym tygodniu), więc możemy tylko wysłuchać, co mają do powiedzenia. A jeśli naprawdę bardzo chcecie, żeby również dla was wydały jakieś dźwięki śpiewo-podobne, to koniecznie sprawdźcie, jak wykonały kolędę "Jezus Malusieńki".

Nie tylko "słynne" siostry Godlewskie składają życzenia. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku życzy też Magdalena Godlewska, kolejna z sióstr. Ale przy okazji odnosi się do tego, co się naokoło pozostałych pań dzieje i informuje, że nie ma wpływu na ich życie:

Anna Mucha zamieniła się miejscami z siostrami Godlewskimi i tym razem to ona pozuje w negliżu, składając internautom życzenia świąteczne. Najlepszym komentarzem do tego zdjęcia jest reklama balonów sylwestrowych jednej z firm, która postanowiła pod fotografią Anny Muchy zaprezentować swoją ofertę - "Serdecznie zapraszamy do zakupu balonów sylwestrowych".

Ola Ciupa też uznała, że najlepiej jest życzyć wesołych świąt prezentując wszystkim swoje wdzięki i walory. Dodała też dopisek: "All I want for Christmas is YOU", czyli "Wszystko, czego pragnę na Święta, to TY":

Julia Wieniawa korzysta ze sławy i nie tylko składa życzenia świąteczne, ale też i reklamuje perfumy - kiedy, jak nie dzisiaj? A że ostatnio jest o niej dość głośno, to i zasięg reklamy będzie lepszy. Choć wygląda mało świątecznie jak na święta Bożego Narodzenia, to i tak wierzymy, że jej życzenia są szczere!

Tomasz Ciachorowski zapozował do zdjęcia w najgłupszym swetrze świątecznym, jaki widzieliśmy od dłuższego czasu. I składa wszystkim życzenia świąteczne: bez pośpiechu, awantur i całej tej świątecznej gorączki.

Aleksandra Domańska ubierała choinkę razem ze swoim ukochanym, którym był kartonowy Ryan Gosling. Jak wyszło? Naprawdę całkiem śmiesznie, choć Gosling był nieszczególnie pomocny.

A Edyta Górniak? Jak to ona, na bogato, w saniach, w białym futrze i z naprawdę bardzo długimi życzeniami. Wiadomo, diwa nie zamknie się we "wszystkiego najlepszego".

Ciekawe plany na święta ma Kuba Wojewódzki. Czyżbyśmy szykowali się na polskie royal pregnancy?

A czego wy życzycie gwiazdom?

Więcej o:
Komentarze (8)
Gwiazdy składają życzenia świąteczne. Nago, na bogato i w głupich swetrach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Evi

  Oceniono 8 razy 2

  Prawda jest taka,że tkzw.ludzie kultury...od KULTURY są całe lata świetlne...Nie każdy potrafi zachować...Boże Narodzenie,to nie powód do głupich żartów...To URODZINY JEZUSA...jeżeli nie wszyscy w Niego wierzą,to niech uszanują tych,co WIERZĄ!Wesołych,spokojnych,radosnych Świąt Bożego Narodzenia :):):):)

 • jaskozieloneucho

  Oceniono 1 raz 1

  Kuba Wojewodzki: #marrychristmas . Nie pisz po angielsku jak nie umiesz. Marycha na christmas. Zenada. Merry Christmas.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  PALANTY .

 • Gość: Wera

  0

  Jakie gwiazdy, takie zyczenia...

 • Gość: Ela M

  0

  Pocztówka z Edytą Górniak śliczna ( taka w starym stylu) Dzięki niej przypomniało mi się dzieciństwo i cała sterta życzeń z takimi właśnie kartami Wieniawa wydaje mi się troszkę drażniąca, ale dziś jest ok ( chyba ją polubię 🎄)

 • Gość: Betii

  0

  Haha Godlewskie sprawdzcie w bibli te 10 przykazan bo glupoty gadacie!!! A niech kazdy katolik sprawdzi !!!

 • Gość: Gwiazda duzego formata!!!

  Oceniono 2 razy 0

  Gwiazdy????
  Jakie wioski takie z nich pochodzą "gwiazdy"....
  No comments...

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Piękny czas...urodziny Jezusa...Święta rodziny,święta MIŁOŚCIŻyczę wszystkim czytelnikom Pudelka i Redakcji ....i Trolom...i Hejterom...Błogosławieństwa Dzieciątka Jezus...niech to będzie piękny,niezapomniany czas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX