Michał Szpak poniżony przez księdza. Duchowny nie chciał dopuścić go do Komunii. Kuriozalny powód

Michał Szpak wyróżnia się na tle innych artystów. Jak się okazuje, oryginalny wizerunek sprawiał mu problemy już od dziecka. Piosenkarz wyznał niedawno, że był piętnowany przez księży.

Piosenkarz przez całe życie musiał borykać się z krytyką i niezrozumieniem otoczenia. Michał Szpak od zawsze wyróżniał się krzykliwymi kreacjami, makijażem i długimi włosami. Artysta wielokrotnie wspominał, że w związku z tym często był zaczepiany i wyzwany przez agresywne osoby. Na szczęście nigdy się nie poddał i konsekwentnie dążył do bycia gwiazdą. Choć dziś fani go kochają, jego dzieciństwo nie było zbyt kolorowe. Ostatnio udzielił wywiadu, w którym opowiedział o przykrej sytuacji z księdzem.

Michał Szpak wyśmiany przez księdza

Piosenkarz nie ma najlepszego zdania o Kościele. Nic dziwnego, kiedy Michał Szpak przystępował do Pierwszej Komunii Świętej, padł ofiarą szykan ze strony księdza. Duchowny zagroził, że jeśli chłopiec nie zetnie loczka, nie będzie mógł przystąpić do sakramentu.

Dość traumatyczne mam przeżycia związane z Kościołem z racji tego, że w momencie kiedy brałem Pierwszą Komunię, to miałem krótkie włosy i takiego loczka opuszczonego do pasa. Ksiądz powiedział, że nie dopuści mnie do komunii, jeśli tego nie zetnę. Na szczęście nad tym wszystkim czuwała moja mama, ale dla mnie to było traumatyczne przeżycie, że jednak gdzieś tam to społeczeństwo nasze jest piętnowane przez ludzi, którzy w ogóle nie powinni oceniać - powiedział wokalista w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Niestety, podobnych sytuacji było więcej w życiu Michała. Kiedy już jako dorosła osoba występował w kościele, został publicznie nazwany satanistą. Wszystko przez pewien tatuaż, który ma dla Szpaka szczególne znaczenie.

Druga sytuacja była dla mnie przedziwną sytuacją. Śpiewałem kolędy w kościele, w katedrze i ksiądz powiedział, że jestem satanistą, bo mam wytatuowany krzyż do góry nogami, gdzie nie miał świadomości, jakie ten krzyż ma dla mnie znaczenie.

Miejmy nadzieję, że podobnych sytuacji więcej nie doświadczy.

AD

Więcej o:
Komentarze (72)
Michał Szpak poniżony przez księdza. Duchowny nie chciał dopuścić go do Pierwszej Komunii Świętej. Kuriozalny powód!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kler powinien zostać zdelegalizowany

  Oceniono 41 razy 25

  Polski kler jest najgorszy w Europie. Dlatego darujcie sobie informacje na temat tego towarzystwa. Niech wpierw pokażą światu ilu zboczeńców znajduje się w ich szeregach. Do tego czasu nie wiadomo kto jest kim w tym towarzystwie, dlatego można obawiać się każdego i nie dopuszczać własnych dzieci do jakichkolwiek kontaktów z tą hołotą w sutannach.

 • Gość: PUELLA

  Oceniono 27 razy 15

  CZĘŚĆ KLERU TO LUDZIE ZAGUBIENI A CZĘŚC TO ZUPEŁNI DEGENERACI.

  NIE WIADOMO JAK DUŻE SA OBIE GRUPY, POZOSTAJĄ BISKUUPI, KTÓRZY ŻERUJA NA PIERWSZYCH I STARAJĄ SIĘ CHRONIĆ DRUGICH - A CZASEM SĄ SAMI IM PODOBNI.

 • dodosdontquack

  Oceniono 25 razy 13

  Szpak juz zrobil wiecej dobrego w swoim zyciu dla mlodziezy niz te zakapiory w sutannach.

 • Gość: antykler

  Oceniono 32 razy 12

  Kler to bagno

 • Gość: JXIII

  Oceniono 37 razy 9

  Jeśli chodzi o włosy, to można się dogadać lub ewentualnie skrócić. Odwrócony krzyż zaś rzeczywiście jest symbolem satanizmu, tylko czy aby napewno pan Michał posiada takowy?
  Jeśli tak jest, to ksiądz miał rację. A panu Szpakowi bardzo się dziwię, że daje się wmanewrować w tą całą "wojenkę"No cóż kasa potrzebna, a talent średni.

 • Gość: uuu

  Oceniono 19 razy 9

  Bog jest wszedzie , wiara jest najwazniejsza a kosciol i jego przedstawiciele - ksieza to najgorsza ludzka postac. Najwieksza partia. Nie przejmuj sie mlodziencze mozna sie modlic wszedzie o kazdej porze a kosciol jak sie nie zmieni to niestety duzo wiernych odejdzie gdyz sa obludni.

 • Gość: dawid810909

  Oceniono 8 razy 6

  Człowieku zrozum, że odwrócony krzyż jest znakiem satanistycznym niezależnie od tego jakie ma dla Ciebie znaczenie. To tak jak ze swastyką w Europie, jest ona znakiem nazistowskim i nikogo nie interesuje że dla Ciebie akurat jest ona znakiem z hinduizmu.

 • Gość: c-a

  Oceniono 45 razy 5

  Poniżony , ale w jaki sposób ? I Komunia Św. to wydarzenie szczególne dla dziecka i rodziny chrześcijańskiej . I jak na wydarzenie szczególne , obowiązują po prostu szczególne zasady . Tak jak w gumiakach nie pójdziesz np. na bal , tak dowolnie wyfryzowany nie pójdziesz na tę uroczystość . Tak samo śpiewanie kolęd . Jak demonstrujesz niewiarę to po je co śpiewasz ??? Jakaś schizofrenia opanowała tego piosenkarza .

 • Gość: objawienie

  Oceniono 6 razy 4

  Nie pojmuję po jakiego grzyba pchał się do księdza i kościoła, na cholerę się ludzie tam pchają, płacą, słuchają, normalnie jak po praniu mózgu. Owce muszą mieć kogoś kto ich bije rózgą po łebach?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX