Dorota Gardias drugi raz okradziona. Złodzieje splądrowali jej dom!

Dorota Gardias nie zaliczy tegorocznych świąt do udanych. Prezenterka padła po raz kolejny ofiarą złodziei, którzy splądrowali jej dom.

O zdarzeniu poinformował na Facebooku Krzysztof Sawicki. Obecny partner Doroty Gardias opublikował emocjonalny wpis, w którym opisał przykrą sytuację. Umieścił również zdjęcie z domowego monitoringu, na którym widać bandytów. Mężczyzna zapewnił również, że znajdzie ich przed policją.

Wczoraj po godzinie 20, w Powsinie miało miejsce włamanie. Trzech drani weszło, splądrowało, zniszczyło i okradło mój dom. Uderzyli w święte miejsce moje i mojej rodziny. Panowie - bardzo źle trafiliście. Znajdę was przed policją, to tylko kwestia czasu.

Za pomoc w odnalezieniu sprawców Sawicki przewidział nagrodę. Jednocześnie dodał, że w czasie włamania w domu na szczęście nikogo nie było. Sprawą zajmuje się już policja i CBŚP.

Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. W domu nikogo nie było na szczęście. Wracam do Polski. Nie jestem w stanie odebrać wszystkich telefonów. Jak tylko będę wiedział więcej, dam znać. Nagranie ma już policja i ĆBŚP.

Krzysztof Sawicki poinformował o kradzieży w swoim domuKrzysztof Sawicki poinformował o kradzieży w swoim domu Facebook

Krzysztof SawickiKrzysztof Sawicki Facebook

Dorota Gardias po raz kolejny okradziona

Trzy lata temu pogodynka zaczęła się spotykać z Krzysztofem Sawickim. Para wprowadziła się do wartej 2,5 mln zł willi w Wilanowie. Niestety, idylla nie trwała zbyt długo. Po kilku miesiącach posiadłość została okradziona. Złodzieje ukradli m.in. drogą biżuterię Doroty Gardias. Gwiazda TVN bardzo przeżyła tę sytuację i przeprowadziła się do innego mieszkania.

Choć partner przekonywał ją, że dom jest już zabezpieczony i nic jej w nim nie grozi, prezenterka była nieugięta. Ostatecznie willa została sprzedana, a para wprowadziła się do nowej posiadłości, która też padła łupem przestępców.

AD

Więcej o:
Komentarze (30)
Dorota Gardias okradziona. Złodzieje splądrowali jej dom!
Zaloguj się
 • Gość: Brote Lepe

  Oceniono 17 razy 15

  "Jak mieszkają gwiazdy? #10 - Dorota Gardias" - program Jakóbiaka sprzed roku. Sporo aprzętu do wyniesienia zareklamowała wtedy. Przykro

 • Gość: Adam Leski

  Oceniono 13 razy 13

  "w domu na szczęście nikogo nie było" mówi właściciel. Oczywiście na szczęście dla złodziei. Złodziej nigdy nie wejdzie do domu którego pilnuje właściciel!

 • Gość: eliot

  Oceniono 10 razy 10

  niedawno czytałam gdzieś w prasie o włamaniu do Gardias i że teraz Gardias ma taki monitoring, ze się zabezpieczyła. Złodzieje chcieli udowodnić, że się nie zabezpieczyła i to może być jakiś porachunek, bo dziwne, ze okrafają tylko gardias

 • Gość: wstyd

  Oceniono 6 razy 6

  1. Dorota Gardias od 6 miesięcy nie jest już z p. Krzysztofem
  2. od pół roku nie mieszka w tym domu.
  bez kitu, weryfikujcie swoje njusy, bo przypał.

 • adam.gr

  Oceniono 8 razy 6

  o tym, że się kogoś szuka się milczy a robi... a tak: nie strasz nie strasz bo się zesrasz....

 • Gość: ezra

  Oceniono 4 razy 4

  Ja nie mam zbuka,Instagrama, Twittera i nawet naszej klasy .prowadzę niezle życie i nigdy do głowy by mi nie przyszło pokazywać w sieci cokolwiek by dotyczyło mnie ,mojej rodziny .nie interesują mnie inni ludzie jak żyją, co jedzą i z kim aktualnie coitus.przestancie komentować i kupować kolorowe plotkarskie tabloidy a żywot wielu tzw. celebrytów zejdzie do właściwego poziomu.szkoda życia na takie bzdury

 • Gość: aaa

  Oceniono 4 razy 4

  dziwna sprawa, to może być ta sama szajka. I to moze miec jakiś dziwny motyw

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Jakoś jak była z j bym partnerem to takich problemów nie miała ... nie chce oskarżać ale może trzeba szukać wśród najbliższych 😒

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Jej dzyndzel sporo przyjął fagasów słyszałem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX