Rosati odpowiedziała na ostry atak ze strony żony Olbrychskiego. Zacytowała wypowiedź Magdaleny Środy, sugerując... "ortopedyczne" korzyści

Od jakiegoś czasu Weronika Rosati prowadzi medialną wojnę z przyjaciółmi Roberta Śmigielskiego. Magda Gessler i Krystyna Demska-Olbrychska zaatakowały aktorkę, zarzucając jej rozpowszechnianie kłamstw. W jej obronie stanęła właśnie Magdalena Środa.

Kilka miesięcy temu Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim, ojcem jej rocznej córki. Kiedy Elizabeth obchodziła pierwsze urodziny, aktorka pochwaliła się na Instagramie prezentami, które podarowała dziewczynce. Ich wartość nie spodobała się Magdzie Gessler, która w ostrych słowach skrytykowała aktorkę. W trakcie wymiany zdań okazało się, że restauratorka przyjaźni się z byłym partnerem Weroniki.

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler dogryzała Rosati na Instagramie. Aktorka komentuje jej zachowanie. Nie kryje niechęci

Gwiazda TVN wydawała się stronnicza w tym sporze. Kiedy myśleliśmy już, że sprawa ucichła, głos zabrała Krystyna Demska-Olbrychska. Żona Daniela Olbrychskiego w obszernym wpisie na Facebooku wspominała pierwsze dni po narodzinach Elizabeth. Opisała też, że Rosati wypowiadała się wówczas o partnerze z zachwytem.

Po tych wyznaniach niespodziewanie Demska-Olbrychska zmieniła ton. Napisała wprost, że aktorka "wypowiedziała ostatnio wiele kłamliwych słów", które krzywdzą nie tylko ojca jej dziecka, lecz także jej córkę. Przyznała też, że nie rozumie, dlaczego media kreują ją na "skrzywdzoną Matkę Polkę".

ZOBACZ TEŻ:  Żona Olbrychskiego staje w obronie Roberta Śmigielskiego i pisze do Weroniki. "Bardzo chcesz być kimś podłym, prymitywnym"

Teraz czytam, że twoja ciąża była traumą. (...) Ludzie prymitywni nazywają takie zachowanie publicznym praniem brudów, inni, też prymitywni, brudy publicznie piorą. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy zaliczyć cię do tej grupy. Co to, to nie. Ale dlaczego, na Boga, sama z uporem wartym lepszej sprawy, bardzo chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami, kimś świadomie mówiącym nieprawdę - zwróciła się do Rosati.

Weronika Rosati odpowiedziała Krystynie Demskiej-Olbrychskiej

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać. Na facebookowym profilu Olbrychskiej pojawił się jej wpis, w którym oznajmiła przyjaciółce byłego partnera, że ostrym komentarzem narusza jej dobra osobiste. Weronika Rosati nie chce brać udziału w publicznej dyskusji na temat postu Olbrychskiej, dlatego przekazała sprawę prawnikowi.

Krystyno, myślę, że zostałaś bardzo wprowadzona w błąd. Twój krzywdzący i nieprawdziwy post narusza moje dobra osobiste. Nie chcę brać udziału w publicznej dyskusji na temat twojego postu i wyliczania prawd i nieprawd, dlatego przekazałam to już prawnikowi. Ps. może ja się zacznę zasłaniać przyjaciółmi, by publicznie pisali, co się działo tak naprawdę w tym domu i o Robercie jako człowieku, partnerze i jako ojcu. Może ty nie masz tak naprawdę świadomości? - pytała Rosati.

Magdalena Środa stanęła w obronie Weroniki Rosati

Niespodziewanie do dyskusji włączyła się Magdalena Środa, której wypowiedź na swoim Instagramie zacytowała Rosati. Znana feministka i etyczka stanęła po stronie Weroniki i napisała wprost, że brak kobiecej solidarności w tym sporze jest zatrważający.

Z zainteresowaniem obserwuję nierówną walkę Weroniki Rosatii z ojcem jej dziecka, słynnym ortopedą. To walka publiczna, prowadzona metodą nie wprost, którą zaliczyć można do gatunku metoo. Weronika Rosati czuje się pokrzywdzona, bo nie planowała samotnego macierzyństwa, domaga się więc praw do równego traktowania dla wszystkich samotnych matek, chce też publicznego napiętnowania byłego partnera, który, jak na znanego lekarza przystało, jest i bogiem i Casanovą w jednym.

W dalszej części Środa napisała, że aktorka walczy z podwójnymi standardami. Etyczka skrytykowała też Demską-Olbrychską za tak mocny list, w którym piętnuje Rosati. Nie obeszło się też bez złośliwości, w których zasugerowała, że żona Olbrychskiego broni Śmigielskiego, bo liczy na darmową pomoc ortopedyczną.

Weronika jest młoda i jeszcze tego nie rozumie. Starzejące się stawy to poważna rzecz a dobry ortopeda – jeszcze poważniejsza. Za opiekę nad stawami łatwo sprzedać i poczucie sprawiedliwości i zrozumienie dla krzywdy. Bo tak chyba należy tłumaczyć wielki atak celebrytek na aktorkę. Pani Demska-Olbrychska, wystosowała nawet w tej sprawie pełen oburzenia publiczny list, w którym potępia w czambuł aktorkę, nazywając jej akcję czymś "podłym i prymitywnym", a o dziarskim ortopedzie pisze, że jest "delikatnym gentelmenem" w dodatku "nieskazitelnie wychowanym".

Zgadzacie się z wypowiedzią Magdaleny Środy?

AD

Więcej o:
Komentarze (215)
Weronika Rosati odpowiedziała na ostry atak ze strony żony Olbrychskiego. Zacytowała wypowiedź Magdaleny Środy, sugerując... "ortopedyczne" korzyści
Zaloguj się
 • Gość: janka

  Oceniono 148 razy 112

  Weronika ma wielki żal do ukochanego, bo w trakcie ciąży dowiedziała się o kolejnej zakochanej i kolejnych dzieciach ortopedy, które mają przyjąć na świat w tym samym czasie co jej córeczka. Może niepotrzebnie udziela wywiadów, ale stare ciotki Gessler i żałosna Olbrychska niech zajmą się swoimi związkami, a nie krytykowaniem Werki i obroną dziecioroba. To jest jej życie i jej wielki żal do niego, bo jest kolejną oszukaną samotną matką wychowującą dziecko p. Casanovy.

 • Gość: Sarah

  Oceniono 117 razy 95

  Jak nie podzielam wielu poglądów pani Środy, to tu ma 100% rację. A ten ortopeda to palant.

 • Gość: Trakenka

  Oceniono 120 razy 82

  To co napisała p. Demska jest wredne i podłe. Nikt jej nie upoważniał do wtrącanua się do spraw p. Rosati!
  Samotne macieżyństwo jest wielką tragedią . Szkoda że p. Demska ma tak ograniczoną świadomość i empatię.
  Brawo dla p. Środy że podniosła tę kwestię.

 • Gość: gość

  Oceniono 74 razy 62

  Śmigielski jest po prostu seksoholikiem a to trzeba leczyć , i leczenie jest długotrwałe. Pan ortopeda bzyka co się rusza, i zdaniem niektórych dam jest" nieskazitelnie czysty ". Weronika też na to co ma zarobiła, i niech przestanie bidulka skarzyć się w tabloidach. Nie podobało się, gdy zakochany Adamczyk nosił ją na rękach do tego casanowy , tabloidy to pokazały, adamczyk byl wolny , ale weronika zawsze chce starych , dzieciatych pryków, więc niech już zamilczy.

 • Gość: Ad

  Oceniono 45 razy 41

  Nieskazitelny Śmigielski będzie sie musiał zająć kończynami wielu celebrytek zeby utrzymać to stado bachorow.

 • Gość: Babcia

  Oceniono 51 razy 39

  Ha ha bidule nie stać ich na zapłacenie za leczenie starych kości .Oni przecież nie mają co włożyć do gara a co dopiero się leczyć

 • Gość: Magda

  Oceniono 65 razy 37

  Środa jak zwykle jest ZAJE...STA:-)
  A obie starsze panie po prostu chcą sobie nabić klikań na insta.
  Gessler próbowała kiedyś zainteresować opinię publiczną swoim życiem seksualnym, ale wyszła z tego kupa śmiechu, o Olbrychskiej nie wspomnę.
  To chociaż przykleją się jak rzep do pięknej aktorki i pogrzeją w jej ciepełku.
  Wstyd drogie panie, wstyd!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX